روش های اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ

ways-to-know-people-online-in-whatsapp-pic-1

گاهی اوقات پیش می آید که قصد دارید تا به یکی از دوستان، آشنایان و یا همکاران خود پیامی را در واتس اپ ارسال کنید اما علاقه مندید تا در هنگام آنلاین بودن شخص این پیام ارسال شود. علاوه بر آن ممکن است به یکی از مخاطبان خود پیامی را ارسال کرده و منتظر جواب آن باشید. در چنین مواقعی نیاز است تا دائماً واتس اپ را چک کرده و آنلاین بودن فرد مورد نظر را بررسی کنید. اما این کار بسیار زمان گیر است و ممکن است انجام آن را فراموش کنید. در چنین شرایطی می توانید از روش هایی که برای اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ وجود دارد استفاده نمایید. در ادامه تمامی این روش ها آموزش داده می شود که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: جلوگیری از ذخیره خودکار تصاویر واتس اپ در گالری

برنامه های اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ

اپلیکیشن WhatsDog

شما می توانید برای اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ از برنامه‌ های مختلفی که برای این کار طراحی شده استفاده کنید. به این صورت میتوانید در زمان آنلاین بودن برخی از مخاطبان به آنها پیام دهید و یا حتی در آن زمان آفلاین شوید. برنامه WhatsDog برای این کار بسیار مناسب می باشد و دارای رابط کاربری بسیار ساده است. شما می توانید با وارد کردن نام مخاطب مورد نظر در این برنامه پس از آنلاین شدن آن نوتیفیکیشنی را دریافت کنید و علاوه بر آن تمامی زمان هایی که شخص در طول روز در واتس اپ آنلاین شده را مشاهده نمایید.

اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ با استفاده از برنامه WhatsDog

اپلیکیشن mSpy

از برنامه هایی که کاربران آیفون و اندروید میتوانند برای اطلاع از آنلاین بودن افراد در شبکه اجتماعی واتس اپ از آن استفاده کنند می ‌توان به mSpy اشاره نمود. در این برنامه با وارد کردن شماره فرد مورد نظر اعلان آنلاین بودن آن ارسال میشود و علاوه بر آن اطلاعاتی در رابطه با تماس، پیام، ایمیل و… نیز در اختیار شما قرار می گیرد. کاربران آیفون میتوانند بدون استفاده از Jailbreaking از این اپلیکیشن استفاده کنند و به همین دلیل دانلود آن را توصیه می‌ کنیم.

بیشتر بخوانید: آموزش شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل

نرم ‌افزار WhatzTrack

برنامه WhatzTrack به صورت پولی عرضه می‌شود اما امکان دانلود رایگان آن از سایت های فارسی وجود خواهد داشت. این برنامه برای کاربران iOS و اندروید قابل استفاده است و در آن میتوانید زمان آنلاین شدن، آفلاین شدن و یا مدت زمانی که شخص آنلاین بوده را بررسی کنید.

استفاده از نرم ‌افزار Onlinenotify

اپلیکیشن Onlinenotify برای کاربران iOS عرضه شده است و برای نصب آن روی گوشی خود احتیاج است تا از Jailbroken استفاده نمایید. این برنامه به صورت رایگان عرضه نمیشود و برای ردیابی آنلاین بودن، آفلاین بودن و حتی شروع به تایپ کردن شخص می ‌توان از آن استفاده نمود.

اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ با استفاده از برنامه Onlinenotify

کاربردی ترین برنامه های اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ

اپلیکیشن WhatzSeen

از اپلیکیشن رایگان WhatzSeen می ‌توان برای اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ استفاده نمود. برای دسترسی به امکانات این اپلیکیشن ابتدا آن را دانلود و نصب نمایید. سپس وارد برنامه شده و شماره و نام مخاطب مورد نظر خود را وارد کنید و بعد از آن می توانید گزینه Start following را انتخاب نموده تا در صورتی که شخص آنلاین شد دکمه ی کنار آن سبز شود. همچنین در زمان آنلاین بودن فرد برای شما نوتیفیکیشن یا اعلانی ارسال می شود و در صورتی که نخواهید از آنلاین بودن فرد خاص اطلاع پیدا کنید می توانید دکمه کناری شماره آن را خاموش کنید تا به رنگ قرمز درآید. در این اپلیکیشن امکاناتی مانند بررسی زمان آنلاین بودن مخاطب و زمان آخرین باری که شخص آنلاین شده در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید به راحتی این مسئله را بررسی کنید.

اطلاع از آنلاین شدن مخاطبان در واتس اپ با WhatzSeen

بیشتر بخوانید: روش های ارسال پیام انبوه در واتس اپ

اپلیکیشن GBWhatsApp

اپلیکیشن GBWhatsApp برای رصد واتس اپ و دسترسی به امکانات بیشتر کاربرد دارد. البته شما می توانید از آن برای دریافت آنلاین شدن مخاطبان نیز استفاده کنید. متاسفانه امکان دانلود این اپلیکیشن از گوگل پلی برای کاربران ایرانی وجود ندارد اما شما می ‌توانید از دیگر سایت های فارسی زبان این اپلیکیشن را دانلود کرده و روی گوشی موبایل خود نصب کنید. پس از ورود به این برنامه وارد قسمت Main/Chat screen شوید. بعد از آن روی Contact Online Toast ضربه بزنید و در انتها Show contact online toast را انتخاب نمایید. شما می توانید صدای مشخصی را برای اعلان دریافتی فعال کنید تا پس از شنیدن آن از آنلاین شدن مخاطب مورد نظر اطلاع پیدا نمایید.

معرفی GBWhatsApp