ترفند های بیشتر دیده شدن در لینکدین

more-seen-tricks-on-linkedin-pic-4

لینکدین یکی از شبکه ‌های اجتماعی است که برای کسانی که به دنبال شغل هستند و یا قصد دارند تا کار بهتری را پیدا کنند مناسب می باشد. به این ترتیب می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید و رزومه قابل قبولی را ایجاد نمایید. اما در این فضا نیز بهتر است تا از راهکار هایی برای بهتر و بیشتر دیده شدن استفاده کنید چرا که تنها به این طریق می توان شغل مورد نظر را یافت و خود را به کارفرمایان بیشتری معرفی کرد. به همین علت در این مقاله قصد داریم تا مهم ترین ترفند های بیشتر دیده شدن در لینکدین را به شما همراهان محترم آموزش دهیم. لطفاً در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: روش های افزایش فالوور اینستاگرام

بیشتر دیده شدن در لینکدین با تکمیل پروفایل

در ابتدای ورود به برنامه لینکدین کاربران این شبکه اجتماعی باید پروفایل کاربری خود را تا حد امکان تکمیل کنند. البته کامل کردن پروفایل اجباری نیست اما در صورتی که به بیشتر دیده شدن در لینکدین علاقه مندید و قصد دارید تا به این صورت ارتباطات فضای کاری خود را گسترش دهید، بهتر است تا این نکته را دست کم نگیرید. بنابراین همین امروز وارد این برنامه شوید و ابتدا تصویری مناسب را برای خود قرار دهید. سعی کنید تا از تصاویر با کیفیت و مناسب برای این کار استفاده نمایید و حدالامکان تصویر خودتان را در پروفایل قرار دهید. بعد از آن در رابطه با شغل خود توضیحاتی را بنویسید و تنها به ذکر عنوان شغلی تان اکتفا نکنید. بعد از این مرحله کاغذی را جلوی رویتان قرار داده و تمامی مهارت های خود را روی آن یادداشت کنید و علاوه بر آن تمامی سرویس هایی که می توانید ارائه دهید را نیز بنویسید، سپس آن ها را بر اساس اولویت مرتب کرده و در پروفایل لینکدین خود وارد کنید. در نظر داشته باشید که در این قسمت حتماً به یادگیری مطالب جدید در حوزه کاری تان ابراز علاقه کنید چرا که این باعث می شود تا بسیاری از شرکت ها به همکاری با شما علاقه مند شوند. بنابراین مهمترین کاری که برای بیشتر دیده شدن در این فضا باید انجام دهید این است که پروفایل خود را به بهترین وجه ممکن تکمیل نمایید.

بیشتر بخوانید: برنامه تیک تاک چیست؟

مهم ترین ترفند های بیشتر دیده شدن در لینکدین

ایجاد رزومه کاری

یکی از مهم ترین مسائلی که در پیدا کردن شغل نقش چشم گیری دارد تکمیل رزومه است. بنابراین برای بیشتر دیده شدن در لینکدین ابتدا باید رزومه ای را برای خود بسازید. بهتر است تا رزومه تان تشکیل شده از تمامی مهارت های شغلی، سوابق کاری و دانش حرفه ای تان باشد. به این صورت بازدید کنندگان صفحه شما به میزان بسیار زیادی افزایش می یابند و می توانید به شغل دلخواهتان نزدیک تر شوید.

به روزرسانی رزومه کاری

در نظر داشته باشید که بعد از ایجاد رزومه هر زمان که مهارت جدیدی را آموزش دیدید و یا تغییری در حرفه کاری تان ایجاد شد بهتر است تا رزومه خود را آپدیت کرده و توضیحاتی را به آن اضافه کنید. با انجام این کار مطمئناً تعداد بیشتری از افراد به صفحه شما سر می زنند و امکان تماس با شما افزایش می یابد.

استفاده از فیلتر های جستجو شغل لینکدین

در قسمت جستجوی لینکدین فیلتر هایی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید با استفاده از آن ها نتایج مورد نظر خود را به دست آورید، چرا که به این صورت نتایج بسیار دقیق تر خواهند شد. این قابلیت هم برای کسانی که به دنبال شغل هستند و هم برای افرادی که قصد استخدام کارمندانی را دارند مناسب است. بنابراین به هیچ عنوان این قابلیت را از دست ندهید. فیلتر های جستجو این سوشیال مدیا می توانند شبکه ای از همکاری های مرتبط با یکدیگر را ایجاد کنند و به این ترتیب می توان افراد فعال در حوزه شغلی خود را به راحتی پیدا کرد.

بیشتر دیده شدن در لینکدین - نحوه سرچ در لینکدین

بیشتر بخوانید: بررسی مهمترین اشتباهات مدیران اینستاگرامی

موارد مهم برای بیشتر دیده شدن در لینکدین

در صورتی که علاقه مند به بیشتر دیده شدن در لینکدین هستید و دوست دارید تا به این طریق شغل مورد نظر خود را پیدا کنید ابتدا باید شما را با یکی از مهم ترین قابلیت های این شبکه اجتماعی آشنا کنیم. این قابلیت Job Alert نام دارد که با تپ کردن روی آن می ‌توان موقعیت شغلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و حتی شهر و کشوری که علاقمند به اشتغال در آن هستید را نیز انتخاب نمایید به این صورت موقعیت های شغلی مربوطه برای شما نمایش داده می شوند. البته این در صورتی است که Job Alert را فعال نمایید.

بیشتر دیده شدن در لینکدین - تنظیمات مربوطه برای پیدا کردن شغل مناسب

بیشتر دیده شدن در لینکدین - قابلیت شغل یابی لینکدین

در صورتی که علاقه مندید تا در قسمت جستجوی لینکدین بیشتر نمایش داده شوید بهتر است تا از قابلیت Summary استفاده کنید. در این بخش شما می توانید اطلاعاتی را در رابطه با خودتان از منظر شغلی بنویسید که باعث می شود تا در جستجوی این شبکه اجتماعی بیشتر دیده شوید. امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از آن بتوانید در این پلتفرم به میزان بیشتری دیده شده و شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.