بهترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام

best-instagram-lottery-sites-pic-6

از مهم ترین روش هایی که می توان با استفاده از آن میزان فالوور های خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش داد برگزاری مسابقات مختلف می باشد. در صورتی که میزان شرکت کنندگان مسابقه کم باشد می ‌توانید قرعه کشی را به صورت سنتی و با استفاده از روش های قدیمی انجام دهید. اما با افزایش تعداد شرکت کنندگان دیگر نمی توان از این روش ها استفاده نمود. به همین دلیل بهترین راهکار استفاده از سایت های قرعه کشی اینستاگرام می باشد. شما می توانید با ورود به این سایت ها پست مرتبط با مسابقه را لینک کرده و به این صورت با استفاده از سایت برندگان مسابقات اینستاگرامی را انتخاب نمایید. در ادامه این مطلب بهترین سایت هایی که برای قرعه کشی وجود دارند معرفی می شوند که می توانید در هنگام برگزاری مسابقات از آن ها استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: روش های بلاک کردن تمام اکانت های یک کاربر در اینستاگرام

مهم ترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام رایگان

یکی از بهترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام رایگان سایت AppSorteos می باشد که شما می توانید برای قرعه کشی از میان کامنت ها از آن استفاده کنید. برای این کار ابتدا وارد سایت شوید و سپس روی Sign in را که در قسمت بالا، سمت راست صفحه قرار گرفته ضربه بزنید.

بهترین سایت های قرعه کشی کامنت برای اینستاگرام

به این صورت وارد صفحه جدیدی خواهید شد و از شما درخواست می شود تا اطلاعات خود شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد تان را وارد کنید. بعد از انجام این کار روی Create your account کلیک نمایید.

معرفی سایت AppSorteos

با انجام این کار وارد Instagram شوید و پست مسابقه را باز کنید.

سپس روی سه نقطه که در قسمت بالا سمت راست قرار گرفته ضربه بزنید تا منوی جدید باز شود.

از میان گزینه های موجود Copy Link را انتخاب کنید.

سایت های قرعه کشی اینستاگرام رایگان

به این صورت لینک پست مسابقه کپی میشود.

بعد از آن وارد سایت شوید و روی دکمه Enter URL تپ نمایید.

لینک کپی شده را Paste کنید و در صورتی که قصد اضافه کردن پست دیگری را نیز دارید می توانید روی علامت + ضربه بزنید.

در نهایت گزینه Start را انتخاب کنید.

سایت قرعه کشی کامنت اینستاگرام

‏در صفحه جدید Install extension را انتخاب کنید.

روی Add to Chrome ضربه بزنید.

با انجام مراحل بالا وارد اینستاگرام شوید.

حال صفحه کامنت ها باز می شود و می توانید تعداد برندگان کامنت را مشخص کنید. این عدد به صورت پیشفرض روی یک می باشد.

همچنین امکان مشخص کردن ویژگی های افراد برنده وجود دارد. برای مثال می توانید تنها کسانی را انتخاب کنید که فردی دیگر را منشن کرده باشند. بعد از مشخص کردن این موارد روی Continue ضربه بزنید و اندکی منتظر بمانید تا قرعه کشی انجام شود.

سایت های قرعه کشی اینستاگرام رایگان و بدون محدودیت

‏به این صورت آیدی برنده به همراه پروفایل و کامنت او مشخص می‌ شود.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز اینستاگرام

کاربردی ترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام

سایت Simpliers

از مهم ترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام می توان به Simpliers اشاره کرد. این سایت به صورت رایگان امکانات کمی را در اختیار شما قرار می دهد؛ برای مثال پست مسابقه نباید بیشتر از ۳۰۰ کامنت داشته باشد. علاوه بر آن شما فقط می توانید یکی از پست های خود را انتخاب کنید و در صورتی که تا ۳ بار برای یکی از پست های تان قرعه کشی را انجام دهید دیگر قادر به انجام این کار نخواهید بود. رابط کاربری این سایت بسیار ساده است شما می توانید به راحتی لینک قرعه ‌کشی را درون سایت Paste کرده و همچنین تعداد برندگان را مشخص کنید. در این سایت نیز مانند سایت AppSorteos امکان مشخص کردن نوع کامنت وجود دارد.

بیشتر بخوانید: دلیل فعال نبودن برخی از قابلیت های جدید اینستاگرام چیست؟

سایت Comment picker

برای قرعه کشی کامنت ها می توانید از سایت Comment picker نیز استفاده کنید. البته این سایت تنها برای اکانت های بیزینسی اینستاگرام کاربرد دارد و در صورتی که دارای اکانت شخصی باشید امکان مشخص کردن برندگان با استفاده از این سایت وجود ندارد. علاوه بر آن لازم است تا حتماً اکانت اینستاگرام شما به فیسبوک متصل باشد. سپس می ‌توانید دسترسی های لازم را به سایت را بدهید و پست مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این سایت نیز می توانید نوع کامنت را انتخاب کنید برای مثال امکان اضافه کردن کامنت های ریپلای شده به برندگان مسابقه وجود دارد. با انجام تنظیمات لازم در نهایت برنده اعلام می شود و لینکی برای شما ارسال خواهد شد که می توانید آن را با فالوور های خود به اشتراک گذاشته و مسابقه را به صورت کامل شفاف سازی کنید.