روش های تغییر سرعت ویس در واتس اپ

ways-to-change-the-speed-of-weiss-in-whatsapp-pic-1

در طول روز ممکن است ویس های زیادی را در واتس اپ دریافت کنید که گوش دادن به آن ها زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. متاسفانه در این اپلیکیشن امکان خروج از چت و گوش دادن به پیام صوتی وجود ندارد به همین دلیل زمان شما محدود خواهد شد. اما در جدیدترین آپدیت واتس اپ می‌ توانید سرعت پخش ویس را کم و زیاد کرده و به صورت دلخواه تنظیم کنید. به این صورت لازم نیست زمان گذاری زیادی برای شنیدن ویس داشته باشید و در صورتی که ویسی دارای سرعت بالا باشد می توانید از سرعت آن کم کرده تا به راحتی متوجه آن شوید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش های تغییر سرعت ویس در واتس اپ را به شما عزیزان آموزش دهیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: آموزش شنیدن ویس واتس اپ بدون فهمیدن شخص مقابل

تغییر سرعت ویس در واتس اپ برای گوشی های آیفون

توجه نمایید که برای تغییر سرعت ویس در واتس اپ احتیاج است تا نسخه بتای این برنامه را دانلود کنید. البته ممکن است با نصب نسخه بتا این ویژگی همچنان برای شما فعال نباشد. در چنین شرایطی توصیه می کنیم تا مدتی صبر نمایید چرا که در بسیاری از برنامه ‌ها تمامی امکانات بلافاصله پس از نصب فعال نخواهند شد.

برای افزایش سرعت ویس واتس اپ ابتدا برنامه را دانلود و نصب کنید و سپس وارد آن شوید. البته ممکن است واتس اپ شما آپدیت باشد و نیازی به دانلود مجدد این برنامه نداشته باشید. برای مشاهده نسخه واتس اپ از قسمت پایین و سمت راست روی Settings ضربه بزنید و سپس گزینه Help را انتخاب کنید؛ به این صورت می توانید نسخه واتس اپ خود را بررسی نمایید. اگر نسخه ۲/۲۱/۱۰۰ را داشته باشید این ویژگی برای شما فعال خواهد بود. در غیر این صورت احتیاج به دانلود مجدد واتس اپ وجود دارد.

پس از دانلود و ورود به این برنامه یکی از ویس های دریافتی را باز کنید و سپس روی علامت صوتی که در کنار آن قرار گرفته ضربه بزنید. با انجام این کار سرعت پخش پیام صوتی تا دو برابر افزایش خواهد یافت البته امکان افزایش سرعت پیام صوتی تا یک و نیم برابر نیز وجود دارد.

برای کاهش سرعت نیز می توانید مجدداً روی این گزینه ضربه بزنید و آن را به ×۱ تبدیل کنید. در واقع به این صورت سرعت ویس به حالت عادی باز خواهد گشت.

تغییر سرعت ویس در واتس اپ - افزایش سرعت پیام صوتی

بیشتر بخوانید: رفع مشکلات ویس واتساپ

تغییر سرعت ویس در واتس اپ در گوشی اندروید و واتس اپ دسکتاپ

در گوشی ‌های اندرویدی نیز برای تغییر سرعت ویس در واتس اپ نیاز است تا گوشی خود را آپدیت نمایید. البته قبل از آن می توانید نسخه واتس اپتان را مشاهده کنید. برای این کار وارد قسمت تنظیمات واتس اپ شده سپس روی گزینه Help ضربه بزنید.

پس از آن App info را انتخاب نمایید.

به این صورت نسخه واتس اپ برای شما نمایش داده می شود و در صورتی که نسخه ۲/۲۱/۱۰۰ را نداشته باشید لازم است تا گوشی موبایل خود را آپدیت کنید. بعد از آپدیت برنامه با پخش پیام صوتی علامت تند شدن در کنار آن قرار خواهد گرفت و امکان افزایش سرعت تا یک و نیم برابر یا دو برابر وجود دارد.

در صورتی که این قابلیت هنوز برای واتس اپ شما فعال نشده می توانید اپلیکیشن TalkFaster را دانلود کرده و با استفاده از آن پیام صوتی را با ۶ سرعت مختلف گوش دهید. علاوه بر آن در این اپلیکیشن امکان حذف بخش های سکوت نیز وجود دارد و به این صورت در زمان شما صرفه جویی خواهد شد.

تغییر سرعت ویس در واتس اپ با استفاده از برنامه

بیشتر بخوانید: راه حل مشکل قطع شدن صدای زنگ تماس واتساپ

افزایش سرعت ویس در نسخه دسکتاپ

فرایند افزایش سرعت ویس در واتس اپ دسکتاپ نیز همانند گوشی های اندروید و آیفون می باشد. در واقع شما می توانید به راحتی روی دکمه ای که کنار پیام صوتی قرار گرفته ضربه بزنید و سرعت را تا دو برابر یا یک و نیم برابر افزایش دهید.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. از شما دعوت می‌ کنیم تا از سایر آموزش های مربوط به واتس اپ نیز دیدن کنید و به این صورت در رابطه با این شبکه اجتماعی اطلاعات بیشتری به دست آورید. همچنین با مطالعه مطالب سایت می توانید در رابطه با جدید ترین قابلیت های اینستاگرام و تلگرام نیز اطلاعات کاملی کسب کنید.