ترفند های شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام

these-are-the-tricks-of-recognizing-fake-followers-pic-1

به طور معمول فالوور هایی فیک هستند که هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارند و تنها آمار فالوور های پیج های مختلف را افزایش می دهند. مدتی است که اینستاگرام این پیج ها را شناسایی می کند و در صورتی که تعداد زیادی از فالوور های شما فیک باشد تاثیر منفی روی آمارتان خواهد گذاشت. به همین علت بسیاری از کاربران درصدد پیدا کردن فالورهای فیک و حذف کردن آن ها از پیج خود می باشند. علاوه بر آن در صورتی که قصد دارید تبلیغات پیج خود را به پیج دیگری بسپارید به دست آوردن تعداد فالوور های فیک آن پیج دارای اهمیت خواهد بود. به همین علت در ادامه این مطلب قصد داریم تا تمامی ترفند های شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم.

راهکارهای تشخیص و شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام

ابتدا لازم است بگویم که هیچ کدام از راهکارهای ارائه شده برای تشخیص و شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام دارای قطعیت صد در صدی نمی باشد و ممکن است تشخیص شما اشتباه باشد. به همین علت بهتر است تا به جای حذف کردن فالوور های فیک خود به دنبال افزایش دنبال کنندگان فعال باشید. اما در صورتی که قصد دارید تا پیج های دیگر را از نظر تعداد فالوور بررسی کنید راهکارهای زیر کاملاً برای شما مناسب خواهد بود و به این طریق می توانید پی ببرید که کدام یک از پیج ها برای تبلیغات مناسب تر هستند. به طور معمول اکثر فالوور های فیک هیچ گونه فعالیتی نداشته و عکس پروفایل و بیوگرافی نیز ندارند، همچنین این پیج ها دارای نام کاربری نامفهوم و بی معنی هستند. در صورتی که پیچی پست های نامربوط یا تکراری را به اشتراک گذاشته و تاریخ اشتراک گذاری این پست ها نزدیک به یکدیگر بوده باشد احتمال فیک بودن پیج وجود دارد. علاوه بر آن برخی از پیج ها هستند که تعداد پست خیلی کمی دارند و یا حتی پست نداشته اما تعداد فالوور و یا فالوینگ های آن ها بالا است در این شرایط می توانید احتمال دهید که پیج مورد نظر فیک می باشد.

بیشتر بخوانید: قابلیت های مخفی اینستاگرام

شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام در پیج های دیگر

آنالیز دنبال کنندگان برای شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام

شما می توانید برای شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام ، ابتدا نام کاربری او را بررسی کنید. در صورتی که آیدی این شخص کاملاً نامفهوم و بی معنی بود احتمال کمی برای فیک بودن پیج آن وجود دارد. سپس پروفایل او را چک کنید، اگر عکس پروفایل نداشته باشد احتمال فیک بودن آن افزایش می یابد. در صورتی که قصد دارید از این مسئله اطمینان حاصل کنید می توانید پست و استوری های او را بررسی نمایید. به طور معمول میزان فعالیت پیج های مختلف نشان دهنده فیک بودن یا نبودن آن ها می باشد. در صورتی که هیچ نوع فعالیتی در پیج مورد نظر نیافتید احتمال فیک بودن آن وجود دارد. همچنین اگر پست های پیج در یک روز مشخص شیر شده باشند و یا دارای اختلاف زمانی طولانی مدت باشند، احتمالاً پیج مورد نظر قلابی و فیک می باشد. در صورتی که قصد دارید از این مسئله اطمینان حاصل کنید به پیج فیک پیامی را ارسال نمایید، در صورتی که با گذشت زمان هیچ اتفاقی نیفتاد یعنی این پیج کاملاً فیک است و هیچ فعالیتی در آن اتفاق نمی افتد. علاوه بر آن در صورتی که دائماً با کامنت های تکراری مانند عالیه، خوب بود! و یا ارسال ایموجی رو به رو شدید، احتمالاً رباتی کامنت ها را برایتان ارسال می کند. البته جایی برای نگرانی نیست چرا که اینستاگرام با سرعت زیاد ربات ها را شناسایی کرده و عملکرد آن ها را محدود می کند.

بیشتر بخوانید: روش های دانلود ویس دایرکت اینستاگرام

راه های شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام برای تبلیغات

ممکن است قصد داشته باشید تا تبلیغات پیج خود را به پیج دیگری بسپارید که دارای فالوورهای زیاد است. بهتر است برای این کار خیلی عجله نکنید و ابتدا مواردی را بررسی نمایید. شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام یکی از مهمترین مواردی است که لازم است بررسی شود. برای این کار ابتدا تعداد فالوورهای پیج مورد نظر را در نظر بگیرید و سپس بازدید پست ها و استوری ها را آنالیز کنید. برای مثال در صورتی که پیجی دارای یک میلیون فالوور باشد اما تنها ۱۰K لایک بگیرد، مطمئناً تعداد زیادی از فالوور های آن فیک می باشند. برای اطمینان بیشتر روی قسمت Following ضربه بزنید و تعداد فالورهایی که دارای آیدی عجیب غریب هستند و عکس پروفایل ندارند را بررسی کنید. اگر تعداد آن ها خیلی زیاد است مطمئنا نباید تبلیغاتتان را به این پیج بسپارید و در این راه مبالغی را دور بریزید. همچنین برای شناخت فالوور های فیک پیج های دیگر می توانید کامنت‌های آنها را آنالیز کنید. هرچه تعداد کامنتهای خیلی خوبه، عالیه و یا ایموجی ها بیشتر باشد، احتمال فیک بودن فالوور ها وجود داشته و ممکن است رباتهایی این ایموجی ها را ارسال کنند. همچنین در صورتی که پیج مذکور ویدیوهایی را به اشتراک گذاشته باشد تعداد بازدیدکنندگان این پست ها نشان دهنده آمار فعالیت فالوورها خواهد بود و با یک آنالیز دقیق می توان به موارد بسیار زیادی پی برد. البته باز هم تاکید می کنیم که تمامی این موارد نسبی هستند و راه قطعی برای شناخت فالوورهای فیک وجود ندارد. به عنوان نکته آخر تاکید می‌کنیم که به هیچ عنوان از ربات برای حذف فالوورهای فیکتان استفاده نکنید چرا که به این طریق تنها با شادوبن اینستاگرام روبه‌رو می‌شوید و احتمال ریپورت شدن پیج تان افزایش می‌یابد.

شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام در پیج های دیگر

بیشتر بخوانید: بهترین ایده های تولید محتوا در اینستاگرام