مهم ترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان

the-most-important-sites-for-making-persian-resume-free-pic-9

برای پیدا کردن یک شغل مناسب احتیاج است تا رزومه قوی و کاملی داشته باشید. اما نحوه نگارش رزومه و همچنین طراحی آن نیز برای جلب توجه مدیران شرکت های مختلف دارای اهمیت است. در واقع بهتر است تا طبق اصول رزومه نویسی این کار را انجام داده و به این ترتیب شانس خود را برای پیدا کردن یک شغل مناسب افزایش دهید. با توجه به این مسئله در ادامه این مطلب قصد داریم تا در رابطه با بهترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان اطلاعات کاملی را در اختیار شما همراهان محترم قرار دهیم. بنابراین پیشنهاد می دهیم تا حتماً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی وب سایت های کاربردی در اینترنت

بهترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان

ساخت رزومه در سایت کاربوم

از بهترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان می توان به سرویس کاربوم اشاره نمود. در صورتی که قصد دارید تا رزومه کاملی در رابطه با تحصیلات و مهارت های خود ایجاد کرده و با استفاده از آن شانس استخدام خود را افزایش دهید می ‌توانید ابتدا وارد این سایت شده و سپس روی دکمه سبز رنگ “ساخت‌ رزومه” کلیک نمایید.

به این صورت صفحه جدیدی برایتان باز میشود که مربوط به ورود یا عضویت می باشد. در صورتی که تا به حال از این سایت استفاده نکرده ‌اید با وارد کردن ایمیل خود ثبت نامتان را کامل نمایید.

بعد از آن وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در آن می توانید روی فلشی که در کنار “ساخت رزومه جدید” قرار گرفته ضربه بزنید.

حال با توجه به نوع نیاز خود یکی از دو گزینه “ساخت رزومه فارسی” یا “ساخت رزومه انگلیسی” را انتخاب کنید.

به این صورت میتوانید از میان قالب های مختلف یکی را برای ساخت رزومه انتخاب کرده و در نهایت اطلاعات خود شامل اطلاعات پایه، تحصیلات، سابقه شغلی، مهارت ها و… را کامل کنید و در نهایت رزومه را ذخیره نمایید.

سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان - کاربوم

بیشتر بخوانید: ترفند های بیشتر دیده شدن در لینکدین

ساخت رزومه در سایت سی وی بیلدر

برای ساخت رزومه فارسی و انگلیسی در سایت سی وی بیلدر کافی است تا وارد این سایت شده و سپس روی دکمه ساخت رزومه در ۱۰ دقیقه کلیک نمایید.

سپس در صفحه جدید می توانید با وارد کردن شماره موبایل یا آدرس ایمیل ثبت نام خود را کامل کرده و در نهایت به ساخت رزومه بپردازید.

معرفی رزومه ساز سی وی بیلدر

همچنین برای ساخت رزومه انگلیسی کافی است تا در تب بالا روی “رزومه” کلیک کرده و پس از آن “ساخت رزومه انگلیسی” را انتخاب نمایید.

معرفی رزومه ساز آنلاین

نحوه ساخت رزومه فارسی و انگلیسی

در این سایت امکان انتخاب قالب دلخواه نیز برایتان فراهم است.

معروف ترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان

ساخت رزومه در سایت ای استخدام

اکثر افرادی که به دنبال شغل جدید هستند با سایت ای استخدام آشنایی دارند چرا که بسیاری از آگهی های استخدامی در این سایت قرار می گیرد. اما جالب است بدانید که این سرویس یکی از بهترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان نیز می باشد و با استفاده از آن می توانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن رزومه کاملی برای خود تهیه کنید.

برای این کار ابتدا وارد سایت شده و سپس روی دکمه سبز رنگ “شروع به ساخت رزومه کنید” کلیک نمایید.

سپس در سایت ثبت نام کرده یا اطلاعات ورود خود را وارد کنید.

سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان - ای استخدام

پس از آن می توانید مواردی شامل اطلاعات پایه، اطلاعات شغلی، اطلاعات تحصیلی و… را کامل کرده و در نهایت با کلیک روی “دانلود رزومه” آن را در گوشی موبایل خود ذخیره نمایید.

معرفی رزومه ساز ای استخدام

بیشتر بخوانید: آشنایی با قابلیت های گوگل داکس Google Docs

ساخت رزومه در سایت جاب ویژن

برای ساخت رزومه در سایت جاب ویژن پس از ورود به این سایت روی دکمه “ساختن رزومه” کلیک کنید.

پس از وارد شدن به سایت و در صفحه جدید می‌ توانید فلش آبی رنگی را که در قسمت بالا قرار گرفته انتخاب کرده و روی “رزومه من” کلیک نمایید.

به این طریق امکان ساخت “رزومه فارسی” یا “رزومه فارسی و انگلیسی” برای تان فراهم خواهد شد

معرفی رزومه ساز جاب ویژن

سپس می توانید با وارد کردن اطلاعات اولیه، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی و… رزومه خود را تکمیل کرده و آن را در گوشی موبایل تان ذخیره نمایید.

نحوه استفاده از رزومه ساز جاب ویژن

توجه داشته باشید که در تمامی سایت های معرفی شده امکان ویرایش رزومه و ذخیره مجدد آن فراهم می باشد.

امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گرفته باشد.همچنین پیشنهاد می دهیم تا از سایر مقالات و آموزش های موجود در سایت نیز دیدن نمایید.