بهترین اپلیکیشن های مناسب وگان ها

the-best-fit-vegan-apps-pic-5

با توجه به مضرات گوشت برای بدن و همچنین رعایت حقوق حیوانات، بسیاری از افراد به گیاه خواری روی آورده اند و رژیم غذایی خود را با استفاده از گیاهان مختلف پر می کنند. با توجه به این که تعداد افراد وگان و گیاه خوار در جامعه بسیار کم است شرایط درستی برای آن ها وجود ندارد و در صورتی که قصد سفر یا رفتن به رستوران را داشته باشند با مشکلات بسیار زیادی روبرو میشوند. در واقع اکثر رستوران ها و هتل ها غذا های تهیه شده با استفاده از گوشت را در منوی خود دارند و این مسئله برای وگانها مشکل ساز است. به همین دلیل قصد داریم تا بهترین اپلیکیشن های مناسب وگان ها را در ادامه این مطلب معرفی کنیم که با استفاده از آنها می‌ توانید در هنگام مسافرت و یا در منزل زندگی راحت تری داشته و به راحتی رژیم غذایی خود را حفظ کنید.

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

مهمترین اپلیکیشن های مناسب وگان ها

اپلیکیشن Gontuss

یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب وگان ها برنامه Gontuss می باشد که به عنوان مترجم وگان یا گیاه خواری شناخته می شود. در واقع در این اپلیکیشن شما می توانید غذا های گیاهی جایگزین برای گیاه خواری را پیدا کنید و علاوه بر آن از امکانات دیگری مانند محاسبه گر تخم مرغ، دایره المعارف وگان و… استفاده کنید. در واقع این برنامه مواد جایگزین تخم مرغ را اندازه گیری می کند و همچنین امکان محاسبه پروتئین موجود در غذای گیاهی با استفاده از آن برای شما فراهم خواهد بود.

اپلیکیشن های مناسب وگان ها یا گیاه خواران

اپلیکیشن Hebbars Kitchen

در صورتی که به عنوان یک وگان به غذا های هندی علاقه مندید حتماً اپلیکیشن‌ Hebbars Kitchen را نصب کنید چرا که در این برنامه هزاران دستور غذایی گیاهی هندی آموزش داده می شود و می ‌توانید آن ها را تهیه و نوش جان نمایید. در واقع رژیم غذایی اکثر افراد ساکن در هند شامل سبزیجات و گیاهان مختلف می باشد که با استفاده از ادویه جات طعم دهی به آن ها انجام می شود و اکثر غذا های هندی سالم و مفید برای بدن هستند به همین دلیل پیشنهاد می دهیم تا حتما آنها را امتحان کنید.

اپلیکیشن های مناسب وگان ها - معرفی برنامه Hebbars Kitchen

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه های تست تنفس و ضربان قلب برای اندروید

اپلیکیشن Vegan Amino

برنامه Vegan Amino به عنوان شبکه اجتماعی وگان ها شناخته می شود. در این برنامه می توانید دوستان وگانی را در سرتاسر دنیا پیدا کنید و با آن ها در رابطه با مسائل مختلف به گفت و گو بپردازید. در واقع در این برنامه می توان از تجربیات دیگران استفاده کرد و در رابطه با غذاهایی که آن ها تهیه کرده اند اطلاعاتی را کسب نمود. علاوه ‌بر دستورهای غذایی، نکات تغذیه ای، کتاب های آشپزی و… در قسمت دایره المعارف این اپلیکیشن وجود دارد.

معرفی برنامه Vegan Amino

کاربردی ترین اپلیکیشن های مناسب وگان ها

برنامه Happy Cow

از کاربردی ترین اپلیکیشن های مناسب وگان ها می توان به Happy Cow اشاره نمود. در واقع همان‌طور که در مقدمه این مطلب گفته شد رستوران رفتن برای افراد گیاه خوار اندکی مشکل است چرا که در بسیاری از رستوران ها نمی توان غذای گیاهی و وگان را در منو رستوران مشاهده کرد. در چنین شرایطی می توانید از اپلیکیشن ها کمک بگیرید. در اپلیکیشن Happy Cow رستوران های وگانی که در محدوده شما وجود دارد جستجو خواهد شد و علاوه بر آن فیلترهای مختلفی برای دسترسی به هدف مورد نظر وجود دارد. همچنین شما می توانید مکان های مورد علاقه خود را ذخیره کرده و بعد ها مجدداً به آنها سر بزنید. توجه داشته باشید که با توجه به محدود بودن رستوران های وگان در ایران این اپلیکیشن در کشورمان چندان کاربردی نخواهد بود اما در صورتی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارید می توانید از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی یا کرولتی فری

اپلیکیشن Mealime

برای تهیه غذای گیاهی در منزل احتیاج به پیدا کردن دستور غذایی خواهد بود. در صورتی که اپلیکیشن Mealime را نصب کنید سوال هایی از شما پرسیده می شود و با توجه به آن سلیقه غذایی شما با استفاده از هوش مصنوعی نرم افزار تعیین شده و سپس لیست غذایی متناسب با سلیقه تان برای شما نمایش داده خواهد شد. دستور غذاهای موجود در این اپلیکیشن بسیار ساده و دقیق هستند و به همین دلیل می توانید با استفاده از آن به راحتی به آشپزی بپردازید.

معرفی برنامه Mealime

اپلیکیشن Vegan Recipe Club

در صورتی که به دنبال دستور تهیه انواع غذای گیاهی هستید بهتر است تا حتماً اپلیکیشن Vegan Recipe Club را دانلود کنید. در واقع در این برنامه بیش از ۶۰۰ دستور غذایی وگان وجود دارد و به همین دلیل می ‌توانید تنوع غذایی بالایی ایجاد کرده و رژیم غذایی خود را تنها محدود به برخی از غذا های خاص نکنید.