روش های دانلود ویس دایرکت اینستاگرام

how-to-download-weiss-direct-instagram-pic-1

در شبکه اجتماعی اینستاگرام امکان دانلود پیام های صوتی که در دایرکت ارسال می شود وجود ندارد. به همین علت کاربران نمی ‌توانند ویس های اینستاگرام را دانلود کرده و در گوشی موبایل خود ذخیره کنند. اما گاهی ممکن است که ویسی برای شما دارای اهمیت باشد و علاقه مند به ذخیره سازی آن باشید. در صورتی که مایل به دانلود این فایل های صوتی باشید راه حل هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید در مدت زمان کوتاه پیام های صوتی اینستاگرام را دانلود و ذخیره کنید. در ادامه این مطلب تمامی روش های دانلود ویس دایرکت اینستاگرام آموزش داده خواهد شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام با استفاده از برنامه

برای دانلود ویس دایرکت اینستاگرام می ‌توان از برنامه ‌هایی استفاده نمود و این پیام های صوتی را در گوشی موبایل خود ذخیره کرد. اولین راه حلی که برای این کار وجود دارد استفاده از برنامه های ضبط صفحه نمایشگر مانند AZ Screen Recorder می باشد، البته بعضی از گوشی های موبایل دارای ضبط صفحه نمایش گر به صورت پیش فرض هستند. در این صورت لازم به دانلود برنامه ای دیگر نخواهد بود. به این صورت می توانید به راحتی پیام های صوتی دایرکت را دانلود کنید و در گوشی موبایل خود ذخیره نمایید. برای این کار ابتدا این برنامه را از گوگل پلی دانلود کرده و سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: ابتدا وارد برنامه ضبط صفحه نمایش شوید و روی آیکون چرخ دنده ضربه بزنید تا وارد قسمت تنظیمات شوید.

مرحله ۲: در صورتی که دکمه کشویی کنار گزینه Record audio غیر فعال است، آن را فعال نمایید. در نظر داشته باشید که در اندروید ۱۰ به بالا می توانید ویس بلندگو را ببندید تا فقط Device audio فعال باشد.

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس دو

مرحله ۳: حال وارد اینستاگرام شوید و ویس مورد نظر خود را پیدا کنید.

مرحله ۴: برنامه AZ Screen Recorder را فعال کنید و سپس روی ویس اینستاگرام ضربه بزنید تا پخش شود.

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس سه

مرحله ۵: بعد از اتمام ویس برنامه ضبط صفحه نمایش را غیر فعال نمایید و فیلم گرفته شده را در گالری ذخیره نمایید. حال می توانید با استفاده از برنامه AndroVid Pro قسمت های اضافی فیلم را Crop کنید و از برنامه های مبدل مانند Video to MP3 Converter برای تبدیل ویدیو به فایل صوتی استفاده نمایید.

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس چهار

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس پنج

بیشتر بخوانید: سیو پست جدید‌ترین معیار تعامل اینستاگرام

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر

در صورتی که برای دانلود ویس دایرکت اینستاگرام از کامپیوتر استفاده نمایید، دیگر لازم نیست تا مانند قسمت قبل از برنامه های متعددی برای این کار استفاده کنید و تنها با نصب یک افزونه می توانید ویس های اینستاگرام را در گوشی موبایل خود ذخیره نمایید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: ابتدا افزونه Instagram Voice Downloader را روی مرورگر خود نصب نمایید. برای این کار می توانید وارد کروم شوید و نام این افزونه را سرچ کنید. برای دانلود این برنامه می توانید از Chrome Web Store نیز استفاده کنید.

مرحله ۲: با پیدا کردن این برنامه روی Add to Chrome کلیک کنید. این گزینه در قسمت بالا و سمت راست صفحه قرار دارد. به این صورت افزونه نصب می شود و می توانید از آن استفاده کنید.

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس شش

مرحله ۳: به این صورت آیکون برنامه در گوشه راست و بالای مرورگر قرار می گیرد. روی این آیکون راست کلیک کنید تا وارد پنجره افزونه شوید.

مرحله ۴: سایت اینستاگرام را باز کنید و ویس مورد نظر خود را پیدا نمایید.

مرحله ۵: همان طور که مشاهده می کنید در زیر هر ویس یک دکمه سیاه رنگ قرار گرفته که روی آن کلمه Download نوشته شده است. روی این عبارت کلیک کنید تا ویس دانلود شود. برای این کار ابتدا پیام صوتی را پخش کنید.

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس هفت

مرحله ۶: به این صورت ویس در صفحه ای دیگر باز می شود و می توانید روی سه نقطه ای که کنار آن قرار گرفته ضربه بزنید و سپس دانلود را انتخاب کنید. برای این کار می توانید از کلید های ترکیبی CTRL+S نیز استفاده نمایید.

دانلود ویس دایرکت اینستاگرام - عکس هشت

برای دانلود ویس می توانید از برنامه InstaXtreme نیز استفاده نمایید. البته این برنامه به صورت غیر قانونی عرضه می شود و در صورت استفاده های طولانی مدت از آن احتمال ریپورت شدن پیجتان وجود دارد.

بیشتر بخوانید: روش استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر