مخفی کردن لایو اینستاگرام برای دیگران

hide-instagram-live-for-others-pic-1

لایو اینستاگرام یک روش مناسب برای تعامل با سایر کاربران می‌باشد. به همین دلیل بسیاری از اینفلوئنسرها و بلاگرها از این قابلیت استفاده می‌کنند. مطمئناً تا به حال برای شما اعلان یا نوتیفیکیشنی ارسال شده که اعلام می‌دارد یکی از دوستانتان در حال برگزاری لایو می باشد. شما می‌توانید با دریافت ایمیل در لایو کاربر مورد نظر شرکت کنید اما ممکن است برخی از کاربران این فضا قصد مخفی کردن لایو اینستاگرام برای دیگران را داشته باشند در چنین شرایطی با استفاده از راهکاری که در ادامه شرح داده می‌شود می توانید لایو خود را از دید برخی از کاربران پنهان کنید. توجه نمایید که لایو به صورت زنده برگزار می‌شود و در صورتی که علاقه مند به مشاهده لایو کسی هستید باید حتماً زمانی که نوتیفیکیشن را دریافت کردید وارد آن شوید. البته در صورتی که لایو سیو شود امکان مشاهده آن در زمانی دیگر برای شما فراهم خواهد شد

بیشتر بخوانید: قابلیت های لایو اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

روش های مخفی کردن لایو اینستاگرام برای برخی از کاربران

چند سالی می شود که قابلیت لایو به شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه شده است. با استفاده از این قابلیت می توان لحظاتی از زندگی خود را به صورت زنده با دیگران به اشتراک گذاشت. علاوه بر آن بسیاری از کاربران از این قابلیت برای آموزش استفاده می کنند اما مخفی کردن لایو اینستاگرام برای دیگران مسئله ‌ای بسیار مهم است که بسیاری از کاربران علاقه مند به یادگیری آن می باشند. برای انجام این کار کافی است تا مراحلی که در ادامه شرح داده می شود را دنبال نمایید و لایو خود را از دید برخی از افراد پنهان سازید:

مرحله ۱: ابتدا وارد فضای اینستاگرام شده و روی علامت مثبتی که در قسمت پایین قرار دارد ضربه بزنید.

مرحله ۲: بعد از انجام این کار گزینه Live را انتخاب کنید. در صورتی که این گزینه را پیدا نکردید طبق تصویر زیر عمل نمایید.

مرحله ۳: حال روی آیکون چرخ دنده که در قسمت بالا، سمت چپ قرار گرفته است ضربه بزنید.

مخفی کردن لایو اینستاگرام - آموزش تصویری

بیشتر بخوانید: رفع مشکل قطع و وصل لایو اینستاگرام | باز نشدن لایو اینستاگرام

مرحله ۴: به این صورت وارد تنظیمات لایو خواهید شد. در صفحه جدید در بخش Camera Settings گزینه Story را انتخاب نمایید.

مرحله ۵: حال روی Hide Story From تپ کنید.

مرحله ۶: حال می‌توانید آیدی افرادی که قصد دارید لایو خود را از آن ها پنهان نمایید وارد کنید. توجه داشته باشید که در این قسمت می توانید تمامی افرادی که نمی خواهید لایو شما را مشاهده کنند وارد کنید. اما بعد از انجام این کار آن ها نمی ‌توانند استوری شما را نیز ببینند. بنابراین بعد از اتمام لایو تنظیمات را به حالت اولیه بازگردانید.

مخفی کردن لایو اینستاگرام برای یک یا چند نفر

بیشتر بخوانید: لایو چهار نفره در اینستاگرام با قابلیت Live Room

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا تمامی موارد مربوط به پنهان کردن لایو برای دیگران را به شما عزیزان آموزش دهیم. امیدواریم این آموزش تصویری مورد توجه تان قرار گرفته باشد در صورتی که ابهاماتی در این مورد برای تان وجود دارد می توانید در قسمت دیدگاه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. علاوه بر آن از شما دعوت می ‌کنیم تا از سایر مقالات مرتبط با امکانات و آموزش های اینستاگرام نیز دیدن نمایید.