دلایل بسته شدن پیج های اینستاگرام

reasons-for-decibeling-instagram-pages-pic-1

چند روزی است که بسیاری از پیج های اینستاگرام در حال بسته شدن می باشند و این مسئله باعث نگرانی بسیاری از کاربران شده است. در صورتی که شما نیز جزء این افراد هستید و یا نگران دیسیبل شدن صفحه خود می باشید پیشنهاد می دهیم تا این مطلب را دنبال کنید، چرا که در ادامه قصد داریم تا مهم ترین دلایل بسته شدن پیج های اینستاگرام را به صورت کامل بررسی کنیم و راهکار هایی را ارائه دهیم که کمک می کنند تا از دیسیبل شدن صفحه شما جلوگیری شود. امیدواریم این مقاله مورد توجه تان قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید: نحوه برگزاری مسابقه اینستاگرامی موفق

هوش مصنوعی اینستاگرام مهمترین دلیل بسته شدن پیج های اینستاگرام

همان طور که می دانید اینستاگرام دارای هوش مصنوعی بسیار قدرتمندی است که باعث می شود تا کاربران به فضای اینستاگرام علاقه مند شوند و مدت زمان طولانی را صرف گشت و گذار در آن کنند. اما این هوش مصنوعی باعث بروز مشکلاتی نیز خواهد شد برای مثال یکی از مهمترین دلایل بسته شدن پیج های اینستاگرام به علت نحوه عملکرد هوش مصنوعی اینستاگرام می باشد. مدتی است که در این شبکه اجتماعی ترویج خشونت ممنوع شده و به همین علت در صورتی که شخصی در این فضا عکس ها و ویدیوهایی را با موضوع خشونت به اشتراک بگذارد امکان بسته شدن پیجش بسیار بالا خواهد رفت. در روزهای گذشته مخالفین یک گروه پلیس خشونت طلب در یکی از کشورهای آفریقایی کمپینی راه انداخته و بر علیه این گروه پلیس دست به اقداماتی زده اند اما متاسفانه هوش مصنوعی اینستاگرام این موضوع را دال بر ترویج خشونت دانسته و به همین علت پیج این افراد را بسته است. این مشکل باعث شده تا صفحات بسیاری از افراد در سرتاسر جهان بسته شود که شامل پیج بسیاری از ایرانیان نیز می باشد. بنابراین یکی از مهمترین راه کارهایی که می‌توانید از بسته شدن پیج تان جلوگیری کنید این است که به هیچ عنوان تصاویر یا ویدیو هایی را که دارای صحنه های خشونت آمیز هستند را به اشتراک نگذارید چرا که اینستاگرام تصور می کند که شما در حال ترویج خشونت هستید. در نظر داشته باشید که این مشکل سیستمی است و امکان دارد که پیج هایی که دیسیبل شده‌اند بعد از مدت زمانی دوباره فعال شوند. اما در صورتی که جزء کسانی هستید که نگران بسته شدن پیجشان می باشند بهتر است تا ادامه این مطلب را دنبال کرده و راهکارهای ارائه شده را مورد استفاده قرار دهید.

بسته شدن پیج های اینستاگرام - دلایل دیسیبل شدن پیج ها

بیشتر بخوانید: نحوه ساخت حساب Creator Account در اینستاگرام

راهکار های پیشگیری از بسته شدن پیج های اینستاگرام

در صورتی که نمی خواهید با پیغام your account has been disabled for violating our terms در اینستاگرامتان مواجه شوید و قصد دارید تا از بسته شدن پیج های اینستاگرام خود جلوگیری کنید، می توانید راهکارهایی را مورد استفاده قرار دهید. همانطور که گفته شد مهم ترین راهکار ارائه شده عدم ترویج خشونت است، بنابراین توصیه می کنیم تا به هیچ عنوان تصاویر حاوی صحنه های خشونت آمیز را به اشتراک نگذارید. علاوه بر آن موارد زیر نیز بسیار با اهمیت هستند و بهتر است تا حتماً آنها را رعایت کنید:

عدم انتشار محتوای تروریستی

در این مسئله باید گفت که بهتر است به هیچ عنوان تصاویر اشخاص سیاسی را به اشتراک نگذارید چرا که اینستاگرام برخی از این افراد را به عنوان تروریست در نظر می‌گیرد که ممکن است در نظر شما این چنین نباشد. بنابراین سعی کنید به هیچ عنوان عکس سیاسیون را پست یا استوری نکنید.

توهین به حقوق زنان

این مسئله یکی از مهمترین مواردی است که اینستاگرام بسیار روی آن حساس است، بنابراین سعی کنید تا به هیچ عنوان تصاویر و پستهایی که مرتبط با توهین به زنان هستند را به اشتراک نگذارید. در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند میزان فالوور های شما چه مقدار است و حتی اگر جزء سلبریتی ها نیز باشید در این مورد امکان بسته شدن پیج تان وجود دارد.

بسته شدن پیج های اینستاگرام - عدم ارسال تصاویر مخالف با حقوق زنان

بیشتر بخوانید: معرفی پیام رسان instagram threads

سایر راهکار های جلوگیری از بسته شدن پیج های اینستاگرام

انتشار تصاویر آزار و اذیت حیوانات

این مورد نیز بسیار با اهمیت است و در صورتی که قصد دارید تا از بسته شدن پیج های اینستاگرام خود جلوگیری کنید، سعی نمایید تا به هیچ عنوان چنین تصاویر و ویدیو هایی را در پیج خود شیر نکنید. در صورتی که شما مخالف چنین اتفاقاتی نیز باشید متاسفانه هوش مصنوعی اینستاگرام نمی‌تواند آن را تشخیص دهد و ممکن است پیج تان به علت ترویج خشونت بسته شود.

اشتراک گذاری محتوای نژادپرستانه

به هیچ عنوان محتوای نژادپرستانه را به اشتراک نگذارید و علاوه بر آن سعی کنید تا پست های مرتبط با رهبران تروریستی و کمونیستی از جمله هیتلر، استالین و… را نیز شیر نکنید. حتی در صورتی که شما پیجی تاریخی دارید نیز بهتر است تا ابتدا تصاویر این افراد را اندکی شطرنجی کرده و سپس آن را پست کنید. همچنین جالب است بدانید که اگر عکس صلیب شکسته هیتلر در پست هایتان باشد احتمال پاک شدن پست و یا بسته شدن پیج شما وجود دارد. بنابراین بهتر است بدانید که اینستاگرام در این موارد بسیار جدی می باشد.

بسته شدن پیج های اینستاگرام - عدم ارسال مطالب نژاد پرستانه

رعایت قانون کپی رایت

بهتر است در رابطه با حقوق قانون کپی رایت در اینستاگرام مطالعه داشته باشید و علاوه بر آنکه پست های دیگران را به اشتراک نگذارید، بهتر است تا از تصاویر، موزیک و ویدیو های دیگران نیز به صورت مونتاژ شده استفاده نکنید، چرا که باعث افزایش احتمال بسته شدن پیج شما خواهد شد.

بسته شدن پیج های اینستاگرام - رعایت قانون کپی رایت

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد، از همراهی شما سپاس گزاریم.