همه چیز درباره پروفیت در همستر کامبت

all-about-profit-in-hamster-combat-pic1

اکنون که بسیاری از کاربران در جهان و ایران به بازی تلگرامی همستر کامبت جهت جمع کردن سکه تنها با لمس انگشت بر روی صفحه گوشی پیوسته‌اند سؤالات زیادی در رابطه با آن دارند که یکی از آنها که مطمئنیم دغدغه کاربرانی هم که همستر کامبت دارند می‌باشد این است که در این بازی سکه اهمیت دارد یا پروفیت. با نگاه به اظهارات رسمی و طبق اعلام رسمی همستر پروفیت یا سود به ازای هر ساعت اهمیت دارد اما این بدان معنی نیست که جمع کردن سکه مهم نیست و تنها برای افزایش پروفیت نباید تلاش نمود برای درک دقیق این مسئله در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی در این باره در اختیارتان قرار دهیم.

مطلب مرتبط : همه چیز درمورد بازی همستر کامبت | راحت پولدارشو

تعریف پروفیت یا سود به ازای هر ساعت

همستر کامبت یک بازی تلگرامیTap-to-Earn جهت جمع آوری سکه با تب کردن بر روی گوشی موبایل می‌باشد که ما می‌توانید این کار را از طریق چند روش زیر انجام دهید:

افزودن دوستان به بازی، وصل شدن به کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی همستر، وارد نمودن روزانه کد مروس و کارت‌های کمبو و همچنین بهره‌گیری از بخش ماین و پروفیت ساعتی یا Profit per hour.

در واقع اگر شما به قسمت بالای صفحه نگاه کنید نشان پروفیت همستر به رنگ سبز به صورت لاتین نوشته شده است. عددی که در زیر آن می‌بینید یعنی تعداد سکه‌هایی که به طور اتوماتیک در هر ساعت به حسابتان افزوده می‌گردد.

در واقع جمع آوری این سکه‌ها بدون کلیک کردن یا انجام کار خاصی بوده و به صورت اتومات به حسابتان افزوده می‌شود. با این حال برای زیاد شدن تعداد آنها می‌توانید از بخش Mine کارت خرید نمایید.

این سکه‌ها به مدت حداکثر سه ساعت بدون دخالت شما استخراج می‌شود، بعد از این مدت مجدد باید وارد برنامه شده و درخواست سکه نمایید تا کار ماینینگ خودکار انجام شود.

حال سوال اینجاست که پروفیت تا چه حد میارزد؟

با توجه به مقاله قبلی که به آن اشاره کردیم همستر اعلام کرده که پروفیت از سکه مهمتر بوده اما این بدان منظور نیست که جمع کردن سکه اهمیتی نداشته باشد می‌بایست تمامی سکه‌ها را خرج خریدن کارت‌ های قسمت Mine نمایید. برای این کار کمی سیاست به خرج دهید، در کنار افزایش سود ساعتی تعداد سکه‌هایتان را نیز زیاد کنید.

مسلماً از پاداش‌هایی که همستر برای سکه‌ها در نظر می‌گیرد محروم نخواهید شد. همچنین فراموش نکنید همستر یک بازی جمع آوری سکه‌ها از استراتژی اصلی آن به حساب می‌آید تا زمانی که لیست شده و وضعیت توکن‌ها مشخص گردد.

از طرفی این احتمال وجود دارد که سکه‌ها سود پنهانی زیادی داشته باشد که هنوز کسی از آن اطلاع ندارد. پس بهتر است تعادل را میان پروفیت و سکه حفظ نمایید زیرا این بهترین استراتژی جهت کسب درآمد از طریق همستر و فروش سکه‌های آن است.

نتیجه نهایی و مؤثر

با توجه به آنچه که بیان نمودیم که آیا در بازی همستر کامبت پروفیت اهمیت دارد یا سکه باید گفت به هیچ عنوان نمی‌توان از جمع آوری سکه غافل شد و جمع کردن سکه از استراتژی‌های اصلی بازی همستر می‌باشد و این احتمال وجود دارد که سود زیادی به همراه داشته باشد. به همین علت بهتر است تعداد سکه‌ها و مقدار پروفیت ساعتی را در نسبت خوبی با هم حفظ نمایید.