دانلود برنامه های تست تنفس و ضربان قلب برای اندروید

download-breathing-and-heart-test-programs-for-android-pic-1

شیوع کرونا باعث شده تا افراد بیش از پیش نگران سلامتی خود باشند و در کنار روش های پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا به کرونا در جهت تقویت سیستم ایمنی بدن خود نیز قدم بردارند. در صورتی که علاقه مندید تا در رابطه با ضربان قلب و شیوه تنفس خود اطلاعات بیشتری را به دست آورید و به این طریق از سلامت جسم خود اطمینان یابید پیشنهاد می ‌دهیم تا حتماً ادامه این مطلب را دنبال کنید چرا که لینک دانلود برنامه های تست تنفس و ضربان قلب برای اندروید در ادامه قرار داده شده است و شما می توانید این اپلیکیشن ها را برای گوشی موبایل خود دانلود کنید و نحوه استفاده از آن ها را نیز در ادامه مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های تمرین یوگا

معرفی بهترین برنامه های تست تنفس و ضربان قلب برای اندروید

در اپلیکیشن Google fit می ‌توانید تست تنفس داده و به این صورت از سلامت ریه های خود اطمینان حاصل کنید در واقع میتوان این اپلیکیشن را به عنوان یکی از بهترین برنامه های تست تنفس و ضربان قلب دانست. برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا آن را از طریق گوگل پلی دانلود کنید و سپس با استفاده از اکانت گوگل خود وارد برنامه شوید.

برنامه های تست تنفس و ضربان قلب و نحوه استفاده

حال اطلاعات خود شامل جنسیت، تاریخ تولد، وزن و قد خود را وارد کنید و سپس روی Next ضربه بزنید.

برنامه های تست تنفس و ضربان قلب - معرفی برنامه Google Fit

برای پیگیری برخی از ورزش ها مانند دوچرخه سواری، پیاده روی و…  Automatically track your activities را فعال کنید. در صورتی که علاقه مند به فعال سازی این گزینه نیستید روی No thanks ضربه بزنید.

اپلیکیشن های تست ریه

با انجام این مراحل وارد صفحه اصلی برنامه خواهید شد و برای تست سلامت ریه میتوانید گزینه Track Your Respiratory Rate یا Respiratory Rate را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که این قابلیت در برخی از گوشی ها فعال نیست.

معرفی برنامه Google fit

در صفحه بعد روی Next تپ کنید.

آموزش استفاده از برنامه گوگل فیت

در صفحه جدید توضیحاتی در رابطه با اینکه چگونه رو به روی دوربین قرار بگیرید در اختیار شما قرار میگیرد بعد از مطالعه توضیحات روی  Next کلیک نمایید.

تست ریه با برنامه گوگل فیت

بعد از ثابت کردن گوشی در نقطه خاص گزینه Start Measurement را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از گوگل فیت

روی While using the app ضربه بزنید.

بهترین برنامه های تست ضربان قلب

حال کاملاً ثابت بایستید تا دوربین بتواند سر و سینه شما را شناسایی کند.

تست سلامتی با برنامه گوگل فیت

به این صورت تست انجام خواهد شد و نتیجه برای شما نمایش داده میشود.

برنامه های تست تنفس و ضربان قلب - دانلود مستقیم

همچنین در این برنامه امکان تست ضربان قلب نیز وجود دارد و برای این کار میتوانید در صفحه اصلی گزینه Check Your Heart Rate  یا Heart Rate را انتخاب کنید.

با انجام این کار مانند مراحل قبل توضیحاتی برای شما ارائه می شود و می توانید با قرار دادن انگشت خود روی دوربین گوشی تست را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: معرفی کاربردی ترین اپلیکیشن های ایرانی

مهمترین برنامه های تست تنفس و ضربان قلب برای اندروید

نرم افزار Breath Counter App

از مهمترین برنامه های تست تنفس و ضربان قلب برای اندروید می توان به Breath Counter App اشاره نمود. این برنامه دارای رابط کاربری ساده است و می توانید با قرار دادن آن روی شکم خود به مدت ۶۰ ثانیه نفس بکشید و سپس نتیجه تست را مشاهده کنید.

برنامه Blood Pressure Diary

در برنامه Blood Pressure Diary امکان سنجش فشار خون و بررسی ضربان قلب وجود دارد. بنابراین میتوان این اپلیکیشن را به عنوان یکی از بهترین برنامه ها برای بررسی سلامت بدن معرفی کرد. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است و امکان مقایسه ضربان قلب در آن وجود دارد.

دانلود برنامه Instant Heart Rate: HR Monitor & Pulse Checker

برای بررسی ضربان قلب میتوانید از اپلیکیشن Instant Heart Rate: HR Monitor & Pulse Checker نیز استفاده کنید و به این طریق از سلامت بدن خود اطمینان حاصل نمایید. برای این کار مانند برنامه Google fit می توانید انگشت خود را روی دوربین گذاشته و منتظر باشید تا سنجش کامل شود.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های تماس تصویری اندروید

برنامه Cardiograph – Heart Rate Meter

در اپلیکیشن Cardiograph – Heart Rate Meter می توانید با ایجاد اکانت کاربری به امکاناتی مانند ضربان قلب سنج دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان ذخیره نتایج وجود دارد و میتوانید در آینده نتایج را با یکدیگر مقایسه نمایید.

بهترین اپلیکیشن های تست تنفس و ضربان قلب

اپلیکیشن Heart Rate Monitor

در اپلیکیشن Heart Rate Monitor امکان سنجش ضربان قلب در حین فعالیت های مختلف مانند استراحت، ورزش و… وجود دارد. به این صورت اطلاعات ذخیره خواهند شد و نموداری در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید در طول هفته، ماه و سال ضربان قلب خود را مقایسه کنید.

اپلیکیشن های شمارش ضربان قلب

ممکن است به علت تحریم ها امکان دانلود این برنامه ها برای شما فراهم نباشند در چنین شرایطی میتوانید از برنامه های تغییر دهنده IP استفاده کنید و یا برنامه مورد نظر خود را از طریق سرویس های داخلی دانلود نمایید.