قابلیت های مخفی اینستاگرام

قابلیت های مخفی اینستاگرام - عکس یک

اینستاگرام یکی از برنامه‌ های مورد توجه بسیاری از کاربران در سر تا سر دنیا می باشد. به همین علت سازندگان این برنامه به طور مداوم آپدیت هایی را برای اینستاگرام ارائه می دهند و در هر آپدیت قابلیت های جدید بسیار زیادی به این شبکه اجتماعی اضافه می شود. مطمئناً بسیاری از کاربران با قابلیت ‌های مخفی اینستاگرام آشنا نیستند. به همین علت در ادامه این مطلب قصد داریم تا ترفند هایی را خدمتتان ارائه دهیم که می‌ توانید از آن ها در این فضا استفاده کنید. لطفاً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و از سایر آموزش های سایت نیز دیدن نمایید.

بیشتر بخوانید: روش های دانلود ویس دایرکت اینستاگرام

بررسی مهم ترین قابلیت های مخفی اینستاگرام

آنفالو کردن افراد بدون این که متوجه شوند!

یکی از مهمترین قابلیت های مخفی اینستاگرام آنفالو کردن افراد است اما این روش با آنفالو معمولی فرق دارد و در آن فرد مقابل متوجه نمی ‌شود که شما دیگر او را دنبال نمی کنید. برای این کار می‌توانید دستتان را روی استوری او نگه دارید تا صفحه جدیدی برایتان باز شود. سپس روی گزینه Mute ضربه بزنید، بعد از این کار صفحه جدیدی باز می شود که با انتخاب گزینه اول دیگر استوری های فرد مقابل برای شما بالای صفحه نمی آید و با انتخاب گزینه دوم هم استوری و هم پست هایش برایتان غیر فعال خواهد شد. و هر زمان که بخواهید می توانید وارد پیج فرد مورد نظر شده و از پست و استوری هایش دیدن کنید.

قابلیت های مخفی اینستاگرام - میوت کردن افراد

راه دیگری که برای این کار وجود دارد این است که وارد پیج فرد مقابل شده و روی گزینه Following ضربه بزنید. در صفحه جدید Mute را انتخاب کنید و روی دکمه کشویی کنار Posts و Stories ضربه بزنید تا به رنگ آبی تغییر کنند.

قابلیت های مخفی اینستاگرام - میوت اینستاگرام

بیشتر بخوانید: بهترین ایده های تولید محتوا در اینستاگرام

پیدا کردن لیست درخواست فالو ها

مطمئناً همه ما به پیج های مختلفی درخواست فالو داده ایم اما بعد از مدتی فراموش کرده ‌ایم. ممکن است برخی از این پیج ها هنوز درخواست ما را قبول نکرده باشند. در قابلیت‌های جدید اینستاگرام می‌توانید این پیج ها را مشاهده کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال نمایید:

مرحله ۱: ابتدا در قسمت پروفایل خود روی آیکون همبرگر ضربه بزنید و سپس گزینه Settings را انتخاب کنید.

مرحله ۲: روی گزینه Security یا امنیت تپ کنید.

مرحله ۳: گزینه Access data یا دسترسی داده را انتخاب کنید.

مرحله ۴: کمی پایین بیایید و روی Current Follow request تپ کنید.

مرحله ۵: در این قسمت لیست تمامی افرادی که درخواست فالو شما را قبول نکرده‌اند نمایش داده می‌شود.

قابلیت های مخفی اینستاگرام - لیست درخواست فالو ها

کاربردی ترین قابلیت های مخفی اینستاگرام

پاک کردن تاریخچه وب گردی اینستاگرام

یکی از دیگر قابلیت های مخفی اینستاگرام پاک کردن تاریخچه وب گردی می باشد. در صورتی که روی لینک های مختلفی که در بیو دیگر افراد قرار دارد تب کرده اید و به این ترتیب وارد سایت های مختلف شدید، می توانید این تاریخچه را پاک کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: ابتدا وارد قسمت تنظیمات یا Setting شوید و سپس روی Account تپ کنید.

مرحله ۲: گزینه Your activity را انتخاب کنید.

مرحله ۳: در قسمت Link می توانید لینک هایی که تا به حال وارد آن شده اید را مشاهده کرده و با ضربه روی Hide History تمامی تاریخچه را پنهان کنید.

قابلیت های مخفی اینستاگرام - مخفی کردن تاریخچه وب گردی

بیشتر بخوانید: سیو پست جدید‌ترین معیار تعامل اینستاگرام

مخفی کردن آنلاین بودن در دایرکت

زمانی که شما وارد دایرکت اینستاگرام می ‌شوید، می ‌توانید فعالیت کسانی که با آن ها چت کرده اید را مشاهده کنید. در واقع در این قسمت آنلاین بودن یا نبودن دیگران قابل بررسی می باشد. اگر قصد دارید تا دیگر کاربران از زمان آنلاین بودن شما آگاه نشوند، می توانید مراحل زیر را دنبال کرده و این گزینه را برای آن ها غیر فعال کنید:

مرحله ۱: ابتدا وارد Setting اینستاگرام شوید و روی Privacy تپ کنید.

مرحله ۲: سپس روی Activity Status ضربه بزنید و در نهایت دکمه کشویی کنار گزینه show Activity Status را انتخاب کنید.

قابلیت های مخفی اینستاگرام - مخفی کردن آنلاین بودن در دایرکت

در این مطلب با برخی از قابلیت های جالب توجه و مخفی اینستاگرام آشنا شدیم. در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود می توانید در قسمت نظرات اعلام کنید تا باز هم به این موضوع بپردازیم. از همراهی تان سپاس گزاریم و برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی فراوان داریم.