بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام رسان ها

restore-deleted-information-messengers-pic-1

اطلاعات موجود در پیام رسان های مختلف مانند تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ، سیگنال و… برای بسیاری از کاربران دارای اهمیت می باشد و در صورتی که این اطلاعات پاک شوند کاربران دچار مشکل خواهند شد. در چنین مواقعی می توان از برنامه های جانبی برای جلوگیری از پاک شدن پیام ها استفاده نمود. برای مثال برنامه Auto RDM برای بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام ‌رسان‌ ها کاملاً کاربردی می باشد و تمامی پیام ها و مدیا هایی که در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک گذاشته شده را در خود ذخیره می کند. در واقع می‌توان این برنامه را یکی از مهمترین اپلیکیشن های گوشی موبایل به خصوص برای کسانی که دارای اطلاعات مهم هستند دانست. در ادامه قصد داریم تا توضیحات کاملی در رابطه با نحوه استفاده از این برنامه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید: باز گردانی اطلاعات ، عکس و پیام های حذف شده در واتساپ

برنامه های مناسب برای بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام رسان ها

برای بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام رسان ها می‌توان از اپلیکیشن Auto RDM استفاده نمود. این برنامه نسبت به تمامی اپلیکیشن هایی که تا به حال برای انجام این کار عرضه شده دارای قابلیت‌های بیشتری می باشد و با توجه به این که به صورت رایگان در دسترس است تمامی کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام رسان ها با استفاده از برنامه Auto RDM

این اپلیکیشن به طور ویژه برای واتس اپ طراحی شده و با وجود آن قادر خواهید بود تا پیام هایی که بعد از ارسال به شما پاک شده اند را مطالعه کنید. در واقع در صورتی که بعد از نصب این برنامه با پیغام This message was deleted در واتس اپ رو به رو شدید می توانید به راحتی متوجه شوید که پیام ارسال شده چه بوده است. علاوه بر آن شما می توانید تمامی تصاویر، ویدیو ها و پیام های متنی دریافت شده در سایر شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتیوب، اسکایپ، فیس بوک مسنجر، تلگرام، سیگنال و… را به راحتی بازیابی کنید و از پاک شدن آن ها جلوگیری نمایید. دیگر ویژگی که این برنامه دارد امکان دانلود کردن استاتوس های دوستان و پاک کردن فایل های اضافی واتس اپ می باشد. در نظر داشته باشید که عملکرد این برنامه به این صورت است که پیام های شما را به طور کامل در خود ذخیره می کند بنابراین اگر قصد بازیابی پیام هایی که در گذشته پاک شده را دارید نمی توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید اما با نصب آن قادر خواهید بود تا از این به بعد تمام اطلاعات موجود در شبکه های اجتماعی تان را سیو کرده و هر زمان که لازم بود به آنها دسترسی پیدا کنید. در این اپلیکیشن امکان سوئیچ بین شبکه‌های اجتماعی مختلف وجود دارد و به همین دلیل قادر خواهید بود تا تمامی پیام‌ها را در چند دقیقه بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: روش های بازگردانی پست و استوری حذف شده اینستاگرام

مراحل بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام رسان ها

برای بازگردانی اطلاعات پاک شده پیام رسان ها ابتدا لازم است تا اپلیکیشن Auto RDM را دانلود نمایید. بعد از دانلود این برنامه وارد آن شوید و اسلایدها را رد کنید تا به اسلاید Select applications from the list برسید. در این قسمت شبکه‌ های اجتماعی که علاقمند هستید تا اطلاعات آنها از در Auto RDM ذخیره نمایید را انتخاب کرده و سپس روی فلش خاکستری رنگ ضربه بزنید.

برنامه Auto RDM

در این صورت صفحه جدیدی برایتان نمایش داده می شود که در این صفحه لازم است دسترسی هایی را به برنامه بدهید در غیر این صورت نمی توانید از آن استفاده کنید. در واقع می توان یکی از مشکلات این اپلیکیشن را تعداد دسترسی های زیاد آن دانست اما با وجود یک میلیون نصب فعال این اپلیکیشن تا به حال مورد امنیتی در رابطه با آن گزارش نشده و به همین دلیل لازم نیست نگران این مسئله باشید. البته در صورتی که مسائل امنیتی برایتان بسیار مهم است این برنامه برای شما مناسب نخواهد بود. برای فعال کردن دسترسی های لازم روی گزینه Allow ضربه بزنید. در این صورت ممکن است وارد تنظیمات گوشی موبایل تان شوید و برخی از دسترسی ها را در این قسمت فعال کنید. در انتها روی تیک خاکستری رنگ تپ کنید و وارد برنامه شوید.

معرفی اپلیکیشن Auto RDM

آموزش استفاده از برنامه Auto RDM

بیشتر بخوانید: آموزش حذف دو طرفه چت های قدیمی واتس اپ

شما قادر خواهید بود تا در بخش Chats پیام های ارسالی در شبکه های اجتماعی مختلف را مشاهده کنید و در قسمت Media می توانید عکس ها و ویدیو های ارسالی و دریافتی را ببینید. همچنین با ضربه روی Apps می توانید بین شبکه ‌های اجتماعی مختلف سوئیچ شوید.

سوئیچ بین شبکه های اجتماعی مختلف در برنامه Auto RDM