دانلود بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

download-the-best-time-planning-and-management-applications-pic-1

در صورتی که جزء افراد هدفمند هستید و زمان شما برایتان دارای اهمیت زیادی است، بهتر است تا با کمک روش های برنامه ریزی از هدر رفتن آن جلوگیری کنید. به این طریق قادر خواهید بود تا تمام تایم های هدر رفته را شناسایی کرده و از آنها در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده نمایید. در واقع برنامه ریزی دقیق کمک می کند تا بتوانید به تمامی امور مورد نظر خود رسیدگی کرده و حتی تایم اضافی برای تفریح و سرگرمی ذخیره کنید. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان را به شما عزیزان معرفی کنیم. با استفاده از این برنامه ها می توانید از گوشی موبایلتان برای این کار استفاده کرده و در آن به لیست کارهای روزانه تان دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های طراحی پست و استوری اینستاگرام

دانلود مهمترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

اپلیکیشن Google Calender

خوشبختانه گوگل تمامی ابزارهای مورد نیاز و ضروری را در اختیار کاربران قرار داده و زندگی را راحت تر کرده است. یکی از این برنامه‌ها Google Calender می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید علاوه بر دسترسی به تقویم به برنامه‌ریزی نیز بپردازید. به همین دلیل این اپلیکیشن یکی از مهمترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان می باشد. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده است و می‌توانید در گوشی موبایل و سیستم کامپیوتری از آن استفاده کنید. همچنین امکان همگام سازی اپلیکیشن گوشی موبایل و کامپیوتر با یکدیگر وجود دارد. یکی از مشکلات این برنامه برای ایرانیان تاریخ میلادی است که با توجه به این مسئله مجبور خواهید بود تا خودتان را با این تاریخ همگام سازی کنید. با وجود این برنامه می توانید برنامه هر روز را طبق ساعت تایم بندی کرده و در زمان مورد نظر هشداری را از گوشی موبایلتان دریافت کنید. در واقع این برنامه به قدری کاربردی است که اگر امروز برای یک سال آینده برنامه ریزی کنید گوگل در آن تاریخ به شما یادآور خواهد شد!

اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان - اپلیکیشن Google Calender

بیشتر بخوانید: برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید

اپلیکیشن Trello

در صورتی که جز افراد فریلنسر هستید و یا قصد دارید پروژه‌ای را با گروهی انجام دهید اپلیکیشن Trello یکی از برنامه های مورد نیاز برایتان خواهد بود. در واقع این برنامه جزء اولین اپلیکیشن‌هایی است که برای برنامه ریزی، مدیریت تسک و ماموریت پروژه طراحی شده. در این اپلیکیشن می‌توانید برد ایجاد کرده و یک تیم شامل افراد مختلف را مدیریت کنید. علاوه بر آن امکان ضمیمه کردن فایل‌های مختلف و ایجاد اعلان وجود دارد که باعث شده تا بتوانید به راحتی از برنامه‌های روزانه تان آگاه شوید. این اپلیکیشن برای اندروید و iOS عرضه شده و در ورژن رایگان قابلیت‌های زیادی در دسترس شما قرار می دهد.

اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان - اپلیکیشن Trello

دانلود کاربردی ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

اپلیکیشن Todoist

برنامه Todoist جزء کاربردی ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان است و تا حدودی شبیه به ترلو می باشد اما با رابط کاربری شکیل تر و زیبا تر در دسترس شما قرار می گیرد. در این اپلیکیشن امکان ایجاد ستون های مختلف و ایجاد پروژه های گوناگون به صورت شخصی یا گروهی برای شما فراهم است. در صورتی که قصد انجام پروژه ‌ای را دارید می توانید زمان تحویل آن را مشخص کنید تا به این صورت اپلیکیشن اعلان هایی را به شما ارسال کند. شما می ‌توانید این اپلیکیشن را برای اندروید و iOS دانلود کرده و برنامه ریزی روزانه خود را با استفاده از آن انجام دهید.

دانلود اپلیکیشن Todoist

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تبدیل عکس به نقاشی

اپلیکیشن Egenda

در صورتی که به عنوان یک دانش آموز یا دانشجو قصد دارید تا پروژه های درسی خود را مدیریت کنید و برای انجام کارهای روزانه مانند تکالیف درسی یا قرار های ملاقات برنامه ریزی دقیقی را انجام دهید، پیشنهاد می ‌دهیم تا حتماً از اپلیکیشن Egenda کمک بگیرید. در این اپلیکیشن امکان مدیریت کار ها به صورت دسته بندی شده وجود دارد و می توانید با اضافه کردن ستون های مختلف مأموریت ‌های جدیدی را اضافه کنید. در نظر داشته باشید که این اپلیکیشن برای مدیریت یک کار به صورت تیمی هم کاملاً مناسب می باشد و به همین دلیل بسیاری از کاربران علاقه مند به استفاده از آن می باشند. شما می توانید این برنامه را برای اندروید و iOS دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن Egenda

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. از همراهی تان سپاس گزاریم.