معرفی بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین

introducing-the-best-video-games-to-choose-the-guardian-pic-8

با ارائه انواع بازی های ویدیویی، این بازی ها در میان کاربران مختلف محبوبیت زیادی کسب کردند و به همین علت شرکت های مختلف اقدام به طراحی بازی های دیجیتال نمودند. امروزه این بازی ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند و این مسئله ممکن است باعث سخت شدن انتخاب بازی برای کاربران مختلف شود. به همین علت قصد داریم تا بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین را به شما عزیزان معرفی کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید لحظات سرگرم کننده ای را سپری نمایید. لطفاً در ادامه این مطلب برای آشنایی با این بازی های سرگرم کننده و جذاب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: روش های حذف تبلیغات بازی های اندروید

محبوب ترین و بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین

بازی Minecraft

رتبه اول بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین به بازی Minecraft می‌رسد. چرا که این بازی باعث ایجاد تغییر در زندگی افراد مختلف شده است و به همین علت بسیاری از مدارس از نسخه آموزشی ماینکرافت برای تدریس دروس مختلف مانند هنر، فیزیک، جغرافی و… استفاده می‌کنند. این بازی جزء قدیمی ترین بازی‌های دیجیتال می باشد که مخاطبان آن در رشدش سهیم بودند و آن را به رتبه اول بازی‌های ویدیویی به انتخاب گاردین رساندند. در حال حاضر بیشتر از ۱۷۵ میلیون نسخه از این بازی در سراسر جهان به فروش رفته که نشان از محبوبیت بالای آن می‌دهد و مطمئناً انجام این بازی تجربه جالب و جدیدی برای شما خواهد بود.

بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین - بازی ماینکرفت

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild

شاید سبک ماجراجویی بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild باعث محبوبیت بالای آن شده باشد. این بازی باعث تقویت هوش، خلاقیت و قدرت اراده شما می‌شود و لحظات سرگرم کننده‌ای را برایتان به ارمغان خواهد آورد. سبک بازی به صورت دنیای باز یا Open World می‌باشد که محبوبیت بالایی در میان کاربران به دست آورده است.

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی Dark Souls

بازی Dark Souls به عنوان سومین بازی محبوب در لیست گاردین شناخته می‌شود. این بازی دنیای فانتزی و تاریکی دارد و کاربران را به چالشی سخت برای مبارزه با هیولاهای وحشتناک و چرخه‌ای پایان ناپذیر از مرگ و زندگی دوباره دعوت می‌کند.

بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین - بازی Dark Souls

بازی Half-Life 2

فیلم‌های آخرالزمانی دارای طرفداران زیادی هستند و بازی‌‌های دارای این سبک نیز طرفداران خاص خود را دارند. بازی Half-Life 2 روایتی تازه از حمله بیگانگان به زمین را ارائه می‌دهد و داستان آن به این صورت شروع می ‌شود که گوردون فریمن قهرمان بازی از خواب بیدار شده و خود را در محاصره بیگانگان می‌بیند.

بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین - بازی Half-Life 2

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین بازی های ترسناک مخصوص هالووین

پر مخاطب ترین و بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بازی ویچر به قدری برای کاربران مختلف جذاب بود که سریالی نیز برگرفته از کتاب ویچر و با توجه به این بازی ساخته شد. اما در صورتی که سریال را دیده و این بازی را انجام داده باشید مطمئناً شاهد جذابیت بیشتر بازی خواهید بود. این بازی در لیست بهترین بازی های ویدیویی به انتخاب گاردین مقام پنجم را دارد. در بازی ویچر شخصیت اصلی با نام گرالت فردی طرد شده است که در سرزمینی فانتزی زندگی کرده و زندگی اش تحت تاثیر سیاستی قرار می‌گیرد که بر آن کنترلی ندارد که این مسئله باعث تفکر عمیق تر گیمر و جذابیت بیشتر بازی خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می دهیم تا حتما این بازی را انجام داده و از آن لذت ببرید.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بازی Grand Theft Auto V

یکی از قدیمیترین و پر مخاطب ترین بازی های ویدیویی Grand Theft Auto V یا GTA می باشد که محبوبیت پنجمین نسخه آن در میان کاربران مختلف بسیار بالا است. در این بازی سه قهرمان وجود دارد که هیچکدام از آن ها خصوصیات قهرمانانه نداشته و همین مسئله برای کاربران مختلف جذاب می شود. همچنین در این بازی می توانید شاهد چشم ‌انداز متناقض آمریکای مدرن و داستان سرایی به سبک فیلم ها باشید.

بازی Grand Theft Auto V

بیشتر بخوانید: حل مشکل بیرون پریدن بازی های اندروید

بازی Halo: Combat Evolved

در میان بازی هایی که به سبک تیراندازی هستند می ‌توان بازی Halo: Combat Evolved را به عنوان بهترین و محبوب ترین آنان در نظر گرفت. این بازی جهان منحصر به فردی را در معرض دید کاربران قرار می ‌دهد و با وجود اینکه ۱۵ سال از انتشار آن می‌گذرد اما همچنان می توان از کیفیت بالایش شگفت زده شد. توصیه کنیم تا حتماً این بازی را با درجه سختی Legendary انجام داده و از قدرت دشمنانتان حیرت زده شوید.

بازی Halo: Combat Evolved