روش های حذف تبلیغات بازی های اندروید

ways-to-remove-ads-and-games-android-pic-1

یکی از راه های سرگرمی در هنگام استفاده از گوشی موبایل، بازی هایی هستند که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده اند. متاسفانه برخی از این بازی ها دارای تبلیغاتی هستند که نمایش آن ها در هنگام بازی چندان خوشایند نیست. این تبلیغات برای درآمد زایی توسعه دهندگان بازی ها نمایش داده می شود و در بسیاری از  بازی های رایگان شاهد آن ها هستیم. با این حال ممکن است برخی از کاربران علاقه مند به حذف تبلیغات بازی های اندروید باشند. برای این کار راهکار هایی در ادامه این مطلب ارائه شده است که می توانید از آن ها استفاده نمایید. امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین بازی های ترسناک مخصوص هالووین

مهم ترین راهکار های حذف تبلیغات بازی های اندروید

حذف تبلیغات در بازی های آفلاین

بسیاری از بازی های اندروید به صورت آفلاین قابل دسترسی هستند. به همین علت برای حذف تبلیغات بازی های اندروید در حالت آفلاین راهکار های ساده ‌ای وجود خواهد داشت. با توجه به این که برای نمایش تبلیغات احتیاج به اتصال به اینترنت وجود دارد، در صورتی که شما این اتصال را قطع کنید دیگر شاهد تبلیغات در بازی های مختلف نخواهید بود. علاوه بر آن در صورتی که قصد دارید تا از حذف تبلیغات مطمئن شوید، می توانید حالت پرواز را روشن کنید. به این صورت هر گونه تبلیغاتی حذف خواهد شد و دسترسی به تبلیغات مختلف قطع می شود. استفاده از این روش مزایای دیگری نیز خواهد داشت و به این ترتیب مصرف باتری موبایل شما نیز کاهش می یابد. به همین دلیل توصیه می ‌شود تا در هنگام بازی حالت هواپیما را فعال کنید.

حذف تبلیغات بازی های اندروید - روشن کردن حالت هواپیما

بیشتر بخوانید: حل مشکل بیرون پریدن بازی های اندروید

استفاده از ابزار های تغییر دهنده آی پی

در صورتی که بازی شما به صورت آفلاین باشد، بهتر است از راهکار های دیگری استفاده کنید. برای مثال می توانید از سرویس های تغییر دهنده آی پی استفاده نمایید. در این سرویس ها اطلاعات شما از ردیاب‌ های وب پنهان خواهد شد و به همین علت سرویس های تغییر دهنده IP راهکار مناسبی برای محافظت حریم خصوصی شما از ردیاب های وب در اختیارتان قرار می دهند. در نظر داشته باشید که تمامی برنامه های تغییر دهنده آی پی قادر به حذف تبلیغات در بازی ها و برنامه های مختلف نیستند و لازم است تا سرویسی را پیدا کنید که این قابلیت را در اختیار شما قرار دهد. به طور معمول از تغییر دهنده های آی پی برای دسترسی به وب سایت های مسدود استفاده می ‌شود اما برای حذف تبلیغات نیز می ‌توان آن ها را به کار برد.

حذف تبلیغات بازی های اندروید - ابزار های تغییر دهنده آی پی

روش های کاربردی حذف تبلیغات بازی های اندروید

استفاده از DNS خصوصی

‏DNS به معنای سیستم نام گذاری دامنه می باشد. با استفاده از این سرویس می توانید آدرس های آی پی را به نام هایی با معنی تبدیل کنید و وب گردی امن تر و سریع تری را تجربه نمایید. در صورتی که از یک DNS خصوصی استفاده کنید می توانید به حذف تبلیغات بازی های اندروید بپردازید. به این صورت تبلیغات اینترنتی مسدود خواهد شد و دیگر نمایش داده نمی شوند. شما می توانید برای این کار از AdGuard DNS استفاده کرده و به راحتی آن را تنظیم کنید. در واقع AdGuard DNS تمامی تبلیغات را در سیستم شما مسدود کرده و به این ترتیب در تمامی اپلیکیشن ها، بازی ها و مرورگرها تبلیغات حذف می شوند.

حذف تبلیغات بازی های اندروید - سرویس DNS خصوصی

بیشتر بخوانید: دانلود بازی تخت نرد | تاریخچه و قوانین بازی تخت نرد | آموزش تخت نرد

خرید نسخه Premium بازی

همان طور که گفته شد تبلیغات در بازی های رایگان نمایش داده می شود و در نسخه پولی این تنظیمات حذف خواهند شد. به طور معمول اکثریت این بازی ها دارای نسخه Premium می باشند که به صورت پولی عرضه می شود. در واقع علاوه بر نسخه رایگان، نسخه حرفه ای بازی ها با پرداخت درون برنامه ‌ای وجود دارد. به این ترتیب امکانات موجود در بازی افزایش یافته و تبلیغات نیز حذف خواهند شد. بنابراین می ‌توانید نسخه Premium بازی را خریداری کرده و دیگر شاهد تبلیغات نباشید. البته در این صورت مجبور خواهید بود تا هزینه ای را پرداخت کنید، اما در صورتی که بازی مورد نظر برایتان هیجان انگیز و جذاب است می توانید از این راهکار نیز استفاده کرده و از بازی بدون تبلیغات لذت ببرید.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. از همراهی تان سپاس گزاریم.