آموزش شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل

learning-listening-weiss-whatsapp-without-understanding-the-person-pic-1

در بسیاری از مواقع کاربران علاقمندند تا پیام دیگران را در واتس اپ بخوانند و یا ویس های ارسالی را گوش دهند به صورتی که طرف مقابل متوجه این مسئله نشود. به طور کلی نحوه عملکرد این پیام رسان به این صورت است که زمانی که شما پیامی را به دیگری ارسال می کنید تیک اول مربوط به سرور های واتس اپ است، تیک دوم نشان دهنده این است که شخص مورد نظر آنلاین شده و پیام شما به اکانت او رسیده است و در صورتی که این دو تیک خاکستری به رنگ آبی درآیند یعنی پیام شما توسط فرد مورد نظر مشاهده شده. اما ممکن است قصد داشته باشید تا بدون فهمیدن طرف مقابل ویس های ارسالی او را گوش دهید به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا آموزش شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل را به شما عزیزان ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید: رفع مشکلات ویس واتساپ

راهکارهای اصلی شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل

روشن کردن حالت هواپیما

یکی از ساده‌ترین راهکار های شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل این است که بعد از دریافت ویس گوشی موبایل خود را روی حالت هواپیما قرار دهید. برای این کار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل با روشن کردن حالت هواپیما

مرحله ۱: ابتدا صفحه موبایل خود را از بالا به سمت پایین بکشید و روی آیکون هواپیما تپ نمایید.

مرحله ۲: سپس وارد واتس اپ شوید و چت مورد نظر را پیدا کنید.

مرحله ۳: ویس مربوطه را برای خودتان و یا یک فرد مورد اعتماد ارسال کنید.

مرحله ۴: سپس ویس فوروارد شده را در چت خودتان باز کرده و گوش دهید.

مرحله ۵: البته ممکن است این ویس هنوز دانلود نشده باشد. در چنین شرایطی می توانید با خروج از چت فرد مورد نظر گوشی موبایل خود را از حالت هواپیما خارج سازید و سپس ویس را گوش دهید.

توجه داشته باشید که با روشن کردن حالت هواپیما سیگنال های رادیویی گوشی شما مسدود می شود و به همین دلیل واتس اپ متوجه نخواهد شد که کدام یک از پیام ها را باز کرده ‌اید. از این ترفند می توانید برای خواندن پیام ها نیز استفاده کنید. قبل از این کار پیشنهاد می دهیم تا مطلب مربوط به ارسال پیام حذف شونده در واتس اپ را هم مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش ارسال پیام حذف شونده در واتس اپ

شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل در فایل منیجر گوشی

برای شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل راهکار های دیگری نیز وجود دارد. در صورتی که علاقه مندید تا بدون باز کردن صفحه چت فردی خاص ویس های ارسالی او را گوش دهید ابتدا می توانید دانلود خودکار فایل های واتس اپ را فعال کنید. به این صورت تمامی عکس ها، ویدیو ها و فایل های صوتی دریافتی به صورت خودکار باز می شوند. این فایل ها در فایل منیجر گوشی موبایل شما ذخیره خواهند شد. بنابراین می توانید وارد فایل منیجر یا مدیریت فایل شوید و سپس پوشه واتس اپ را انتخاب کنید. حال به جستجوی ویس مورد نظر بپردازید و سپس آن را پخش کنید. در صورتی که قصد روشن کردن دانلود خودکار واتس اپ را دارید مراحل زیر را طی نمایید:

مرحله ۱: ابتدا وارد نرم افزار واتس اپ شوید و در قسمت بالا سمت راست روی سه نقطه موجود ضربه بزنید.

مرحله ۲: حال در میان گزینه های موجود Settings را انتخاب کنید.

شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل در فایل منیجر موبایل

مرحله ۳: پس از ورود به تنظیمات روی Storage And Data ضربه بزنید.

خواندن پیام های ارسالی دیگران در واتس اپ بدون این که بفهمند

مرحله ۴: حال در بخش Media Auto Download بررسی کنید که نحوه بارگیری فایل ها به چه صورت است؟

بیشتر بخوانید: آموزش حذف دو طرفه چت های قدیمی واتس اپ

توجه داشته باشید که بارگیری در این بخش با توجه به اتصال شما به دیتای موبایل و یا وای فای انجام می گیرد. شما می توانید در بخشWhen using mobile data که مربوط به استفاده شما از دیتای موبایل است دانلود خودکار عکس، فیلم و محتوای صوتی را فعال کنید. همچنین در صورتی که از وای فای برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید. گزینه When conneted on Wi-Fi را بزنید.

روش های گوش دادن به ویس واتس اپ بدون فهمیدن طرف مقابل

به این صورت محتوا به صورت خودکار دانلود می شود و در مدیریت فایل موبایل خود می توانید آن را جستجو نمایید.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. از همراهی شما سپاس گزاریم و لحظات خوب و خوشی را برایتان آرزومندیم.