۵ مرحله آسان و ساده جهت رفع ریپورت در اینستاگرام  | آموزش اینستاگرام

۵-easy-and-simple-steps-to-fix-invoice-in-instagram

کاربرانی که از شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام استفاده می کنند حتماً می دانند که در صورت عدم رعایت قوانین حقوقی و امنیتی اینستاگرام ، دیگران می توانند گزارش نقض قوانین را به اینستاگرام گزارش دهند . به اصطلاح اینستاگرام این کاربر ریپورت (Report) می شود زیرا فعالیت غیر قوانین مجازی داشته است .

مقاله های آموزشی دیگر اینستاگرام را در رایانه کمک ارزان بخوانید .

برای خیلی از کاربران سؤال است که چگونه مطلع شوند که ریپورت شده اند ؟ نشانه های ریپورت شدن چیست ؟ و یا چند نفر می توانند یک کاربر را ریپورت کنند ؟

پس بدانید که اگر تعداد ریپورت هایتان ۵/۱  برابر فالور هایتان باشد پیج تان توسط اینستاگرام بسته می شود . تنها در صورت کامنت گذاشتن افراد دیگر در پیج تان می توانید پیج ریپورت شده را غیر فعال کنید . با ارسال هر کامنت سه ریپورت از بین خواهد رفت .

رفع ریپورت در اینستاگرام

نحوه رفع ریپورت در اینستاگرام به صورت مرحله ای

• در مرحله اول از کاربران خود بخواهید کامنت انگلیسی در زیر یکی از پست هایتان ارسال کنند . در صورتی که هر کاربر ۵ مرتبه کامنت انگلیسی ارسال کند به راحتی رفع ریپورت  خواهید شد .

• در مرحله دوم ایمیل و شماره تلفت اکانتتان را عوض کنید . برای اینکار وارد پروفایل اینستاگرامتان شوید و در قسمت اطلاعات شخصی شماره تلفن و ایمیل تان را تغییر دهید . در صورت تغییر ایمیل و شماره تلفن تان پیامی حاوی یک لینک ارسال می شود که باید بر روی آن کلیک کنید .

• در مرحله سوم ، در مدت زمانی که ریپورت شده اید نباید به هیچ عنوان دوباره تخلفی کنید .

• در مرحله چهارم در صورتی که هنوز رفع ریپورت نشده اید از طریق ایمیل با پشتبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و پیام زیر را به ایمیل آدرس اینستاگرامی Info@Instagram.com ارسال کنید . این متن ، درخواست شما از اینستاگرام جهت خارج شدن از ریپورت یا رفع ریپورت کامل می باشد .

Hi , There Is some problem with my Instagram accoun •

Some one reports Me As a spammer wrongly And I found an unfair limitation on my account

Would you please fix problem

• My UserName: Your username

• در مرحله پنجم به عنوان مرحله آخر جهت رفع ریپورت فقط باید صبور باشید تا مدت زمان محدودیت شما به پایان برسد .

امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید ، کاربران عزیز در صورت مشاهده پست هایی ضد قوانین اینستاگرام حتماً به اینستاگرام گزارش دهید تا با اینکار کاربرانی که فرهنگ استفاده درست از فضای مجازی را ندارند تبیه شوند و فرهنگ استفاده درست از رسانه های اجتماعی را یاد بگیرند .