رفع ارور Mutual Contact در تلگرام

fix-error-mutual-contact-in-telegram-pic-1

در صورتی که در پیام رسان تلگرام به افرادی که نمی شناسید پیام هایی را ارسال کنید ممکن است شما را ریپورت کرده و به این طریق باعث محدود شدن اکانت تان شوند. به این صورت دیگر نمی توانید برای کسانی که نمی شناسید پیام ارسال کرده و مشکلات مختلفی برای اکانتتان ایجاد می شود. این مشکل زمانی که پیام یکسانی را به حداقل ۲۰ نفر ارسال کنید نیز ایجاد شده و اخطار Sorry, you can only send message to mutual contacts at the momen را دریافت خواهید کرد. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش های رفع ارور Mutual contact در تلگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. با انجام این روش ها می توانید مشکل ایجاد شده را برطرف کرده و مجدداً از اکانت تان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی قابلیت تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

بررسی دلیل و بهترین راهکار های رفع ارور Mutual contact در تلگرام

دلیل ایجاد ارور Mutual contact

قبل از صحبت در رابطه با راهکارهای رفع ارور Mutual contact در تلگرام بهتر است در رابطه با دلیل ایجاد آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. این ارور در صورت ارسال پیام (به خصوص پیام های تکراری) به افراد ناشناس ایجاد می شود و در چنین شرایطی اگر افراد مختلف شما را ریپورت کنند ارور Mutual contact ایجاد شده و شما تنها می توانید به کسانی که میشناسید پیام ارسال کنید. برای رفع این ارور راهکارهای مختلفی وجود دارد برای مثال اگر با فرد مورد نظر در گروه مشترکی عضو بودید، میتوانید در گروه از او بخواهید تا پیامی را به شما ارسال کند و همچنین شماره تان را سیو نماید، به این صورت این ارور رفع خواهد شد. همچنین اگر عضو گروه مشترکی نیستید می توانید SMS ای را به او ارسال کرده و از فرد مذکور بخواهید تا در تلگرام به شما پیام بدهد.

بیشتر بخوانید: روش های حل مشکل تاخیر در ارسال پیام تلگرام

حل مشکل با ربات SpamBot

برای حل کلی این مشکل میتوانید از ربات SpamBot استفاده کرده و یا عبارت spambot@ را در Save massage تایپ نمایید. سپس با کلیک روی آن وارد ربات مورد نظر میشوید.

حال روی Start ضربه بزنید.

رفع ارور Mutual Contact در تلگرام - آموزش تصویری

به این صورت پیامی را دریافت خواهید کرد که برای حل مشکل میتوانید گزینه But I can’t message non contacts را انتخاب کنید.

رفع ارور Mutual Contact در تلگرام با استفاده از ربات

پس از آن پیام جدیدی برایتان ارسال خواهد شد که شامل مواردی است که باعث این ارور میشود. بهتر است تا در پاسخ روی گزینه I’ll never do any of this ضربه بزنید.

حل ارور های تلگرام در ربات SpamBot

پس از دریافت پیام جدید برای حل مشکل یکی از عبارات I’m sure that I didn’t spam، I can’t send massage to people who I have not their phone number یا I can’t chat with non-contacts را ارسال کنید.

نحوه استفاده از ربات SpamBot

سپس مشکل بررسی شده و طی چند ساعت یا چند روز رفع خواهد شد.

رفع ارور Mutual contact در تلگرام برای گروه ها

در صورتی که تعداد کاربرانی که شما را ریپورت می کنند زیاد باشد و یا یک پیام مشخص را در گروه‌ های مختلف تلگرامی ارسال کنید ممکن است با ارور Sorry you can only add mutual contacts to groups at the moment یا sorry you are currently restricted from posting to public group مواجه شوید. در واقع در گروه های مختلف نیز ممکن است کاربران شما را ریپورت کرده و برای تلگرام گزارش هایی را ارسال کنند. در چنین شرایطی با دو پیام بالا روبرو خواهید شد که اولی اعلام می دارد که امکان اضافه کردن افرادی که نمی شناسید را به گروه ندارید مگر اینکه جزء مخاطبین دوطرفه تان باشد و در پیام دوم اعلام می شود که نمی ‌توانید در گروه های عمومی پیام هایی را ارسال کنید. بنابراین بهتر است انجام این کار را متوقف کرده و سپس از ربات  SpamBot کمک بگیرید

در واقع برای رفع ارور Mutual contact در تلگرام پس از دریافت ارور می ‌توانید روی گزینه More info ضربه بزنید.

محدودیت های تلگرام و رفع آن

پس از آن وارد ربات شده و برای حل مشکل گزینه Start را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی قابلیت زمان بندی چت صوتی تلگرام

پس از آن پیغامی برایتان ارسال خواهد شد که حاوی مدت زمان محدودیت اکانت تان است و این محدودیت ممکن است از چند روز تا چند ماه ادامه پیدا کند.

معرفی ربات SpamBot

همچنین در برخی از مواقع پیغام

Dear X,

I’m afraid some Telegram users found your messages annoying and reported them…

را دریافت خواهید کرد. در این حالت اگر اشتباه از طرف شما نبود گزینه  This is a mistake و در صورتی که اشتباه خود را پذیرفته اید گزینه I was wrong, please release me را انتخاب کنید.

دلیل عدم ارسال پیام در تلگرام

سپس پیام دیگری برای تان ارسال می شود که می توانید در آن گزینه Yes را انتخاب کرده و در انتها روی No I’ll never do any of this کلیک کنید.