چگونه از طریق اینستاگرام به کسب و کار خود رونق دهیم ؟| فروش در اینستاگرام

how-to-prosper-to-earn-and-work-through-instagram-pic-3

پس از اتصال یک حساب کاربری اینستاگرام به یک فروشگاه اینترنتی فیس بوک ، می توان محصولات را به صورت جداگانه در پست های اینستاگرام برچسب گذاری کرد و این برچسب ها را می توان برای رفتن به فروشگاه آنلاین خود برای خرید خریداری کرد . در اینجا نحوه فروش در اینستاگرام با فعال کردن برچسب های قابل خرید در پست های اینستاگرام خود آورده شده است . برای افزایش فروش محصولات خود از ویژگی ارسال پیام قابل خرید استفاده کنید .

بیشتر بخوانید : چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم ؟

 چگونه از طریق اینستاگرام به کسب و کار خود رونق دهیم ؟ - تصویر اصلی

• نکته قابل توجه :

• یک حساب کاربری اینستاگرام نمی تواند به فهرست بازار های Facebook متصل شود . پست های قابل خرید فقط دارای فروشگاه هایی هستند که در یک صفحه تجاری فیس بوک میزبان هستند. Facebook Marketplace و ویژگی فروشگاه فیس بوک کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند .

آنچه را که باید در اینستاگرام بفروشید ؟

ایجاد یک فروشگاه در اینستاگرام کمی پیچیده تر از وارد کردن دستی به نام محصول ، توضیحات و پیوند است . قبل از شروع کار ، به موارد زیر توجه نمایید :

ایجاد یک حساب بیزینسی در اینستاگرام

می توانید در هر زمان حساب کابری اینستاگرام خود را به یک حساب اینستاگرام بیزینس تغییر دهید برای این کار از مسیر زیر پیش بروید:

Settings⇒  accounts ⇒ Switch to Business Account

ایجاد یک حساب بیزینسی در فیس بوک

ایجاد یک صفحه کسب و کار یا بیزنس در صفحه ی فیس بوک به صورت دستی

نحوه فروش محصولات در اینستاگرام

پس از راه اندازی حساب کاربری اینستاگرام خود و یک فروشگاه فعال فیس بوک در صفحه کسب و کار فیس بوک خود آماده هستید تا هر سه را به هم پیوند دهید و شروع به ساخت پست های قابل خرید در Instagram کنید.

۱-صفحه وب فروشگاه محصولات Facebook را در یک مرورگر وب روی رایانه خود باز کنید .

۲-نام فروشگاه فیس بوک مورد نظر برای فروش را در اینستاگرام خود انتخاب کنید .

• صفحه کسب و کار Facebook باید همان صفحه ای باشد که به حساب کاربری Instagram  شما وصل شده است .

۳-تنظیمات را انتخاب کنید .

۴-حالا گزینه ی Business Manager Account را انتخاب کنید . سپس گزینه Account را بزنید .

چگونه از طریق اینستاگرام به کسب و کار خود رونق دهیم ؟ - تصویر دوم

از منوی کشویی که می خواهید فروشگاه Facebook خود را مدیریت کنید ، یک حساب Facebook را انتخاب کنید و Connect را انتخاب کنید .

۵-برنامه اینستاگرام را در دستگاه iOS یا Android خود باز کنید.

۶-روی منوی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید .

۷-بر روی چرخ دنده ضربه بزنید و به تنظیمات اینستاگرام بروید .

۸-بر روی آیکونی که به شکل همبرگر است ضربه بزنید .

چگونه از طریق اینستاگرام به کسب و کار خود رونق دهیم ؟ - تصویر اول

۹-برای خرید روی ثبت نام ضربه بزنید .

۱۰-روی ادامه ضربه بزنید .

۱۱-روی ارسال برای بررسی ضربه بزنید .

شرکت اینستاگرام شخصاً درخواست شما را بررسی کرده و طی چند روز آن را تأیید یا رد می کنند. پس از اتخاذ تصمیم ، اعلانی را در برنامه اینستاگرام دریافت خواهید کرد .

پس از تأیید ، می توانید لینک محصول را اضافه کنید. هنگام ایجاد یک پست جدید در اینستاگرام ، روی قسمت Tag Products جدید ضربه بزنید ، سپس نام محصول را تایپ کنید. این کار به همان روشی که هنگام برچسب زدن افراد دیگر در یک پست اینستاگرامی کار می کند.

قبل از نشان دادن آنها در اینستاگرام ، محصولات باید تأیید شده و در صفحه فیس بوک شما زندگی کنند. اگر وقتی نام آنها را تایپ نمی کنید ، ممکن است در فیس بوک معلق باشند.

چه چیزی نمی توان در اینستاگرام بفروشید ؟

فروشگاه های اینستاگرام در درجه اول برای فروش محصولات فیزیکی و نه خدمات در نظر گرفته شده اند . فروش کلیه محصولات همچنین باید مطابق با قوانین و مقررات کشور اصلی آنها و کالایی باشد که کالا برای آن ها ارسال می شود.

محصولات زیر در اینستاگرام ممنوع شده است:

• داروها یا داروها .

• دخانیات و محصولات مرتبط با دخانیات .

• مکمل های بهداشتی و محصولات بهداشتی .

• اسلحه یا سایر سلاح ها ، مهمات و مواد منفجره .

• حیوانات

• الکل

• قطعات بدن انسان یا حیوان .

• محصولات و خدمات دیجیتال .

•پول ، پول دیجیتال یا ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین .

پیشروی از طریق سیاست های رسمی اینستاگرام بسیار مهم است . نقض آنها ، ناخواسته یا غیرقانونی ، ممکن است فروشگاه یا حساب کاربری اینستاگرام شما غیرفعال شود .

نحوه فروش محصولات در اینستاگرام بدون فروشگاه

اگر یک فروشگاه اینترنتی در فیس بوک ندارید و علاقه ای به راه اندازی آن ندارید ، می توانید با تبلیغ در پست فیس بوک و قرار دادن پیوندی به جایی که طرفداران شما می توانند کالای مورد نظر خود را در اینستاگرام خود خریداری کنند ، محصولات و خدمات خود را در اینستاگرام بفروشید . اینستاگرام اجازه نمی دهد پیوندهایی به وب سایت ها در توضیحات ارسال داشته باشید ، اما به شما اجازه می دهد یک پیوند در نمایه اصلی خود داشته باشید . یک روش معمول این است که در توضیحات پست “پیوند موجود در نمایه من را بررسی کنید” ، سپس پیوند را در پروفایل خود ویرایش کنید .

یکی دیگر از استراتژی های خوب برای فروش محصولات در اینستاگرام ، ارسال عکس یا ویدئویی از محصول شما در استوری اینستاگرام است. اگر بیش از ۱۰،۰۰۰ دنبال کننده یا فالور دارید ، می توانید پیوندی را به Story خود اضافه کنید که طرفداران شما می توانند با افزایش صفحه روی صفحه از آن دیدن کنند. این روش های پیوند همچنین می تواند برای هدایت افراد به وب سایت شخصی یا تجاری شما استفاده شود. سعی کنید موسیقی را به اینستاگرام خود اضافه کنید تا واقعاً مورد توجه طرفداران خود قرار بگیرید .