علت بلاک شدن در اینستاگرام چیست ؟ | آموزش اینستاگرام

what-is-the-reason-for-blocking-on-instagram

شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از چندین میلیون کاربر در سراسر جهان جزء یکی از پر طرفدارترین ها میان شبکه های اجتماعی محسوب می باشد . در صورتی که دارای یک یا چند حساب کاربری در اینستاگرام هستید و برای ماندن و دیده شدن در این فضای مجازی با تعداد کاربران زیاد هزینه و وقت زیادی را صرف نموده اید و به هر نحوی از دسترس خارج شده اید به این معناست که حساب شما بلوکه شده و شما بلاک شده اید . این بلاک شدن معمولاً از ۲ ساعت تا ۲ هفته به طول می انجامد و متغیر است . در صورتی که می خواهید علت این بلاک شدن در اینستاگرام را بفهمید تا انتهای این مقاله از برتر رایانه را حتماً بخوانید .

بیشتر بخوانید : ۵ مرحله آسان و ساده جهت رفع ریپورت در اینستاگرام

شش علت بلاک شدن در اینستاگرام

علت اول

اولین و مهم ترین علت اصلی بلاک شدن بیشتر کاربران اینستاگرامی فعالیت بیش اندازه در اینستاگرام می باشد که همین جذب زیاد فالوور و بیش از حد لایک به صورت یکباره موجب بلاک شدن از اینستاگرام می شود ، نگران نباشید این بلاک یا از دسترس خارج شدن شما از اینستاگرام به طور موقت است و به مدت ۲ ساعت یا ۲ هفته بیشتر طول نخواهد کشید .

بهتر است به هیچ عنوان از برنامه هایی که برای بالا بردن فالوور و یا افزایش لایک از طریق تبلیغات متعددی که در سایت های و پیج های مختلف می شود استفاده نکنید زیرا از طریق جذب فالورهای متعدد این امکان بسیار وجو دارد وجود دارد که ۸۰ درصد فالور های جذب شده بلاک شده اند یا از دسترس خارج شده باشند که در اینستاگرام به نام فالور مسدود یا غیر فعال و حتی به عنوان ربات نشان داده می شوند .

با محدودیت ها و قوانینی که اینستاگرام در هر فعالیتی در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر است :

• ساعتی حداکثر ۶۰ لایک ، کانت ، فالور و پیام مجاز است .

توجه داشته باشید در صورتی که به تازگی وارد اینستاگرام شده اید و حساب کاربری ایجاد کرده اید این محدو دیت ها بیشتر است و شامل موارد زیر است :

• ساعتی حداکثر ۳۰ لایک ، کامنت ، فالو و آنفالو مجاز است .

توجه داشته باشید که روزانه باید حداکثر ۱۴۵۰ کار در اینستاگرام انجام دهید .

برای رفع مشکلات کامپیوتری و نرم افزاری خود با رایانه کمک تماس بگیرید .

علت دوم

علت دیگری که موجب بلاک شدن حساب در اینستاگرام می شود نشر بیش از حد پست در پیج تان می باشد . از آن جا که اینستاگرام الگوریتم publications یا همان انتشار را دارد می داند که تعداد نشر یک پست ایمن و مجاز چقدر می باشد . بهتر است پیج هایی را به سرعت و به دنبال هم برایتان ارسال می شود را دنبال نکنید .

پیشنهاد ما به شما این است که برای انتشار پست های خود در ایسنتاگرام یک فاصله زمانی میان نشر هر پستی قرار دهید تا حساب اسپمر Spammer محسوب نشود . به هیچ عنوان یک عکس را در چندین حساب کاربری منتشر نکنید و سعی کنید هر عکسی که در اینستاگرام قرار می دهید قالب خاص مختص به خودتان برای اینستاگرام باشد تا عکس هایی که به اشتراک می گذارید خاص و مختص به شما باشد .

علت سوم

علتی سومی که موجب بلاک شدن حساب می شود نقض قوانین اینستاگرام است . اشتراک عکس و فیلم با محتوای زشت و نامناسب باشد . این محتواها نظیر انتشار عکس های برهنه ، فیلم غیر اخلاقی و خشونت آمیز محسوب می شود   .

علت چهارم

علت بعدی که از عمده ترین محدودیت ها و خط قرمز های اینستاگرام به حساب می آید رعایت نکردن قوانین کپی رایت می باشد . شما باید برای اشتراک گذاشتن عکس و فیلم در اینستاگرام حق کپی کردن عکس ، ویدئو ، صدها و موسیقی کاربران دیگر را نخواهید داشت در صورتی که در توضیحات یا کپشن پست خود از صاحب اثر اسمی آورده باشید و یا در آن پست آن فرد را تگ کرده باشید .

علت پنجم

با ریپورت شدن توسط کاربران دیگر از علت های دیگر بلاک شدن در اینستاگرام می باشد . این عمل ریپورت توسط کاربران دیگر انجام می شود که ریپورت کردن توسط افراد دیگر نیز می تواند به علت داشتن محتوای نامناسب در یک پست ، اشتراک یک تصویر نامناسب ، توهین و … اشاره کرد . پس سعی کنید به هیچ عنوان محتوای نامناسب در پیج خود منتشر نکنید زیرا با ارسال چندین گزارش ریپورت به طور حتم اینستاگرام پیج شما را خواهد بست .

علت ششم

در صورتی که با چندین دستگاه و آی پی مختلف وارد یک اکانت در اینستاگرام شوید ، اینستاگرام به فرض اینکه حساب شما توسط چندین نفر هک شده است حساب اینستاگرامی تان را می بندد . این کار اینستاگرام نوعی حفاظت از اطلاعات کاربران خود می باشد ، در صورتی که از طریق ارسال پیامک به دستگاه های مختلف اینستاگرام وارد می شوید احتمال اینکه اینستاگرام شما را بلاک کند بسیار کم می باشد .