قرار دادن پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام

post-instagram-posts-in-a-story-instagram

گاهی اوقات از یک پستی در اینستاگرام خوش تان می آید و می خواهید علاوه بر قرار دادن آن به عنوان پست اینستاگرامی در استوری خود برای دیدن دیگر کابربران قرار دهید . هم چنین کاربرانی که اکانت بیزینسی اینستاگرامی دارند و می خواهند تبلیغ یک برند را از اکانت و پست دیگر کاربران در استوری اکانت خود به اشتراک بگذارند برای این کار باید مقاله آموزش قرار دادن پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام را حتماً مطالعه نمایند .

نحوه قرار دادن پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام

اکثر کاربرانی که از نسخه جدید اینستاگرام استفاده می کنند با قابلیت جدید اینستاگرام به نام  Reshare آشنایی دارند . اما برای آن دسته از کاربرانی که نمی دانند قابل ذکر است که این قابلیت به شما کمک می کند تا علاوه بر پست های خود ، پست اینستاگرامی دوستان و افرادی که شما دنبال کننده آن ها هستید را از اکانت دیگر یا اکانت خود فرد در استوری به اشتراک بگذارید .

برای اینکار با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ابتدا یک پست یا اکانت عمومی را انتخاب کنید .

سپس بر روی آیکون موشک بر زیر پست مورد نظر تپ نمایید .

حالا عبارت آبی رنگ Add Post to Your Story را انتخاب نمایید .

با باز شدن یک پست استوری جدید ، اینستاگرام به طور خودکار پس زمینه ای متناسب با پست مورد نظرتان را ایجاد می کند .

در نهایت با مشخص کردن پست در استوری گزینه Send to را زده تا استوری برای مشاهده کاربران دیگر ارسال شود .

نحوه ویرایش پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام

در صورتی که بخواهید در پست اینستاگرامی که به صورت استوری در اینستاگرام قرار دهید نوشته ی بیشتر جهت توضیحات قرار دهید و یا استیکر و دیگر کامپوننت ها را به آن اضافه نمایید با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ویرایش پس زمینه استوری اینستاگرام :در صورت تغییر رنگ پس زمینه ای که اینستاگرام به طور خودکار ایجاد کرده است بر روی آیکون قلم ضربه بزنید . سپس از رنگ های موجود رنگ دلخواهتان را انتخاب و روی پس زمینه تپ نمایید و نگه دارید تا پس زمینه با رنگ انتخابی پر شود .

ایجاد تگ اکانت کاربر اصلی در استوری اینستاگرام : در صورتی که در پست ایجاد شده در استوری نام اکانت کاربر اصلی وجود دارد و بخواهید هنگام تپ بر روی استوری به پیج کاربر اصلی برویم باید یک باکس متنی ایجاد نمایید  . سپس کاربراصلی را در آن تگ تا دنبال کننده ها بتوانند به پیچ کاربر اصلی دسترسی داشته باشند . در این حالت  با مراجعه به پست کاربر اصلی می توانید نظر دهید و لایک کنید.

کارشناسان مرکز کمک رایانه تلفنی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

نحوه فعال / غیر فعال کردن قرار دادن پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام

در صورتی که مایل نباشید پست های شما را کاربران دیگر به اشتراک بگذارند حتی اگر قابلیت Reshare نداشته باشید با تغییر تنظیمات اینستاگرامی خود از این امر جلوگیری نمایید . با استفاده از دستورات زیر پیش بروید :

وارد پیج تان شوید .

در قسمت چرخ دنده در داخل سه خط عمودی گزینه Privacy and Security را انتخاب نمایید .

در قسمت Privacy بر روی گزینه Story Control تپ کنید .

حالا در قسمت Sharing بر روی اسلایدر Allow Sharing تپ کنید تا غیر فعال شود .

نحوه قرار دادن پست اینستاگرامی در استوری اینستاگرام

در صورت فعال نمودن استوری مجدد اسلایدر را بکشید تا به رنگ آبی تبدیل شود .

امیدوارم از مطالب مقاله تیم برتر رایانه رضایت کافی داشته باشید . در صورت داشتن سؤالات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .