معرفی مهمترین سرویس های جایگزین یوتیوب

introducing-the-most-important-alternative-services-to-youtube-pic-7

یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی مهم می باشد که بر پایه اشتراک ویدیو بنا شده است. با ورود به یوتیوب می ‌توانید ویدئو هایی در رابطه با موضوعات مختلف را مشاهده کنید. در واقع در محیط یوتیوب در رابطه با هر موضوعی ویدیو وجود دارد و این ویدیو ها شامل موضوعات سرگرمی و آموزشی می شوند. با توجه به فیلترینگ این برنامه در ایران بسیاری از کاربران به دنبال اپلیکیشن های مشابه هستند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا به معرفی مهمترین سرویس های جایگزین یوتیوب بپردازیم. به این صورت می توانید از اپلیکیشن های دیگری به جای یوتیوب برای مشاهده ویدئو های مورد نظر خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ترفند های جستجو در یوتیوب

بهترین سرویس های جایگزین یوتیوب

سایت Vimeo

از بهترین سرویس های جایگزین یوتیوب میتوان به Vimeo اشاره نمود که می توانید در آن ویدیو های با کیفیت و با رزولوشن بالا را پیدا کنید. در این سایت دسته بندی های مختلفی وجود دارد و به همین دلیل جستجو برای شما راحت تر خواهد شد. در ابتدای ورود لازم است تا ثبت نام خود را کامل کنید و سپس به صورت رایگان در این سایت به جستجوی ویدیو های آموزشی یا سرگرمی بپردازید.

معرفی سایت Vimeo

سرویس Utreon

اگر قصد دارید تا ویدیو های به اشتراک گذاشته شده در یوتیوب را در وب سایت های دیگر بارگذاری کنید پیشنهاد می دهیم تا از سرویس Utreon استفاده نمایید. در واقع شما می توانید با ثبت نام در این وب سایت و ساخت اکانت، ویدیو های اکانت یوتیوب خود را با این سایت Sync کرده و باعث بازدید بیشتر ویدیو ها شوید. Utreon قوانین سختگیرانه یوتیوب را ندارد به همین دلیل مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

معرفی سرویس Utreon

بیشتر بخوانید: افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب

سایت Dailymotion

سایت Dailymotion به عنوان جدی ‌ترین رقیب یوتیوب معرفی می ‌شود چرا که درون آن ویدیو های مختلفی در رابطه با موضوعات گوناگون وجود دارد. دیلی موشن دارای دسته بندی است و می ‌توان وارد دسته بندی مورد نظر خود شده و ویدیو های موجود در آن را مشاهده نمود. همچنین می توانید اکانت خود را درون این سایت نیز ایجاد کنید. در سایت دیلی موشن علاوه ‌بر ویدیوهای حرفه ای ویدیوهای آماتور نیز وجود دارد و تنوع ویدیوهای موجود بسیار بالا میباشد.

معرفی سایت Dailymotion

سایت Metacafe

در صورتی که به دنبال ویدیوهای ترند و محبوب هستید حتماً وارد سایت Metacafe شوید. این سایت هوشمند تقریباً شبیه به یوتیوب عمل می‌ کند اما تفاوت آن بارگذاری ویدیو های کوتاه می باشد. رابط کاربری این سایت بسیار ساده است و به همین دلیل به راحتی می توانید در آن به جستجوی ویدیوهای مورد نظر خود بپردازید.

معرفی سایت Metacafe

کاربردی ترین سرویس های جایگزین یوتیوب

سرویس The Internet Archive

یکی از دیگر برنامه هایی که به عنوان کاربردی ترین سرویس های جایگزین یوتیوب شناخته می شود سرویس The Internet Archive می باشد که علاوه بر ویدیو درون آن می ‌توان نرم افزار های مختلف، کتاب، موسیقی و… را نیز پیدا کرد. در این سرویس امکان آپلود کردن ویدیو وجود دارد و شما می توانید ویدیو های مورد نظر خود را نیز جستجو کرده و مشاهده کنید.

سایت آپارات

از سرویس‌های موفق جایگزین یوتیوب می‌ توان به سایت آپارات اشاره نمود که یک سرویس ایرانی است و ویدیوهای بسیار متنوعی درون آن وجود دارد. علاوه بر آن امکان مشاهده فیلم و سریال های خارجی نیز در این سایت فراهم می باشد. اکثر ویدیو های موجود درون این سایت به زبان فارسی هستند و یا دارای زیر نویس می باشند به همین دلیل آپارات برای کسانی که دارای زبان انگلیسی ضعیف هستند بسیار مناسب است.

سرویس های جایگزین یوتیوب - معرفی آپارات

بیشتر بخوانید: ساخت اکانت و کانال یوتیوب | آموزش یوتیوب

سرویس Twitch

سایت Twitch توسط شرکت آمازون برای گیمر ها توسعه داده شده است و درون آن می توان بازی های خود را استریم نمود. علاوه بر آن در سایت Twitch موسیقی های جالبی نیز وجود دارد که می توانید آن ها را گوش دهید.

سایت DTube

طراحی سایت DTube بسیار شبیه به یوتیوب می باشد و این سایت عملکردی مطابق با یوتیوب دارد. شما می توانید ویدیو های مختلفی را درون آن آپلود کرده و یا ویدیو مورد نظر خود را جستجو کنید. بنابراین اگر تا به حال در یوتیوب فعالیت داشته ‌اید به راحتی می توانید درون این سایت نیز به آپلود و مشاهده ویدیو های مختلف بپردازید.

سرویس های جایگزین یوتیوب - معرفی سایت DTube

سایت Crackle

در صورتی که به دنبال سرویسی برای مشاهده فیلم و سریال های مختلف هستید می توانید در سایت Crackle عضو شوید. به این صورت با جستجوی فیلم یا سریال مورد نظر امکان مشاهده آن وجود خواهد داشت.