روش های افزایش فالوور اینستاگرام

ways-to-increase-instagram-followers-pic-1

دیگر نمی توان اینستاگرام را تنها به عنوان یک شبکه اجتماعی شناخت، چرا که این سوشیال مدیا راهی برای کسب درآمد توسط افراد مختلف شده است و امروزه بسیاری از کاربران درآمد های خوبی را از این فضا به دست می‌آورند. با این وجود افزایش فالوور اینستاگرام برای کاربران دارای اهمیت ویژه ای می باشد تا به این وسیله بتوانند درآمد خود را افزایش دهند. در واقع می توان گفت که رقابت شدیدی بین پیج های گوناگون برای افزایش دنبال کننده ایجاد شده و بسیاری از افراد به دنبال راهی برای به دست آوردن فالوور های بیشتر هستند. در این مقاله قصد داریم تا از مهم ترین مواردی که باعث خواهد شد فالوور های شما با افزایش چشم گیری رو به رو شوند صحبت کنیم. لطفاً در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم ؟

مهمترین راهکار های افزایش فالوور اینستاگرام

ابتدا سعی داریم تا مهم ترین مسائلی که باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهند شد را شرح دهیم که به ترتیب زیر می باشند:

پروفایل پیج

همیشه اولین چیزی که باعث جذب مخاطب می شود مهم ترین است. بنابراین پروفایل پیج شما در جذب افراد تاثیر بسیار بالایی خواهد گذاشت. شما باید سعی کنید تا عکس مناسبی مرتبط با کسب و کار خودتان را در پروفایل قرار دهید تا باعث جذب افراد مختلف شود.

بیوگرافی

دومین چیزی که بعد از عکس در معرض دید مخاطب قرار خواهد گرفت بیوگرافی پیج شما است که باید دارای توضیحات کامل و کوتاه باشد، تا افراد را علاقه مند به بررسی پست هایتان نماید.

تولید محتوا

محتوای قرار گرفته در پست های شما تاثیر بسیار زیادی در افزایش فالوور خواهد داشت. بهتر است تا ایده جدیدی را پیدا کنید که سایر پیج ها از آن استفاده نکرده باشند و بعد از تحقیق در آن رابطه به تولید محتوای تصویری، ویدیویی و متنی بپردازید. در نظر داشته باشید که در این فضا محتوای تصویری و ویدیویی با استقبال بیشتری رو به رو خواهد شد.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام - ویترین پیج

هشتگ ها

حال که ویترین پیج خود را به بهترین صورت چیده اید، بهتر است برای بازاریابی از هشتگ های مرتبط با محتوای پیج تان استفاده کنید تا افراد به این طریق از پست های شما دیدن کنند. در نظر داشته باشید که استفاده از هشتگ های نا مرتبط هیچ کمکی به شما نخواهد کرد و بهتر است آن ها را به کار نبرید.

اعتماد سازی

حال زمان آن فرا می رسد تا اعتماد کاربران را جلب کنید. برای این کار با آن ها تعامل برقرار کرده و کامنت هایشان را به صورت دقیق و مثبت پاسخ دهید و در رابطه با خود و تجارت تان توضیحاتی را به آن ها ارائه نمایید تا با شناخت بیشتر شما همراهی طولانی ‌تری با پیج تان داشته باشند.

بیشتر بخوانید: چگونه از طریق اینستاگرام به کسب و کار خود رونق دهیم ؟| فروش در اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام با ساخت پیج بیزینسی

در نظر داشته باشید که برای افزایش فالوور اینستاگرام به هیچ وجه نباید پیج خود را پرایوت نمایید چرا که به این صورت دیده شدن در اکسپلورر اینستا را از دست خواهید داد، علاوه بر آن بهتر است تا پیج خود را تبدیل به پیج بیزینسی کنید تا بتوانید به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کرده و به این طریق فالور های تان را افزایش دهید. به این صورت با ضربه روی view insight می‌ توانید در رابطه با این که پست شما به دست چند نفر رسیده است، چند نفر آن را سیو کرده اند و میزان تاثیر پستتان روی افراد، اطلاعات بیشتری را به دست آورید. این به شما کمک می کند تا با توجه به پستی که میزان لایک و ریچ بیشتری را به دست آورده سایر پست ها را طراحی کنید و در واقع نشان می دهد که دنبال کنندگان پیج تان به چه نوع محتوایی بیشتر علاقه مند هستند.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام - اینستاگرام بیزینسی

بارگذاری پست

نکته‌ای که در افزایش فالوور نقش بسیار مهمی دارد زمان بارگذاری پست ها است. شما باید برنامه ریزی دقیقی برای بارگذاری پست ها داشته باشید و هر روز سر ساعت مشخصی پست های خود را در این فضا منتشر کنید. علاوه بر آن بهتر است تا روزانه از ۳ الی ۴ استوری مرتبط با کسب و کارتان استفاده نمایید، چرا که استوری با استقبال بیشتری نسبت به پست توسط کاربران رو به رو می شود. در این راه توصیه می شود که به هیچ عنوان از ربات ها استفاده نکنید و رفتار آن ها را تکرار نکنید. برای مثال امروزه دیگر نمی‌ توان از فالو و آنفالو برای افزایش دنبال کنندگان پیج استفاده کرد و به این ترتیب پیج شما ریپورت خواهد شد. بنابراین سعی کنید طبق قوانین اینستاگرام پیش رفته تا با ریپورت پیج تان رو به رو نشوید.

بیشتر بخوانید: قرار دادن پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام

سخن آخر

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و اطلاعات خوبی را به این ترتیب به دست آورید. به شما پیشنهاد می کنیم از سایر مقالات و آموزش های سایت دیدن کنید و مشکلات کامپیوتری و موبایلی خود را به این صورت حل کنید.