روش های ارسال پیام انبوه در واتس اپ

ways-to-send-bulk-messages-in-whatsapp-pic-5

واتس اپ یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که توسط بسیاری از کاربران برای پیام رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این مسئله استفاده تجاری از واتس اپ امری طبیعی خواهد بود و به همین دلیل توسعه دهندگان این برنامه اقدام به طراحی واتس اپ بیزینس نموده اند. در این برنامه می ‌توان پیام هایی را به صورت انبوه ارسال کرد که مطمئناً پیام های تبلیغاتی خواهند بود. بنابراین صاحبان کسب و کار می ‌توانند از این فضا برای تبلیغات رایگان خود استفاده کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش های ارسال پیام انبوه در واتس اپ را به شما همراهان محترم آموزش دهیم. با استفاده از این روش ها می ‌توانید پیامی مشخص را به تعداد بالایی از کاربران ارسال کنید و به این صورت برند خود را تبلیغ نمایید.

بیشتر بخوانید: مخفی کردن شماره در واتس اپ

کاربردی ترین روش های ارسال پیام انبوه در واتس اپ

استفاده از افزونه WhatsWeb

برای ارسال پیام انبوه در واتس اپ می توانید از نسخه تحت وب آن استفاده کنید چرا که در ورژن موبایل گزینه‌ای برای ارسال انبوه پیام وجود ندارد. با توجه به این که واتس اپ وب احتیاج به نصب ندارد می توانید در کوتاهترین زمان و با استفاده از مرورگر خود وارد این فضا شوید. سپس لازم است تا افزونه WhatsWeb را به مرورگر کروم تان اضافه کنید. با انجام این کار قابلیت ارسال انبوه پیام به واتس اپ وب اضافه می شود. علاوه بر آن می توانید هر نوع فایل تصویری یا ویدیویی را نیز ارسال نمایید. این صورت می توانید بدون هیچ گونه هزینه اضافی تبلیغات موثری را انجام داده و به هدف تجاری تان دستیابی پیدا نمایید.

استفاده از افزونه WhatsWeb

مطالعه بیشتر: انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام

استفاده از ربات WhatsApp Sender

علاوه بر روش فوق امکان استفاده از ربات WhatsApp Sender نیز برای ارسال پیام در واتس اپ به صورت انبوه فراهم می باشد. در واقع با استفاده از این ربات احتیاج به ذخیره مخاطبان نمی باشد و می توانید بدون انجام این کار یک یا چندین پیام را به صورت خودکار ارسال کنید. همچنین این ربات از وارد کردن صفحات اکسل نیز پشتیبانی می کند که باعث راحت تر شدن ارسال پیام به صورت انبوه خواهد شد. توجه داشته باشید که در صورتی که به امکانات بیشتری نیاز دارید لازم است از نسخه Pro این ربات استفاده نمایید. در ادامه سایر افزونه هایی که می توان با استفاده از آن ها پیام انبوه ارسال کرد معرفی خواهند شد و شما می توانید با کلیک روی نام افزونه آن را نصب نمایید.

استفاده از ربات WhatsApp Sender

مهم ترین افزونه های ارسال پیام انبوه در واتس اپ

استفاده از افزونه Whatomat

در صورتی که از افزونه Whatomat برای واتس اپ وب خود استفاده کنید امکان ارسال پیام انبوه در واتس اپ برای تان فراهم خواهد شد و در واقع این افزونه برای افزایش تعامل با مخاطبان طراحی شده و سرعت ارسال پیام را افزایش می دهد. در این افزونه می توانید هر نوع اموجی، پیوست و… را نیز به پیام ارسالی اضافه کنید. یکی از ویژگی های بارز این افزونه امکان فرستادن پیام با کد کشور یا بدون آن می باشد. به همین دلیل کاربران می توانند پیام هایی را برای کاربران کشور های مورد نظر ارسال کنند.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ با افزونه Whatomat

بیشتر بخوانید: روش های مخفی کردن عکس پروفایل واتس اپ برای یک شماره خاص

استفاده از ابزار WATexter

با استفاده از ابزار WATexter نیز می توانید از طریق اکسل پیام ارسال کنید. علاوه بر آن امکان فیلتر کردن شماره و سایر اطلاعات مورد نظر شما فراهم می باشد. این ابزار به دو صورت رایگان و Pro در دسترس شما قرار می گیرد و در صورتی که قصد داشته باشید تا از امکانات بیشتری برای پیام رسانی استفاده کنید توصیه ما استفاده از نسخه پرو می باشد اما اگر قصدتان تنها ارسال پیام های انبوه است می توانید با استفاده از فایل اکسل و به صورت رایگان این کار را انجام دهید.

استفاده از ابزار WAPP Bulk Messaging

آخرین افزونه ای که می ‌توان با اضافه کردن آن به کروم پیام انبوه ارسال کرد افزونه WAPP Bulk Messaging می باشد که در آن امکان بارگذاری شماره با فایل csv ممکن می شود. در این افزونه نیز می توانید پیام های انبوه را برای هر کشوری ارسال کنید و امکان فرستادن اموجی نیز برای شما فراهم می باشد. توجه داشته باشید که تمامی این افزونه ها در نسخه تحت وب واتس اپ قابل استفاده هستند و از طریق نسخه موبایل امکان ارسال انبوه پیام وجود ندارد.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ با افزونه WAPP Bulk Messaging