دانلود بهترین بازی های ترسناک مخصوص هالووین

download-the-best-horror-games-for-them-pic-7

بازی های دلهره آور و ترسناک جزء پرطرفدارترین بازی های ویدیوی هستند و بسیاری از افراد در سرتاسر جهان با استفاده از این نوع بازی سرگرم می شوند و می توانند لحظات هیجان انگیزی را تجربه کنند. این سبک بازی می ‌تواند مخاطب را با خود همراه کرده و باعث ایجاد ترس و دلهره در آن شود. به همین علت و به مناسبت هالووین قصد داریم تا بهترین بازی های ترسناک اندروید را به شما عزیزان معرفی کنیم. نظر داشته باشید که این بازی ها برای تمامی گروه های سنی مناسب نیستند و در صورتی که از خشونت واهمه دارید بهتر است تا به هیچ عنوان چنین بازی هایی را دانلود نکنید.

بیشتر بخوانید: حل مشکل بیرون پریدن بازی های اندروید

معرفی بهترین بازی های ترسناک رایگان اندروید

بازی Dead by Daylight Mobile

بازی Dead by Daylight Mobile جز بهترین بازی های ترسناک اندروید به حساب می آید و به صورت گروهی انجام می شود. در این بازی شما وارد یک گروه پنج نفره، به صورت آنلاین می شوید که یک نفر در نقش قاتل و چهار نفر دیگر به عنوان بازمانده هستند. در صورتی که شما جزء بازماندگان باشید باید به همراه سه نفر دیگر به دنبال راه فرار بگردید و در صورتی که قاتل باشید باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا از فرار بازماندگان جلوگیری کنید. این بازی به صورت رایگان و برای سنین بالای ۱۸ سال عرضه شده و از طریق گوگل پلی قابل دانلود می باشد.

بازی های ترسناک - بازی Dead by Daylight Mobile

بازی Eyes – The Horror Game

بازی Eyes – The Horror Game برای سنین بالای ۱۲ سال مناسب است و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. این بازی شما را وارد داستانی می کند که در آن باید به دنبال اشیای قیمتی، در مکان‌های مختلف بگردید، در صورتی که ارواح سرگردان قصد تسخیرتان را دارند. در این بازی می توان درجه سختی را انتخاب نمود که شامل ۵ درجه می باشد. در بازی Eyes – The Horror Game نورپردازی فوق العاده و گرافیک بالا باعث خواهد شد که تا لحظه آخر همراه کاراکتر بازی باقی بمانید و لحظات هیجان انگیزی را دنبال کنید.

بازی های ترسناک - بازی Eyes – The Horror Game

بازی Endless Nightmare

بازی Endless Nightmare شروعی بسیار ترسناک دارد و وحشت زیادی را به مخاطب القا می کند. در ابتدای این بازی با صحنه قتل غم ‌انگیز و وحشتناکی رو به رو خواهید شد و سپس مجبور خواهید بود تا سرنخ هایی را در این رابطه به دست آورید اما اتفاقات غیر طبیعی باعث ایجاد رعب و وحشت در وجود شما خواهد شد. این بازی برای افراد بالای ۱۶ سال مناسب است و به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

بازی های ترسناک - بازی Endless Nightmare

بیشتر بخوانید: دانلود بازی تخت نرد | تاریخچه و قوانین بازی تخت نرد | آموزش تخت نرد

معرفی هیجان آور ترین بازی های ترسناک پولی اندروید

بازی Detention

بازی Detention جز هیجان آورترین بازی های ترسناک اندروید به حساب می‌آید که می‌توان به مناسبت هالووین آن را دانلود کرده و لحظات هیجان انگیزی را سپری نمود. این بازی مرتبط با حکومت نظامی کشور تایوان در سال ۱۹۶۰ است و داستان دو دانش آموز را دنبال می‌کند که برای کشف موضوعی به یتیم خانه‌ای قدیمی وارد می‌شوند. اما در این یتیم خانه محبوس شده و لازم است تا راهی برای خروج پیدا کنند. این بازی دارای محیطی بسیار ترسناک است و موسیقی تلفیقی راک و ساز آسیایی دارد که باعث ترس بیشتر شما خواهد شد. این بازی برای افراد بالای ۱۶ سال مناسب است و به صورت پولی و با قیمت ۴ دلار عرضه می‌شود.

بازی های ترسناک - بازی Detention

بازی The School – White Day

بازی The School – White Day در سال ۲۰۱۵ برای اندروید انتشار یافته و برای افراد بالای ۱۲ سال مناسب است. این بازی داستان دانش‌آموزانی را روایت می‌کند که در مدرسه‌ای زندانی شده و باید به دنبال راهی برای فرار باشند. این بازی هیجان انگیز دارای گرافیک مناسبی است و فضای ترسناک شرق آسیا را به خوبی ایجاد می‌کند. این بازی به صورت پولی و با قیمت ۷ دلار عرضه می شود و شما می‌توانید آن را به راحتی از گوگل پلی دانلود کنید.

بازی های ترسناک - بازی The School - White Day

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تبدیل عکس به نقاشی

بازی COLINA: Legacy

یکی از بازی‌های دلهره آوری که در سال ۲۰۱۸ انتشار یافته بازی COLINA: Legacy می باشد. در این بازی شما به همراه الکس به خانه ای قدیمی برای دیدن مادر بزرگ خود می روید و متوجه بروز اتفاقاتی ترسناک خواهید شد. در این بازی موجود ترسناک چوبی به صورت ناگهانی به شما حمله می کند و تنها راه دفاع از خود استفاده از یک چراغ قوه است و باید با حل پازل ها و پیدا کردن دست نوشته هایی خودتان را از دست این عروسک‌ چوبی نجات دهید. این بازی با قیمت ۲ دلار عرضه شده و برای سنین بالای ۱۸ سال مناسب است.

بازی های ترسناک - بازی COLINA: Legacy