معرفی پیام رسان instagram threads

معرفی پیام رسان instagram threads - عکس شش

مدتی است که اینستاگرام از اپلیکیشنی با نام threads رونمایی کرده است که این اپلیکیشن در جهت پیام رسانی به کار می رود. به این صورت شما می توانید با Close Friends خود در اینستاگرام ارتباط نزدیک تری داشته باشید و از قابلیت های جذاب این برنامه استفاده کنید. در صورتی که شما نیز در اینستاگرام در جهت کسب درآمد فعالیت می کنید این پیام رسان به شما کمک می کند تا ارتباط بیشتری با فالوور هایتان بگیرید و به این صورت فروش بیشتری را به دست آورید. در ادامه قصد معرفی پیام رسان instagram threads را داریم و در رابطه با تمامی قابلیت های این اپلیکیشن توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. لطفاً تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش آرشیو استوری اینستاگرام و قابلیتهای جدید آن

قابلیت‌های پیام رسان instagram threads

پیام رسان instagram threads دارای دو قابلیت ویژه Status و Auto Status است که باعث می شود تا شما بتوانید موقعیت و وضعیت خود را با Close Friends یا دوستان نزدیکتان به اشتراک بگذارید. با استفاده از این برنامه اطلاعاتی از جمله موقعیت مکانی خود را می توان با دوستان به اشتراک گذاشت. همچنین این برنامه دسترسی به دوربین دارد و می توان عکس هایی را گرفته و در کم ترین زمان با دوستان خود به اشتراک گذاشت. در بخش Status می توان با دوستان خود به مکالمه پرداخت و وضعیت خود را با دوستان خود شیر کرد. با توجه به اینکه این برنامه تنها برای دوستان نزدیک طراحی شده است شما می توانید ابتدا لیست Close Friends خود را کامل کنید و سپس با نصب این برنامه فعالیت های جزئی ترتان را با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید. در پیام رسان تردز امکان چت گروهی وجود دارد و به این صورت می توانید با دوستان نزدیک خود گروهی را ایجاد کرده و در آن فعالیت نمایید. در نظر داشته باشید که برای فعالیت در این برنامه داشتن حساب کاربری در اینستاگرام الزامی است و در غیر این صورت نمی توان در این شبکه اجتماعی اکانتی را ایجاد نمود.

بیشتر بخوانید: همه چیز در رابطه با بیزینس اکانت اینستاگرام

نحوه استفاده از پیام رسان instagram threads

برای شروع ابتدا پیام رسان instagram threads را دانلود و نصب نمایید. در نظر داشته باشید که در ابتدای ورود تردز از شما اطلاعات حساب کاربری اینستاگرامتان را می خواهد که باید آن ها را وارد کنید.

پیام رسان instagram threads - ثبت نام در تردز

در مرحله بعد در صورتی که لیست دوستان نزدیک خود را در اینستاگرام وارد نکرده اید. از این قسمت آن ها را انتخاب نمایید و در نهایت روی Done تپ کنید.

در این قسمت می توانید Auto Status های مورد نظر خود را انتخاب کنید. به این صورت به مدت یک الی چهار ساعت وضعیت شما با استفاده از ایموجی با دوستان نزدیکتان به اشتراک گذاشته می شود. این ایموجی ها بسیار گسترده هستند و شما می توانید با توجه به وضعیت خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید. در این قسمت وضعیت شما به صورت خودکار با دوستانتان شیر می شود و اینستاگرام می تواند مکان شما را تشخیص داده و با استفاده از داده ها وضعیت شما را تشخیص دهد و آن را به اشتراک بگذارد. علاوه بر آن با وجود قابلیت شتاب سنج دوستانتان می توانند متوجه شوند که شما در حال رانندگی و یا دوچرخه سواری هستید. از دیگر قابلیت های جالب Auto Status اشتراک گذاری وضعیت باتری موبایل می باشد. در صورتی که علاقه ندارید وضعیتتان به صورت خودکار به اشتراک گذاشته شود روی Done ضربه بزنید و سپس روی Skip تپ نمایید و در صورتی که علاقه به اشتراک گذاری شرح حال خود دارید گزینه Turn On را انتخاب کنید.

پیام رسان instagram threads - تعیین وضعیت در تردز

به این صورت و با دادن مجوز هایی به این برنامه می توانید وارد صفحه اصلی شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بررسی مهمترین اشتباهات مدیران اینستاگرامی

سایر امکانات پیام رسان instagram threads

در صفحه اصلی پیام رسان instagram threads گزینه هایی پیش روی شما قرار گرفته که از آن ها می توانید برای برقرای ارتباط با دوستان نزدیکتان استفاده کنید.

در این صفحه لیست Close Friends شما قرار گرفته است که می توانید با ضربه روی Add Close Friends افرادی را به این لیست اضافه کنید.

پیام رسان instagram threads - صفحه اصلی تردز

در همین صفحه با ضربه روی سه نقطه قرار گرفته در قسمت بالا، سمت راست گزینه هایی پیش روی شما قرار می گیرد. که در ادامه در رابطه با آن ها توضیحاتی ارائه می شود.

پیام رسان instagram threads - تنظیمات تردز

Choose Close Friends: با انتخاب این گزینه می توانید لیست Close Friends خود را مشاهده کنید و افرادی را به این لیست اضافه یا کم نمایید.

Customize Camera: شما می توانید با ضربه روی این گزینه دوربین برنامه تردز را سفارشی کرده و افرادی که قصد دارید با آن ها ارتباط نزدیک تری داشته باشید را انتخاب کنید.

Set Status: این گزینه نیز برای اشتراک گذاری وضعیت شما به کار می رود و می توانید با استفاده از ایموجی هایی که در این بخش وجود دارد. شرح حال خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در نظر داشته باشید که با ضربه روی ایموجی خاکستری رنگی که در قسمت پایین، سمت چپ قرار گرفته می توانید ایموجی هایی را به این بخش اضافه کنید. با قرار دادن Status در کنار عکس پروفایلتان ایموجی مورد نظر ظاهر می شود و در صورتی که دوستان شما در اینستاگرام نیز وارد پروفایلتان شوند می توانند شرح حالتان را مشاهده کنند.

پیام رسان instagram threads - انتخاب ایموجی وضعیت تردز

Choose Theme: آخرین گزینه نیز برای تغییر تم این برنامه به کار می رود.

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. با سپاس از همراهی تان