حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام

solve-the-problem-of-not-tagging-people-on-instagram-pic-1

برنامه محبوب اینستاگرام قابلیت های گسترده ای دارد اما یکی از قابلیت های مهم آن تگ یا منشن کردن افراد در پست و استوری می باشد. با این حال گاهی اوقات اختلالاتی در اینستاگرام ایجاد می شود که باعث خواهد شد تا منشن یا تگ کردن افراد به درستی انجام نشود. در این شرایط ابتدا لازم است تا دلیل مشکل تگ کردن را بیابیم و سپس با روش های کاربردی آن را رفع کنیم. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا به برسی راهکار های مختلف برای حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام پردازدیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: روش های استفاده از اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری

بررسی راهکار حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام

قطع بودن اینترنت

گاهی اوقات افراد به دلایل مشغله های فراوان فراموش می کنند که اینترنت گوشی خود را روشن کنند و بعد از ادیت های لازم برای گذاشتن پست هنگام منشن کردن با مشکل مواجه می شوند. بنابراین برای حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام بهتر است تا ابتدا به سراغ اینترنت گوشی خود بروید. اگر اینترنت موبایلتان خاموش بود، آن را روشن کنید اما اگر اینترنت گوشی روشن بود از راه حل های ارائه شده در ادامه مطلب استفاده کنید.

تنظیمات اکانت

یکی از قابلیت های اینستاگرام تغییر تنظیمات پیش فرض پیج مانند بستن منشن، بستن کامنت ها و…. می باشد. بنابراین یکی از دلایلی که باعث می شود تا نتوانید افراد مورد نظر را در پست و استوری خود تگ کنید تنظیمات اکانت شخص مورد نظر می باشد.

بیشتر بخوانید: روش های حذف تبلیغات اینستاگرام

درست وارد نکردن نام کاربری

یکی از دیگر دلایلی که در هنگام منشن کردن شاید به آن دقت نکرده باشید طریقه ی نوشتن نام کاربری می باشد. در واقع در هنگام تگ کردن باید نام کاربری پیج مورد نظر را به درستی وارد کنید زیرا حتی یک حرف متفاوت می تواند باعث بروز مشکل تگ نشدن شود. پس با دقت بیشتری مجدداً نام کاربری پیج مورد نظر را سرچ کنید.

حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام - اشتباه وارد کردن نام کاربری

پاک کردن فایل کش

راه حل دیگری که می توان از آن برای حل این مشکل استفاده کرد پاک کردن حافظه کش اینستاگرام می باشد. برای پاک کردن حافظه پنهان برنامه ابتداSettings  گوشی خود را باز کنید.

روی Apps تپ نمایید.

از لیست برنامه ها Instagram را بیابید.

آن را انتخاب کنید و در صفحه جدید وارد Storage شوید.

حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام با حذف فایل کش

حال می توانید با تپ کردن روی Clear cache حافظه کش یا حافظه پنهان برنامه را پاک کنید.

حذف فایل کش برای حل اختلالات اینستاگرام

مهم ترین روش های حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام

بلاک شدن اکانت

اگر نمی توانید عمل منشن کردن را برای پیج مورد نظر انجام دهید ابتدا بررسی کنید فردی که قصد تگ کردن آن را دارید شما را بلاک کرده است یا نه؟ برای فهمیدن این موضوع می توانید در بخش سرچ اینستاگرام نام کاربری شخص را وارد نمایید (دقت داشته باشید که نام کاربری به درستی وارد شده باشد). اگر بعد از جستجو اکانت مورد نظر را مشاهده نکردید قطعا بلاک شده اید، البته احتمال غیر فعال شدن پیج مورد نظر نیز وجود دارد. اگر در بخش جستجو پیج را مشاهده کردید، بلاک نشده اید و به دنبال حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام از طریق روش های دیگر باشید.

غیر فعال کردن اکانت

یکی دیگر از قابلیت های جدید اینستاگرام Active و deactivate می باشد به طوری که شخص می تواند از طریق صفحه اینستاگرام برای مدت دلخواه اکانت خود را غیر فعال کند. اگر پیج شخصی که میخواهید آن را منشن کنید  دی اکتیو باشد، شما نمی توانید عملیات تگ یا منشن را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: روش های رفع مشکل ارسال نشدن پست و استوری در اینستاگرام

بلاک شدن تگ

گاهی قابلیت تگ یا منشن در پیج شما از طرف اینستاگرام بلاک میشود زیرا اینستاگرام برای هر فرد در طول ۲۴ ساعت محدودیت های منشن کردن در نظر گرفته است. اگر در طول زمان معین تعداد تگ های شما زیاد شود امکان بلاک شدن تان از طرف اینستاگرام وجود دارد. همچنین محدودیت هایی برای تعداد منشن در یک پست، استوری و کامنت تعیین شده است. بنابراین بهتر است تا در پست نهایتاً ۲۰ نفر، استوری ۱۰ نفر و در کامنت تعداد ۵ نفر را تگ کنید. اما برای رفع این مشکل می توانید از برنامه ی AIGrow استفاده کنید. همچنین در این برنامه محدودیت های اینستاگرام قابل کنترل هستند و اگر پس از فعالیت مداوم در معرض بلاک شدن از جانب اینستاگرام باشید این برنامه هشدارهای لازم را به شما اعلام خواهد کرد.