شیوه افزودن و قرار دادن آهنگ بر روی بیو پروفایل اینستاگرام

how-to-add-and-place-a-song-on-the-bio-instagram

در چندین سال اخیر برنامه اینستاگرام با افزودن قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوع و سرگرم کننده باعث جذاب‌تر شدن این شبکه اجتماعی برای کاربران شده است. یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که به تازگی به این اپ افزوده شده است قرار دادن و  است. با استفاده از این کار مزایای زیادی را برای بازدید پیج‌ها و تمایز شدن کارتان داشته باشید. این مقاله از برتر رایانه را به این قابلیت اختصاص دادیم امیدواریم برایتان جذاب و سودمند باشد در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های فعال کردن قابلیت نوت اینستاگرام

قرار دادن آهنگ در بیو پیج اینستاگرام

پیش از آنکه شیوه‌های انجام این کار را بیان نماییم کاربردی که این قابلیت دارد این است که به عنوان یک ابزار ایده‌آل جهت خوش آمد گویی برای بازدید کنندگان جدید پیجتان خواهند بود. همچنین بایو اینستاگرام قسمت مهمی از هویت یک برند و پیج کاری به حساب می‌آید به همین علت محتوایی که قرار می‌دهید در این قسمت بسیار مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت که ‌
نظیر پین کردن پست به پروفایل اینستاگرام و افزودن آهنگ به پروفایل می‌تواند توجه افراد را به محتوای خاص تان جلب و نشان دهنده حال و هوا و تم کاری شما خواهد بود.

برای اولین قدم جهت افزودن آهنگ به بیو اینستاگرام توجه داشته باشید که این قابلیت امکان دارد برای تمامی دستگاه‌ها یا برخی نسخه‌های اینستاگرامی غیر فعال باشد. پس ممکن است هنوز گزینه مربوط به آن در تنظیمات اینستاگرامتان وجود نداشته باشد. البته بهتر است جهت استفاده از این قابلیت پیجتان بر روی حالت Professional یا Business قرار بگیرد.

بهتر است قبل از هر کاری نیز از طریق اپ استور و گوگل پلی اینستاگرام خود را آپدیت کنید تا تمامی امکانات به طور کامل در دسترستان باشد.

بعد از انجام این کار بر روی تصویر کاربری خود در سمت راست نوار پایین ضربه بزنید تا صفحه مربوط به پروفایل‌تان بازگردد. سپس بر روی دکمه Edit profile  زده و قسمت Musicذرا انتخاب نمایید.

اکنون در بخش آیکون + از قسمت انتخاب آهنگ بزنید و برای یافتن آهنگ مورد نظرتان از قسمت سرچ استفاده نمایید یا آهنگی که از قبل انتخاب نموده‌اید را بگذارید. بعد از انتخاب آهنگ آن را برش داده و بر روی علامت تیک در سمت راست بالای صفحه تب نمایید.

اکنون مجدداً به صفحه پروفایل بازگشته و مشاهده خواهید کرد، آهنگی که انتخاب کردید به بیو پیج افزوده شده است. یکی از ساده‌ترین شیوه‌هایی که می‌توانید از طریق آن گزینه موزیک در پروفایل اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون را فعال کنید. همچنین شما به راحتی می‌توانید هر موزیک دیگری را که بخواهید جایگزین آن کنید.

نحوه گذاشتن لینک آهنگ در اینستاگرام از طریق Pushbio

اگر موفق به انجام این کار از طریق اپ اینستاگرام و یا روش قبلی نشده اید می‌توانید از ابزارهای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام استفاده نمایید. با این روش کاربران می‌توانند با کلیک بر روی لینک موسیقی مورد نظرشان را یا حتی چندین آهنگ مد نظرشان را بشنوند. اینستاگرام این امکان را به افراد می‌دهد تا ۵ لینک را در بخش بایو به اشتراک بگذارند و شما می‌توانید یکی از آنها را برای آهنگ در نظر بگیرید.

برای قرار دادن لینک در بایو اینستاگرام نیز باید مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا به صفحه اصلی پروفایل تان رفته و بر روی گزینه Edit profile تب نمایید. اکنون لازم است تا وارد قسمت  Add Link شوید تا بتوانید لینک مورد نظرتان را بگذارید.

در مرحله بعدی لازم است که لینک مورد نظرتان در بخش URL روی Title قرار گیرد و در این قسمت نیز عنوان مربوط به لینک را بنویسید و پس از آن علامت تیک سمت راست بالای صفحه را بزنید.

نحوه استفاده از لینک پلتفرم‌های پخش موسیقی

از دیگر روش‌های موثر جهت افزودن لینک موسیقی به بیو پروفایل کمک گرفتن از سرویس‌های پخش موسیقی می‌باشد. افرادی که از این طریق می‌توانند به راحتی با کلیک بر روی لینک به طور مستقیم موزیک را از طریق سرویس گوش کنند و از آن لذت ببرند.

جهت انجام این کار نظیر شیوه پیش به صفحه پروفایل رفته و بر روی گزینه Edit profile تب نمایید. پس از آن گزینه Link انتخاب کنید و لینک صفحه آهنگ مورد نظرتان را کپی نمایید و در قسمت url پیست کنید.

شما می‌توانید جهت انجام این کار پلتفرم‌های گوناگون نظیر رادیو جوان، Soundcloud، اسپاتیفای و غیره استفاده کنید.