۴ راه حل برای بازیابی اکانت حذف شده در اینستاگرام

۴-solution-to-recover-deleted-account-on-instagram-pc-bartar

اینستاگرام شبکه اجتماعی پرطرفداری است که کاربران زیادی از سراسر دنیا در آن فعالیت دارند که با هر بار آپدیت قابلیت جدیدی به آن افزوده می شود . در صورتی که اکانت و یا حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کرده اید و به دلایل مختلف آن را حذف نموده اید و می خواهید دوباره اکانت تان را بازیابی نمایید اما با مشکل روبه رو شده اید ، مقاله امروز برتر رایانه را تا حتماً تا انتها بخوانید تا با ۴ راه حل بازیابی اکانت حذف شده در اینستاگرام آشنا و مشکل تان به راحتی را رفع نمایید .

نحوه بازیابی اکانت حذف شده در اینستاگرام

راه حل اول بازیابی اکانت حذف شده موقت

در صورتی که اکانت خود را غیر فعال یا دی اکتیو نموده اید یا به طور موقت آن را حذف کرده اید و حالا سعی در بازیابی آن دارید با استفاده از دستورالعمل پیش بروید . ابتدا وارد سایت اصلی اینستاگرام شوید . نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا حساب شما فعال شود ، به همین راحتی اکانت تان فعال می شود .

 راه حل دوم ریست رمز عبور فراموش شده

در صورتی که از طریق راه حل بالا نتوانستید وارد حساب کاربری خود شوید و دلیل آن نیز فراموش کردن رمز عبورتان می باشد باید رمز عبور خود را ریست کنید . برای این کار و بازیابی رمز اینستاگرامی خود بر روی Reset Password کلیک کنید . در صفحه ی باز شده ایمیل و نام کاربری خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه آبی رنگ Reset Password بزنید .

پیغامی به ایمیلی که زمان ثبت نام وارد کرده اید ، فرستاده می شود . با دنبال کردن دستورالعمل های گفته شده رمز عبئر خود را تغییر دهید و با اطلاعات جدید وارد اکانت فعال خود شوید و در آن فعالیت نمایید .

نحوه بازیابی اکانت حذف شده در اینستاگرام

راه حل سوم بازیابی اکانت حذف شده دائم

به دلیل قوانین اینستاگرامی بازیابی اکانتی که به طور دائم حذف شده است غیر ممکن می باشد و شما قادر به بازیابی اکانتی که حذف شده نمی باشد . در صورت که ترفند و راه حلی برای اینکار دارید حتما انجام دهید شاید به نتیجه ای رسیدید .

راه حل چهارم جهت بازیابی اکانت حذف شده

این راه حل برای بازیابی اکانت های حذف شده بسیار آسان است . برای اینکار آدرس https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 را در نوار آدرس خود بزنید و وارد آن شوید . در صفحه ای که شبیه به فرم می باشد قسمت های خواسته شده را پر کنید و آن را به اینستاگرام ارسال کنید .

در زمان کمتر از ۲۴ ساعت برای شما ایمیلی ارسال می شود که شما باید یک عکس سلفی از خود برای تأیید هویت تان بگیرید . در صورتی که مواردی را که اینستاگرام از شما خواسته پر کرده و ارسال نمودید . با تأیید درخواست ، شما می توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید .

بازیابی اکانت حذف شده در اینستاگرام

در صورت هرگونه سؤال درباره این مطلب و هر گونه مشکل نرم افزاری در موبایل و کامیپوتر با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید .