معرفی بهترین ابزارهای تنظیم اندازه عکس برای پروفایل به صورت آنلاین

solutions-to-fix-the-problem-of-not-opening-the-pint-program-pic11

در صورتی که بخواهید پروفایل خود را در وب سایت‌هایی نظیر وب سایت‌های مربوط به ثبت نام لاتاری بارگذاری کنید و احتیاج به تغییر عکس دارید، این مقاله از برتر رایانه را از دست ندهید زیرا می‌خواهیم به معرفی بهترین ابزارهای تنظیم اندازه عکس برای پروفایل به صورت آنلاین بپردازیم. با انجام این کار علاوه بر تبدیل سایز عکس‌هایتان به اندازه دلخواه به طور سریع و آسان کیفیت عکس نیز حفظ خواهد شد. پس اگر به دنبال ابزار تنظیم آنلاین سایز عکس هستید حتماً تا انتهای مقاله را بخوانید.

مقاله پیشنهادی : نحوه ساخت کلیپ با کپ کات به روش آسان

تنظیم سایز عکس به صورت آنلاین از طریق وب سایت

Image Resizer  یک وب سایت بسیار خوب در زمینه تنظیم اندازه آنلاین عکس به حساب می‌آید که این وب سایت به صورت رایگان و در زمان کم به روشی آسان اندازه عکس را تغییر می‌دهد. علاوه بر تغییر اندازه امکان تغییر حجم تصویر به میزان مورد نظرتان وجود خواهد داشت و برای انجام این کار کافیست پس از ورود به وب سایت بر روی گزینه  Select Image کلیک کرده عکس مورد نظرتان را انتخاب نموده و open را بزنید تا عکس برایتان آپلود شود.

 

در این بخش امکان تغییر اندازه و برش فضای اطراف تصویر و همچنین تنظیم حجم فایل به اندازه دلخواه کاربر وجود دارد جهت عوض کردن اندازه عکس، عدد Width (طول) و Height (عرض) را وارد نمایید.

در صورتی که بخواهید به صورت درصدی طول و عرض را وارد کنید روی گزینه As Percentage کلیک کرده و سپس میزان اندازه مورد نظرتان را مشخص کنید.

بعد از اینکه به صورت آنلاین ابعاد عکس را تنظیم نمودید گزینه Resize Image را انتخاب و بعد از آن بر روی Download Image بزنید تا عکستان سیو شود.

وب سایت ReduceImages جهت تغییر سایز عکس به صورت آنلاین

وب سایت ReduceImages به عنوان یک سرویس تنظیم آنلاین اندازه عکس به حساب می‌آید که علاوه بر تغییر سایز عکس امکان تنظیم نمودن رزولوشن به صورت آنلاین و کیفیت تصویر (Quality)  نیز وجود دارد.

جهت عوض کردن اندازه و کیفیت تصویر ابتدا گزینه Select Image بزنید عکس مورد نظرتان را آپلود کرده و پس از آن در قسمت سایز عکس دلخواهتان را وارد نمایید.

علاوه بر این می‌توانید در قسمت Resolution وضوح تصویر را تعیین نمود. منظور از DPI تعداد نقطه‌های هر اینچ از تصویر می‌باشد که در کیفیت چاپ تصاویر نیز تأثیرگذار خواهد بود. همچنین امکان کنترل کیفیت عکس در قسمت Quality برایتان فراهم شده است که با کلیک بر روی گزینه Resize Image فایل نهایی برایتان آپلود و می‌توانید آن را دانلود نمایید.

تغییر ابعاد عکس با وب سایت Fotor به صورت آنلاین

وب سایت Fotor یک سایت پر از قابلیت است که علاوه بر تنظیم ابعاد عکس امکانات زیادی دیگری هم دارد. جهت عوض کردن سایز عکس به صورت اینترنتی و استفاده از امکانات وب سایت حتماً باید اکانت کاربری خود را وارد کنید.

پس از آن اسکرول کرده و گزینه Edit a Photo را انتخاب نمایید.

بر روی گزینه Open Image کلیک کنید و عکس مورد نظرتان را آپلود نمایید.

از لیستی که در سمت چپ برنامه وجود دارد گزینه Resize کلیک کرده و اندازه را وارد نمایید.

 

از طرفی می‌توانید این میزان را با انتخاب Use Percentages به صورت درصدی وارد و گزینه Apply را بزنید. در نهایت بر روی Download کلیک کرده و عکستان را دانلود نمایید.

 تنظیم اندازه عکس با وب سایت Resize Pixel به صورت آنلاین

اگر به دنبال یک وب سایت با کاربری بسیار ساده هستید سایت  Resize Pixel را انتخاب کنیم. تنها کافیست در این وب سایت در بخش  Upload Image عکس مورد نظرتان را بارگذاری کرده و با انتخاب میزان Width و Height اندازه عکس را انتخاب و بعد از آن در پایین صفحه روی Go to Download  کلیک کنید.

در صفحه جدیدی که برایتان باز می‌شود گزینه Download Image را انتخاب نمایید.

 

وب سایت Iloveimg

در این وب سایت اینترنتی علاوه بر اینکه شما می‌توانید اندازه عکس را تنظیم کنید این امکان به صورت GIF برایتان فراهم شده است. پس برای بهره‌گیری از تنظیم اندازه عکس یا GIF گزینه را در وسط تصویر انتخاب نموده و پس از انتخاب تصویر میزان  Width و Height را در کادر مورد نظر وارد نمایید و سپس Resize Images بزنید و عکس را دانلود نمایید.

تنظیم آنلاین اندازه عکس با وب سایت Promo

به عنوان Promo سرویس آنلاین علاوه بر دیگر امکانات خود قابلیت تنظیم عکس را نیز دارا می‌باشد این سایت علاوه بر تغییر دلخواه اندازه عکس شما نمونه‌هایی به عنوان سایز استاندارد پروفایل و … را در محیط سایت خود ارائه می‌دهد.

جهت تنظیم عکس به اندازه دلخواه از بخش Browse عکس مورد نظرتان را انتخاب کرده و همچنین در این بخش می‌توانید لینک اینترنتی عکس را در قسمت Import From URL وارد کرده و عکستان را آپلود کنید.

پس از اینکه عکس آپلود شد میزان سایز و طول و عرض را مشخص کنید. از طرفی جهت استفاده از نمونه‌های آماده جهت تغییر اندازه داده شده برای فیسبوک، اینستاگرام و غیره اسکرول کرده و روی نمونه مورد نظر کلیک نمایید.

بعد از آنکه بر روی عکس مورد نظرتان کلیک کردید روی گزینه Download بزنید و عکس را دانلود کنید.

جهت استفاده از وب سایت باید وارد حساب کاربری در بخش Log In شوید.

سؤالات متداول

اندازه عکس در اینستاگرام به چه میزان است؟

بهترین سایزی که برای استوری‌های اینستاگرام پیشنهاد می‌کنیم ۱۰۸۰ پیکسل در 1920 پیکسل است. این اندازه در برخی برنامه‌ها به صورت 9:16 تعیین شده است. ابعاد مناسب برای پست افقی نیز ۱۰۸۰ در 608 و در پست عمودی نیز ۱۰۸۰ در ۱۳۵۰ پیکسل می‌باشد.

اندازه استاندارد عکس تلگرامی چقدر است؟

سایز عکس پروفایل اینستاگرام بهتر است در سایز ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل آپلود شود و علاوه بر نبریدن اطراف عکس کیفیت آن هم تغییری نکند.