برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی

apps-match-up-the-phone-screen-for-privacy-pic-1

متاسفانه بسیاری از افراد اهمیتی به حریم خصوصی دیگران نمی دهند و به همین دلیل ممکن است در محیط‌ های شلوغ و یا حتی در جمع های خانوادگی یا دوستانه، دیگران بدون کسب اجازه از شما به صفحه گوشی تان نگاه کنند. برای بسیاری از کاربران این مسئله عذاب آور است و به همین دلیل به دنبال راهکاری برای حل این مشکل می گردند. خوشبختانه راهکارهای جالب توجه ای برای مات کردن صفحه موبایل وجود دارد و به این ترتیب کسانی که در اطراف شما حضور داشته باشند نمی ‌توانند صفحه موبایل تان را مشاهده کنند. این روش ها شامل خرید گلس مخصوص موبایل و یا استفاده از برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی می ‌شوند. در ادامه این مطلب قصد معرفی این برنامه‌ های کاربردی را داریم که امیدواریم مورد توجه تان واقع شود.

بیشتر بخوانید: اقدامات اولیه پس از افتادن گوشی درون آب

بهترین برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی

اپلیکیشن Privacy filter Bold

از بهترین برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی می توان به Privacy filter Bold اشاره نمود. این اپلیکیشن به عنوان یکی از برنامه های ضد جاسوسی شناخته می شود و می توانید با نصب آن صفحه موبایل خود را مات کرده و میزان شفافیت، رنگ، شکل و اندازه قسمت مات شده را تعیین کنید. جالب است بدانید که در این برنامه می ‌توان از فیلترهای مختلف با اشکال دایره ای، مربعی، مستطیلی و… برای مات کردن صفحه استفاده کرده و بدون نگرانی از گوشی موبایل خود استفاده نمود. در نظر داشته باشید که این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه می شود اما دارای تبلیغات می باشد.

برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی - برنامه Privacy filter Bold

اپلیکیشن Screen Guard Privacy

اپلیکیشن Screen Guard Privacy به دو صورت رایگان و اشتراکی عرضه می شود که نسخه رایگان آن دارای تبلیغات است اما برای جلوگیری از نمایش تبلیغات می توانید نسخه پولی و اشتراکی را تهیه کنید. با استفاده از این برنامه می توانید لایه های رنگی با فیلترهای مختلف روی صفحه موبایل خود ایجاد کرده و در محیط های عمومی و شلوغ به خصوص مترو و اتوبوس حریم شخصی خود را حفظ نمایید. در واقع به این صورت تنها خودتان می توانید صفحه گوشی را مشاهده کرده و این کار برای دیگران سخت خواهد شد.

برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی - برنامه Screen Guard Privacy

بیشتر بخوانید: مهمترین دلایل هنگ کردن گوشی اندروید

اپلیکیشن Screen Guard

اپلیکیشن Screen Guard دارای رابط کاربری بسیار ساده است و به همین دلیل تمامی کاربران می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. در صورتی که این برنامه را روی گوشی موبایل خود نصب کنید می توانید فیلتری در اندازه دلخواه و در قسمت مورد نظرتان ایجاد کرده تا دیگران نتوانند تصاویر، ویدیو ها و یا چت های شما را مشاهده کنند. همچنین امکان تغییر شفافیت فیلتر و تغییر اندازه آن وجود دارد.

معرفی و دانلود برنامه Screen Guard

کاربردی ترین برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی

اپلیکیشن Privacy Screen

از کاربردی ترین برنامه های مات کردن صفحه گوشی برای حفظ حریم خصوصی می توان به اپلیکیشن Privacy SCREEN اشاره نمود. این برنامه نیز همانند دیگر اپلیکیشن های مشابه می باشد و در آن امکان استفاده از فیلتر های مختلف روی صفحه گوشی وجود دارد. همچنین شما می توانید فیلتر را جابجا کرده، کوچک یا بزرگ کنید و در قسمت دلخواه قرار دهید. در صورتی که قصد دارید تا قسمتی از صفحه موبایل تان را به صورت کامل بپوشانید و از مشاهده آن توسط دیگران جلوگیری کنید می توانید فیلتر را تار تر کرده و برای این که بتوانید خودتان صفحه گوشی را مشاهده کنید می توانید شفافیت فیلتر را بالا ببرید. در این اپلیکیشن امکان استفاده از فیلتر های مختلف با طراحی های گوناگون فراهم است و به این طریق حریم خصوصی شما کاملاً حفظ خواهد شد.

معرفی و دانلود برنامه Privacy Screen

بیشتر بخوانید: روش های روشن و خاموش کردن صفحه گوشی با دو ضربه

اپلیکیشن Privacy Filter Pro

در صورتی که قصد دارید تا از فیلتر های فانتزی و رنگارنگ برای حفظ حریم خصوصی استفاده کنید پیشنهاد می دهیم تا حتماً اپلیکیشن Privacy Filter Pro را دانلود نمایید. در این اپلیکیشن فیلترهای مختلفی از جمله فیلتر برف، قلبی شکل و… وجود دارد که همگی دارای رنگ بندی های ملایم و فانتزی هستند. با این وجود این اپلیکیشن برای کاربران خاص پسند مناسب است و می توان آن را در بخش نوار وضعیت فعال نموده و به راحتی به آن دسترسی پیدا کرد. بعد از قرار دادن فیلترهای این اپلیکیشن روی صفحه موبایل امکان تغییر شفافیت فیلتر وجود دارد و به این ترتیب می توانید حریم خصوصی خود را حفظ کرده و از دسترسی دیگران به اطلاعات موجود در گوشی موبایل تان جلوگیری نمایید.

معرفی و دانلود برنامه Privacy Filter Pro