روش های کسب درآمد از آپارات

ways-to-earn-money-from-apparatus-pic-3

مطمئناً برای شما نیز پیش آمده که با جستجوی ویدیوی خاصی وارد آپارات شده و سپس ویدیوی مورد نظرتان را مشاهده نموده اید. این شبکه اجتماعی دارای شباهت هایی به یوتیوب می باشد و به صورت اختصاصی برای اشتراک گذاری ویدیو طراحی شده است. بنابراین کاربران می توانند ویدیو های مورد نظر خود را در آپارات به اشتراک بگذارند و همچنین امکان تبلیغات نیز برای برند های مختلف فراهم است. اما جالب است بدانید که این شبکه اجتماعی فراخوانی برای عضویت در آپارات داده تا کاربران بتوانند با ساخت ویدیو های اختصاصی از آپارات کسب درآمد کنند. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا در رابطه با روش های کسب درآمد از آپارات اطلاعات کاملی در اختیار شما همراهان محترم قرار دهیم. لطفاً تا انتها همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی مهمترین سرویس های جایگزین یوتیوب

کسب درآمد از آپارات با تولید محتوای اختصاصی

برای کسب درآمد از آپارات لازم است تا ویدیوی اختصاصی تولید کرده و صفر تا صد ویدیو را خودتان بسازید، در غیر این صورت امکان کسب درآمد وجود ندارد. در واقع اگر تنها ویرایش و تدوین ویدیو را به عهده داشته باشید محتوای تهیه شده به عنوان محتوای اختصاصی پذیرفته نمی شود و همچنین گیمر ها برای تولید محتوا لازم است تا از وبکم استفاده کنند. این موارد تنها دو قانون از قوانین در تولید محتوا در آپارات هستند و به غیر از این موارد لازم است تا قوانین دیگری را در نظر داشته باشید که امکان مطالعه آن ها از طریق سایت آپارات وجود دارد. به این صورت می توانید ویدیوی مورد نظر خود را تولید کرده و سپس در کانالتان در آپارات به اشتراک بگذارید. البته در صورتی که حداقل ۲۰۰ دنبال کننده داشته باشید و ۳۰۰۰ ساعت نمایش در ۳ ماه اخیر، می توانید به سیستم درآمد زایی راه پیدا کنید. به این ترتیب در صورتی که مخاطبان تان حداقل ۴ ثانیه از محتوای تولیدی را مشاهده کنند کسب درآمد آغاز خواهد شد و هر چه میزان بازدیدکنندگان افزایش یابد درآمد شما نیز بیشتر می ‌شود. همچنین طبق گفته توسعه ‌دهندگان آپارات سود حاصل به صورت نصف، نصف بین تولید کننده محتوا و آپارات تقسیم خواهد شد. در این شبکه اجتماعی امکان دسترسی به گزارشات درآمدی نیز وجود دارد و پس از ورود به سیستم درآمد زایی می توانید به پنل گزارش دسترسی پیدا کرده و میزان درآمد، بازدید کل، زمان تماشا و… را مشاهده نمایید.

کسب درآمد از آپارات با تولید محتوای اختصاصی

بیشتر بخوانید: همه چیز در رابطه با کسب درآمد از اینستاگرام

همانطور که در مقدمه این مطلب گفته شد این شبکه اجتماعی تقریباً شبیه به یوتیوب عمل می ‌کند. به همین دلیل در ادامه قصد مقایسه درآمد زایی در این ۲ سوشال مدیا را داریم. بنابراین پیشنهاد می دهیم تا حتماً ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

کسب درآمد از آپارات یا یوتیوب؟

کسب درآمد از آپارات یا یوتیوب؟

در قسمت قبل در رابطه با روش های کسب درآمد از آپارات اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار گرفت اما ذکر این نکته ضروری است که با وجود سیاست‌ هایی که آپارات در پیش گرفته امکان کسب درآمد قابل توجه از این شبکه اجتماعی وجود ندارد. در واقع در آپارات با توجه به اینکه محتوای وارد شده به سیستم درآمدزایی کاملاً یونیک و اختصاصی است مبلغ بسیار کمی برای تولید کننده در نظر گرفته می شود و بدون اجازه از او تبلیغات مختلفی در ویدیو قرار می گیرد. جالب است بدانید که از این تبلیغات کلیکی هیچ هزینه ‌ای به حساب تولیدکننده محتوا واریز نمی ‌شود و تنها درآمد شما از آپارات مربوط به تعداد بازدید های ویدیو است، در حالی که توسعه دهندگان آپارات در کنار مبلغی که از بازدید های ویدیو های اختصاصی به دست می‌ آورند از تبلیغات برند های مختلف نیز درآمد زایی می‌ کنند.

بیشتر بخوانید: روش های کسب درآمد از یوتیوب

اما مطمئناً کسب درآمد از یوتیوب برای کاربران بسیار ساده تر خواهد بود و سود بیشتری می توان به دست آورد. در واقع میزان دریافتی شما از یوتیوب به صورت دلاری می باشد و می ‌توانید با مقداری بررسی سیستم پرداخت کانال خود را فعال کرده و درآمد بیشتری نسبت به آپارات داشته باشید. در گذشته در رابطه با روش های کسب درآمد از یوتیوب اطلاعات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار داده شد که می توانید ابتدا آن ها را مطالعه کرده و سپس با تولید محتوای اختصاصی و ارائه آن در یوتیوب درآمد بسیار بالاتری نسبت به آپارات داشته و همچنین مخاطبان بیشتری جذب کنید.