روش های بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام

ways-to-block-all-a-user-accounts-on-instagram-pic-1

از جدید ترین قابلیت هایی که اینستاگرام ارائه داده می ‌توان به بلاک کردن تمام های اکانت های یک شخص اشاره نمود. در این شبکه اجتماعی هر فرد با یک شماره یا ایمیل می تواند چندین حساب کاربری را ایجاد کند و بسیاری از افراد به این صورت باعث آزار و اذیت دیگران می شوند. شما می توانید با بلاک کردن شخص از مزاحمت او پیشگیری کنید اما در صورتیکه کاربر مورد نظر اکانت جدیدی را ایجاد کند می ‌تواند دوباره به اذیت شما بپردازد. به همین دلیل می توانید از قابلیت جدیدی که اینستاگرام ارائه داده استفاده نمایید و در محیطی امن به گشت و گذار و چت با دوستان خود بپردازید. در ادامه این مطلب از برتر رایانه تمامی روش های بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام برای شما عزیزان آموزش داده می شود. امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز اینستاگرام

آموزش کامل بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام

قبل از آموزش بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام قصد داریم تا روش عادی بلاک کردن را به کسانی که تازه در این شبکه اجتماعی ثبت نام کرده اند آموزش دهیم. به این صورت می توانید دسترسی دیگران را به اکانت خود قطع کرده و دیگر پیامی از شخص مذکور دریافت نکنید. برای این کار مراحل زیر را طی نمایید:

ابتدا وارد پروفایل اکانت مورد نظر شوید.

در قسمت پروفایل گزینه سه نقطه ای که در قسمت بالا و سمت راست قرار گرفته را انتخاب نمایید.

در این صورت منوی جدیدی برای شما باز می شود که می توانید در آن گزینه Block را انتخاب کنید.

سپس پیام جدیدی برای شما نمایش داده خواهد شد که لازم است تا مجدداً روی Block تپ نمایید.

به این صورت اکانت مورد نظر بلاک شده و دیگر پیامی از آن دریافت نخواهید کرد.

بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام - روش عادی بلاک کردن

اما مدتی است که برخی از اکانت ها به صورت سایبری به دیگران حمله می ‌کنند و در اکثر مواقع این اکانت ها یک فرد خاص هستند که چندین پیج را ایجاد کرده. در چنین شرایطی بلاک کردن تمامی اکانت ها زمان طولانی را از شما می گیرد بنابراین بهتر است تا از روشی که در ادامه ارائه شده استفاده نمایید و به این صورت تمام اکانت های فرد را به طور کامل بلاک کنید.

توجه داشته باشید که این قابلیت برای تمامی اکانت ها فعال نشده و ممکن است هنوز در کشوری که شما در آن زندگی می‌ کنید فعال نشده باشد. همچنین در صورتی که اینستاگرام خود را آپدیت نکرده باشید نمی توانید از جدید ترین قابلیت های این برنامه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: دلیل فعال نبودن برخی از قابلیت های جدید اینستاگرام چیست؟

بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام در چند ثانیه

با استفاده از جدید ترین قابلیت اینستاگرام یعنی بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام میتوانید علاوه بر بلاک کردن اکانت مورد نظر تمامی پروفایل های دیگر او را نیز بلاک کنید. علاوه بر آن در صورتی که این فرد در آینده اکانت جدیدی را ایجاد کند همچنان در لیست بلاک شدگان شما قرار می گیرد و نمی تواند پیامی را به شما ارسال کند.

برای این کار پروفایل فرد مورد نظر را پیدا کرده و وارد آن شوید. سپس بر روی سه نقطه ای که در قسمت بالا سمت راست قرار گرفته ضربه بزنید.

به این صورت می توانید گزینه Block را انتخاب نمایید.

بعد از انجام این کار دو گزینه برای شما نمایش داده میشود. گزینه ای اول یا Block this person and any new accounts they may create برای بلاک کردن شخص و تمام های اکانت هایی که ساخته یا احتمالاً قرار است بسازد می باشد و گزینه دوم برای بلاک در حالت معمولی به کار می رود.

بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام در چند ثانیه

بیشتر بخوانید: مخفی کردن لایو اینستاگرام برای دیگران

نحوه بلاک کردن پیام های زننده و نامناسب

یکی از دیگر قابلیت‌ هایی که اینستاگرام برای امنیت بیشتر کاربران ارائه داده بلاک کردن پیام های زشت و زننده در دایرکت است و به این صورت می توانید این نوع دایرکت ها را فیلتر کنید.

به این صورت پیام ها وارد بخشی میشوند که می توانید آن بخش را باز نکنید و همچنین فردی که برای شما پیام را ارسال کرده متوجه بلاک شدن پیام هایش نمی شود.

برای انجام این کار وارد تنظیمات اینستاگرام شوید و سپس گزینه Privacy & Safety را انتخاب کنید.

حال روی Hidden Words تپ نمایید.

به این صورت میتوانید با انتخاب Hide Messages Requests قابلیت فیلتر شدن پیام ها را فعال کنید. توجه داشته باشید که با روشن شدن این فیلتر در کامنت ها نیز دیگر نمیتوانید پیام های زشت و زننده را بخوانید.

بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام - فیلتر کردن کامنت و دایرکت