دانلود برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی یا کرولتی فری

download-brand-identification-program-without-animal-testing-or-cruelty-free-pic-1

مدت کوتاهی از انتشار انیمیشن کوتاه “رالف را نجات دهید” می گذرد. این انیمیشن در همین مدت زمان کوتاه توجه بسیاری از مردم جامعه را به خود جلب کرد. داستان رالف را نجات دهید در رابطه با خرگوشی است که مورد تست حیوانی قرار می ‌گیرد و به همین دلیل بینایی خود را از دست می دهد. در واقع انتشار این انیمیشن باعث جنبشی بر علیه برند های لوازم آرایشی که از تست حیوانی استفاده می کنند شد. در صورتی که شما نیز قصد پیوستن به این جنبش را دارید پیشنهاد می دهیم تا با دانلود برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی یا Cruelty free به این جنبش بپیوندید و به این صورت جان هزاران حیوان بی گناه را نجات دهید.

برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی - رالف را نجات دهید

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

معرفی برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی

امروزه بسیاری از مردم در جوامع مختلف مصرف گوشت و فرآورده‌ های گوشتی را کنار گذاشته اند و تنها از محصولات گیاهی تغذیه می کنند. این افراد با عنوان گیاهخوار شناخته میشوند و تاثیر مثبتی روی صنعت تولید لوازم آرایشی گذاشته اند. به همین دلیل امروزه حتی بسیاری از افراد گوشت خوار نیز به دنبال برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی هستند تا به این صورت برند های Cruelty free را شناسایی کرده و محصولات مورد نیازشان را از این برند ها خرید کنند. تست حیوانی روی بسیاری از حیوانات آزمایشگاهی از جمله خرگوش، موش، خوکچه و یا حتی میمون ها انجام میشود و بسیاری از برند های معتبر تولید لوازم آرایش نیز از این نوع تست استفاده می کنند. امروزه ثابت شده تاثیرات مواد آرایشی روی بدن حیوانات با انسانها کاملاً متفاوت است و روش های جدیدی برای تست ایجاد شده اما همچنان برخی از کمپانی ها این روش را انتخاب کرده و سالانه جان هزاران حیوان بی گناه را می گیرند. شما می توانید با دانلود برنامه بانی فری برند هایی که به تولید محصولات وگان می پردازند را شناسایی کنید و علاوه بر آن بررسی نمایید که آیا برند مورد نظر از تست حیوانی استفاده می کند یا خیر؟ این برنامه از طریق گوگل پلی قابل دانلود می باشد و بسیاری از کمپانی های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی را پوشش می دهد. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است و حتی در صورتی که دارای زبان انگلیسی ضعیفی هستید می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. علاوه بر آن با توجه به حجم کم این اپلیکیشن فضای چندان زیادی در گوشی موبایل شما اشغال نخواهد شد و می توانید قبل از خرید لوازم آرایشی و بهداشتی با یک جستجوی ساده در این برنامه از کرولتی فری بودن برند مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین اپلیکیشن های کتابخوانی برای اندروید

روش استفاده از برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی

استفاده از برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی بسیار ساده است. شما می توانید بعد از نصب این برنامه وارد آن شوید و سپس در سربرگ Search نام برند مورد نظر خود را جستجو نمایید. در صورتی که کمپانی سرچ شده از تست حیوانی استفاده کند پیام Warning! This company DOES test on animals را دریافت خواهید کرد. اما اگر کمپانی مورد نظر بدون تست حیوانی یا کرولتی فری باشد پیام This company is cruelty free! It does NOT test on animals را مشاهده می کنید.

برنامه شناسایی برند های بدون تست حیوانی - نحوه استفاده از برنامه بانی فری

علاوه بر آن شما می‌توانید در سربرگ Products تمامی برند های کرولتی فری (بدون خشونت نسبت به حیوانات) را در دسته بندی های مختلف شامل کرم ضد آفتاب، لاک ناخن، عطر و ادکلن و… مشاهده کنید. این دسته بندی ها به صورت کلی هستند و با انتخاب هر دسته می ‌توانید دسته بندی های جزئی تر را مشاهده نمایید.

نحوهر دانلود و استفاده از برنامه بانی فری

همچنین در سربرگ Companies امکان تنظیم موارد دلخواه وجود دارد و به این صورت می ‌توان برند مورد نظر را به راحتی جستجو و پیدا کرد.

دانلود رایگان برنامه بانی فری

تنها ایرادی که در این اپلیکیشن وجود دارد این است که تمامی برند ها را شامل نمی شود و متاسفانه نمی توانید برند های ایرانی را در بانی فری جستجو کنید اما در این مواقع با چند سرچ کوتاه در اینترنت می توانید کمپانی ‌های کرولتی فری ایرانی را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که ممکن است برخی از کمپانی ها وگان باشند اما برای تولید لوازم آرایشی از تست حیوانی استفاده کنند به همین دلیل نمی توان وگان بودن یک برند را دلیل بر عدم استفاده از تست حیوانی دانست!

این برنامه به صورت رایگان عرضه می شود و برای استفاده احتیاج به اتصال به اینترنت دارد و شما می توانید با کلیک روی نام bunny free به صورت مستقیم این برنامه را دانلود کنید.

بیشتر بخوانید: ایده های عملی برای آغاز کسب و کار اینترنتی

سخن آخر

محصولاتی که دارای تست حیوانی نیستند مواد شیمیایی کمتری دارند و به همین دلیل آسیبی به سلامت شما نخواهند زد. بنابراین پیشنهاد می دهیم تا با خرید از این برند ها باعث حفظ جان حیوانات بی گناه شوید. متاسفانه تست های حیوانی به صورت کاملاً بی رحمانه انجام می گیرند و در طول تست که ممکن است حتی تا ۹۰ روز هم طول بکشد هیچگونه مسکنی به بدن حیوان وارد نشده و به همین دلیل حیوان زجر و درد بسیار زیادی را تحمل می کند و در نهایت آسیب های جدی به بدن او وارد شده و می میرد. از شما عزیزان تقاضا داریم تا با خرید از برندهای کرولتی فری از حیوانات بی گناه حمایت کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.