معرفی وب سایت های کاربردی در اینترنت

introducing-usable-websites-on-the-internet-pic-10

امروز وب سایت های بسیاری در فضای اینترنت ایجاد شده و مشغول به فعالیت می باشند. هر کدام از این سایت ها هدف خاصی را دنبال می کنند و دارای تفاوت هایی با یکدیگر خواهند بود. به همین علت پیدا کردن سایت مورد نظر در میان این حجم از وب سایت کار دشواری به نظر می رسد. به همین علت در این مقاله قصد داریم تا وب سایت های کاربردی در اینترنت را برای شما همراهان گرامی معرفی نماییم. به این صورت می ‌توانید از آن ها استفاده کرده و امکانات جذابی را در اختیار بگیرید. لطفاً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: مهمترین افزونه های کروم

معرفی بهترین وب سایت های کاربردی در اینترنت

وب سایت Adobe color

در میان وب سایت های کاربردی در اینترنت سایت Adobe color یکی از بهترین ها می باشد چرا که در این وب سایت می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده تا سیستم رنگ های مکمل آن را برای شما نمایش دهد. در صورتی که گرافیست یا طراح باشید این سایت برای تان بسیار کارآمد خواهد بود.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - وب سایت Adobe color

وب سایت compressor

در این وب سایت می توانید حجم عکس های خود را بدون کاهش کیفیت پایین بیاورید و از آن در وب سایت های مختلف استفاده کنید. این سرویس کاملا رایگان است و کارایی بسیار زیادی خواهد داشت.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - وب سایت compressor

سایت Cloud Convert

از این سایت می توانید در جهت تبدیل فایل های گوناگون به یکدیگر استفاده کنید. اگر بخواهید به صورت رایگان از این وب سایت استفاده نمایید می ‌توانید روزانه تا ۲۵ فایل را به یکدیگر تبدیل کرده که شامل فرمت های صوتی، تصویری، متن و اسناد می شود.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - سایت Cloud Convert

سایت Enhancv

در صورتی که قصد ساخت رزومه دارید این وب سایت برایتان بسیار کارآمد خواهد بود و می توانید به راحتی در آن رزومه جالب توجهی را ایجاد کنید. در نظر داشته باشید که نسخه رایگان این سایت امکانات خاصی را در اختیارتان می گذارد و در صورتی که بخواهید از تمامی امکانات آن استفاده کنید بهتر است حق اشتراک سایت را پرداخت نمایید.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - سایت Enhancv

وب سایت Freepik

وب سایت Freepik یکی از منابع بسیار عالی برای گرافیست ها به حساب می آید، چرا که در این سایت فایل های PSD، تصاویر JPEG و تصاویر وکتور به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید در طراحی پوستر از آن استفاده کنید.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - وب سایت Freepik

بیشتر بخوانید: بهترین سایت های کد تخفیف ایرانی

سایر وب سایت های کاربردی در اینترنت

سایت Music Map

در صورتی که جزء علاقمندان موسیقی می‌باشید این وب سایت برای تان بسیار کارآمد خواهد بود چرا که در آن می توانید نام خواننده و گروه موسیقی مورد علاقه تان را وارد کرده تا سایت خواننده‌های دیگری را از سر تا سر جهان که ممکن است به آن ها علاقه مند شوید را به شما معرفی کند. از ویژگی‌های بسیار جالب این سایت این است که بسیاری از خوانندگان ایرانی نیز در آن جای گرفته اند و می‌توانید نام آن ها را نیز وارد کرده تا خواننده‌های جدیدی را کشف کنید. در واقع می‌توان این سایت را جز مهم ترین وب سایت های کاربردی در اینترنت دانست.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - سایت Music Map

سایت Ninite

این وب سایت برای شما بسیار کاربردی خواهد بود چرا که در آن می‌توانید نام نرم افزارهای مورد نیاز تان را وارد کرده تا وب سایت به صورت خودکار تمامی آن ها روی سیستم تان نصب کند. این سایت می تواند سیستم شما را کاملاً آپدیت نگه داشته تا لازم نباشد خودتان به صورت دستی این کار را انجام دهید.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - سایت Ninite

بیشتر بخوانید: چگونه سرعت مرورگر فایر فاکس را افزایش دهیم ؟ | بخش ۱

سایت PrintFriendly

در صورتی که علاقمند به محیط زیست هستید و برای تان مهم است تا کاغذ کمتری را مصرف کنید، پیشنهاد می دهیم تا در هنگام پرینت گرفتن از این سایت استفاده نمایید. این سایت می تواند در چیدمان صفحه مورد نظر شما تغییراتی را ایجاد کرده تا به این صورت حجم کمتری گرفته و تعداد کاغذ پایین تری برای پرینت گرفتن آن مورد نیاز باشد.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - سایت PrintFriendly

سایت Removebg

در صورتی که قصد دارید تا پس زمینه عکس های خود را برش دهید اما نمی توانید از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ استفاده کنید، می توانید وارد این سایت شوید. در این وب سایت تنها با یک کلیک و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تصویر زمینه عکس شما به بهترین شکل ممکن برش خواهد داد.

وب سایت های کاربردی در اینترنت - سایت Removebg