آموزش بازگرداندن اکانت فیس بوک

Tutorial-Restore-Facebook-Account-pic-6

می‌ توان گفت که فیس بوک قدیمی ترین شبکه اجتماعی است که همچنان با اقتدار به فعالیت خود ادامه می ‌دهد و در میان کاربران بسیار محبوب می باشد. در این شبکه اجتماعی در صورتی که اکانت شما غیر فعال شود می ‌توان با استفاده از روشی خاص حساب کاربری را بازگرداند، البته در صورتی که اکانت فیسبوک خود را به طور کامل حذف کرده باشید امکان بازیابی آن بسیار مشکل است و در مواردی انجام این کار امکان پذیر نیست، به همین علت در این مقاله قصد داریم تا آموزش کاملی در رابطه با بازگرداندن اکانت فیس بوک به شما همراهان گرامی ارائه کنیم. لطفاً همراه ما باشید.

بازگرداندن اکانت فیس بوک - بازیابی اکانت

بازگرداندن اکانت فیس بوک با استفاده از گوشی موبایل

شبکه اجتماعی فیس بوک امکان حذف کردن اکانت را ایجاد نموده اما ممکن است کاربری از این کار پشیمان شود و قصد بازیابی حساب خود را داشته باشد، به همین علت می توان از راهکار هایی در جهت بازگرداندن اکانت فیس بوک استفاده نمود. شما می توانید برای فعال کردن مجدد حساب خود از طریق گوشی موبایل مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله۱: برای شروع برنامه فیس بوک را در موبایل خود باز کنید و آدرس ایمیل یا شماره موبایل تان را وارد نمایید. توجه داشته باشید که شما باید از ایمیلی که قبلا با استفاده از آن اکانت کاربری ساخته بودید استفاده کنید. در کادر پایین رمز عبور یا پسورد خود را وارد نمایید. در صورتی که پسورد خود را فراموش کرده اید روی عبارت Forgot Password ضربه بزنید و با استفاده از روش های مختلف رمز خود را بازیابی کنید.

بازگرداندن اکانت فیس بوک - ورود به فیسبوک

مرحله ۲: بعد از کامل کردن کادر های بالا روی دکمه LOG IN ضربه بزنید تا بتوانید وارد فیسبوک شوید.

بازگرداندن اکانت فیس بوک - لاگین کردن در فیس بوک

مرحله ۳: بعد از کامل کردن مراحل بالا وارد فیسبوک خواهید شد اما امکان دارد که هشداری در بالای صفحه برای شما نمایش داده شود که به نشانه ی غیر فعال شدن حساب شما می باشد. شما می توانید برای رفع این مشکل وارد صفحه اعتبار سنجی شوید و در آن به سوالات موجود پاسخ دهید. در صورتی که این مرحله را به درستی پشت سر بگذارید می توانید وارد اکانت خود شوید و در غیر این صورت دسترسی به حساب کاربری تان امکان پذیر نخواهد بود و بهتر است اکانت جدیدی ایجاد نمایید.

بیشتر بخوانید: دو روش حذف اکانت فیس بوک در گوشی و کامپیوتر

فرستادن درخواست برای بازگرداندن اکانت فیس بوک

شما می توانید درخواست تجدید نظری را برای بازگرداندن اکانت فیس بوک خود ارسال نمایید که به این ترتیب درخواست شما بررسی خواهد شد و در صورت موافقت اکانت شما باز خواهد گشت. در نظر داشته باشید که این اتفاق به سرعت رخ نخواهد داد و مدت زمانی برای بررسی درخواست شما طول می کشد. در صورتی علاقه مندید تا به این ترتیب اکانت خود را بازگردانید در ادامه همراه ما باشید.

مرحله ۱: ابتدا وارد سایت فیس بوک شوید و سپس به صفحه My Personal Account was Disabled مراجعه نمایید. در این صفحه فرمی برای شما به نمایش در خواهد آمد که باید آن را به طور کامل و دقیق پر کنید. در نظر داشته باشید که هر چه اطلاعات نوشته شده در این صفحه دقیق تر باشد امکان بیشتری دارد که اکانت کاربری شما با موفقیت بازگردد.

مرحله ۲: در این فرم شما باید اطلاعات دقیقی از قبیل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه، یوزنیم فیسبوک و … را وارد کنید و علاوه بر آن فیسبوک از شما درخواست می کند تا تصویری از کارت شناسایی خود مانند گذرنامه، گواهی نامه رانندگی و … را آپلود نمایید. در نهایت قسمتی برای توضیحات وجود دارد که پر کردن آن تاثیر بسیار به سزایی در بازگشتن اکانت فیس بوک شما دارد. بعد از طی مراحل بالا روی دکمه ارسال یا Send ضربه بزنید تا درخواست شما برای کارمندان فیس بوک ارسال شود.

بازگرداندن اکانت فیس بوک - درخواست بازگشت اکانت

مرحله ۳: بعد از طی مراحل بالا درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت که مدت زمان حدودی بررسی درخواست شما حدود ۲ هفته می باشد. پس از آن در صورت موافقت اکانت شما باز خواهد گشت و می توانید مجددا از آن استفاده کنید.

بازگرداندن اکانت فیس بوک - ارسال درخواست بازگشت اکانت

بیشتر بخوانید: ۴ راه حل برای بازیابی اکانت حذف شده در اینستاگرام

بازگرداندن اکانت فیس بوک بعد از چند سال

بازگرداندن اکانت فیس بوک بعد از چند سال تقریبا امری غیر ممکن می باشد چرا که بعد از حذف کردن اکانت فیس بوک شما تنها تا ۱۴ روز زمان دارید تا بتوانید اکانت خود را مجدد فعال کنید، بعد از گذشت این زمان در صورتی که شما برای بازگرداندن حساب خود تجدید نظر نکنید دیگر به هیچ عنوان امکان بازگرداندن اکانت وجود نخواهد داشت و به این ترتیب شما مجبور خواهید شد تا اکانت جدیدی را ایجاد نمایید، البته در نظر داشته باشید که فیس بوک تمامی اطلاعات حساب های غیرفعال را ذخیره می کند که این امر به طور خودکار صورت می گیرد. بنابراین در صورتی که بازگرداندن اکانت تان امری واجب و ضروریست می ‌توانید فرم تجدید نظر را پر کنید و در غیر این صورت نیز می توانید از طریق آدرس ایمیل نامه‌ای برای این شرکت ارسال کنید و در آن تمامی توضیحات خود در رابطه با بازگشت اکانت تان را درج نمایید. به این ترتیب در صورت موافقت کارمندان این مجموعه اکانت شما بعد از مدتی دوباره فعال خواهد شد. امیدواریم این مقاله برای بازیابی حساب کاربری فیس بوک شما راه حل مناسبی را ارائه داده باشد. از همراهی تان سپاس گزاریم و ساعات خوشی را برایتان آرزومندیم.

بیشتر بخوانید: آموزش بازگرداندن بکاپ واتساپ