بهترین ایده های تولید محتوا در اینستاگرام

best-content-generation-ideas-on-instagram-pic-1

امروزه بسیاری از افراد از فضای اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده می کنند و به همین علت جذب فالوور جدید و حفظ دنبال‌کنندگان قدیمی برای آن ها اهمیت بسیار بالایی دارد. یکی از مهم ترین راهکار هایی که می توان برای بیشتر دیده شدن در این فضا به کار برد تولید محتوا مناسب می باشد. در واقع هر چه محتوای پیج شما خلاقانه تر باشد تعداد بیشتری آن را دنبال خواهند کرد. به همین علت در ادامه مهم ترین ایده های تولید محتوا در اینستاگرام شرح داده می ‌شوند که می توانید با استفاده از آن ها تعامل بیشتری با فالوور هایتان داشته باشید. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گیرد و بتوانید با استفاده از آن تعامل بیشتری را رقم زده و تعداد دنبال کنندگان فعالتان را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: سیو پست جدید‌ترین معیار تعامل اینستاگرام

ایده های خلاقانه تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام دارای اهمیت بسیار بالایی در افزایش فالوور های شما می باشد و تنها به این طریق می توان میزان فالوور های خود را افزایش داده و به درآمد بالایی رسید. به همین علت قصد داریم تا ایده های خلاقانه ای را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن محتوای اختصاصی برای پیج تان تهیه کرده و به درآمد بالاتری دست یابید.

کپشن نویسی

مطمئناً تاثیر محتوای متنی در افزایش ‌فالوور بسیار بالا می باشد، بنابراین بهتر است تا ابتدا کپشن پست های خود را پیدا کرده و سپس برای آن به دنبال عکس مناسب باشید. البته می توانید پوستر مناسبی را با توجه به کپشن مورد نظر طراحی و مورد استفاده قرار دهید. برنامه های بسیار زیادی برای کامپیوتر یا گوشی موبایل ارائه شده اند که می توان با استفاده از آن ها در مدت زمان کوتاه پوستر مناسبی را طراحی کرد و از آن ها به عنوان پست یا استوری استفاده نمود.

تولید محتوا در اینستاگرام - اهمیت محتوا

همراه کردن مخاطبان با محتوا

مهم‌ ترین راهکاری که می ‌توان با استفاده از آن فالوور های بیشتری را جذب کرد همراه کردن مخاطبان با محتوای تولیدی می باشد. برای مثال شما می ‌توانید به جای ایجاد یک محتوای ساده معمایی را طرح کرده و از کاربران بخواهید تا به آن پاسخ دهند. به این صورت دنبال ‌کنندگان درگیر حل این مسئله شده و با شما تعامل بیشتری خواهند داشت. در صورتی که طرح معما برای شما سخت باشد، می ‌توانید از طرح سوال استفاده کرده و از کاربران بخواهید تا پاسخ صحیح را از بین گزینه های مختلف انتخاب کنند. در واقع هر چیزی که باعث شود تا تعاملی بین شما و کاربران صورت بگیرد باعث افزایش فالوور، لایک و کامنت می ‌گردد.

بیشتر بخوانید: روش استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

راهکار های جذب فالوور با تولید محتوا در اینستاگرام

طراحی چالش

از دیگر مواردی که می ‌توان با استفاده از آن تعامل بیشتری را ایجاد کرد و برای تولید محتوا در اینستاگرام از آن استفاده نمود، طراحی چالش می‌باشد. شما می‌توانید با توجه به برند خود چالشی را ایجاد کرده و از مخاطبان بخواهید تا آن را اجرا کنند. این چالش می‌تواند بسیار ساده مانند کشیدن یک نقاشی باشد و یا با توجه به مخاطبان پیج تان اندکی پیچیده تر شود.

استفاده آگاهانه از استوری

استوری اینستاگرام برای تعامل بیشتر با کاربران شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده است. در صورتی که شما در کنار پیج اینستاگرام در سایتی نیز فعالیت کنید، می‌توانید خلاصه مقالات قرار گرفته در سایت را استوری و پست کرده و لینک مقاله را در استوری یا بیو اینستاگرام خود قرار دهید. در واقع می ‌توانید برای بازنشر محتوای نوشته شده خود از این ترفند ها استفاده کنید و بازدیدکنندگان سایت و پیج خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: افزایش فالوور با استوری اینستاگرام

استفاده از تیزر

اگر برای طراحی پست‌های پیجتان زمان زیادی را صرف کرده اید بهتر است ابتدا توضیحات مختصری را در رابطه با آن استوری کنید و یا موضوع پست جدید خود را در استوری به اشتراک بگذارید. به این صورت کاربران ترغیب می‌شوند تا پست جدید را مشاهده کنند. یکی از راهکار های بیشتر دیده شدن پست استفاده از ریمایندر اینستاگرام می‌باشد و به این صورت افراد بیشتری از پست‌های شما دیدن می‌کنند.

تولید محتوا در اینستاگرام - افزایش فالوور اینستاگرام

ارائه کد تخفیف در استوری

برای ترغیب کردن کاربران به خرید از محصولاتتان می‌توانید کد تخفیف‌هایی را در استوری به اشتراک بگذارید. با توجه به مدت زمان ۲۴ ساعته استوری، استفاده از این راهکار باعث می‌شود تا کاربران با سرعت بیشتری به خرید محصولات شما روی بیاورند و ترغیب به خرید شوند. در صورتی که این راهکار برایتان مفید بود، می‌توانید چندین بار دیگر نیز از آن استفاده کنید.