آشنایی با قابلیت های گوگل داکس Google Docs

هفت قابلیت مهم و نحوه کار با آن ها در گوگل داکس
برتر رایانه - پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری پخش پلاستیک یکتا پلاست

سرویس گوگل داکس از برنامه های رایگان تحت وب است که به صورت آنلاین می توانید اسناد و صفحات زیادی را ایجاد ، ویرایش و ذخیره سازی نمایید . با استفاده از کامپیوتر و از طریق اینترنت می توانید به این اسناد در هر نقطه از دنیا دسترسی پیدا نمایید . این برنامه جزء یکی از برنامه هایی است که توسط شرکت گوگل ارائه شده است که در گوگل داکس این امکان برای کاربران وجود دارد ، متن ایجاد و تایپ کنند اسناد گرد آوری شده را ویرایش و به همراه تصاویر و جدول با فرمول های ترکیبی مختلف ذخیره سازی و یا برای کاربران از طریق ایمیل آدرس ارسال کنید .

آشنایی با قابلیت های گوگل داکس 

برنامه گوگل داکس مختص کاربرانی است که به صورت آنلاین در مکان های مختلف می خواهند با هم در ارتباط باشند و بر روی یک پروژه و یا موضوعی همکاری نمایند که با استفاده از این برنامه می توانند اسناد یکدیگر را رصد و ویرایش نماید و توجه داشته باشید که این استاد به طور آنلاین ذخیره می شود و با دسترسی محلی از بین نخواهد رفت .

در صورت هرگونه مشکل و سؤال نرم افزاری بر روی کمک رایانه کلیک کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید .

هفت قابلیت مهم و نحوه کار با آن ها در گوگل داکس

قابلیت مهم و نحوه کار با آن ها در گوگل داکس

اولی ⇐ این برنامه دارای یک سری فونت ها و ابزار های هوشمند و رایگان است که می توانید بر روی متن خود اضافه کنید ، لینک دهید و هم چنین تصاویر و اسنادی را به طور رایگان به سند اضافه نمایید .

دومی ⇐ با باز کردن گوگل داکس در برنامه های گوگل بر روی صفحات آن یک سری تمپلت های رایگانی قرار دارد که به صورت گزارشی ، رزومه ای و غیره به صورت پیش فرض قرار گرفته است که کار با آن ها بسیار آسان است .

سومی ⇐ دسترسی آسان به اسناد و فایل ها به طور یکجا و در هر زمانی که با این کار می توانید در هر زمانی که بخواهید اسناد تان را ایجاد و تغییرات آن را از طریق دیگر دستگاه ها نظیر لپ تاپ ، تبلت و یا دیگر دستگاه های کامپوتری بررسی نمایید .

چهارمی ⇐ اشتراک گذاری سند گوگل داکس با همکاران و دوستان خود به طور همزمان و به صورت یک سند مشابه .

پنجمین ⇐ قابلیت این برنامه این است که نیاز به ذخیره ندارد و به طور اتوماتیک اسنادتان ذخیره می شود ، این امکان وجود دارد که تاریخچه و ورژن سند خود را ببینید و اسناد را برحسب تاریخ ذخیره سازی کنید .

ششمین ⇐ قابلیت کار با ورد در گوگل داکس است که می توان فایل ورد را در کروم باز کنید ، آن ها را ویرایش و ذخیره سازی کنید ، حتی می توان فایل های ورد تان را به گوگل داکس منتقل کنید بدون تغییر در اندازه و فونت وردتان .

آشنایی با قابلیت های گوگل داکس Google Docs

آخرین و هفتمین قابلیتی که از گوگل داکس می توان به آن اشاره کنید این است که ویژگی Priority Sort نام دارد که می توان با استفاده از آن سند تان درGmail’s Piority Inbox قرار بگیرد .

در مقاله های بعدی دیگر قابلیت های برنامه های کاربردی و آنلاین گوگل کروم را برتان شرح خواهیم داد ، با ما همراه باشید .

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *