روش های ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید

methods-of-sending-bulk-and-group-text-messages-on-android-pic-8

گاهی اوقات برخی از کاربران علاقه مندند تا پیام های مشخصی را به تعداد زیادی از دوستان و آشنایان خود ارسال کنند. علاوه بر آن در صورتی که دارای کسب و کار مشخصی باشید برای تبلیغ تجارت خود می توانید از ارسال انبوه پیامک استفاده نمایید. برای این کار در صورتی که متن مورد نظر خود را به صورت تک تک برای مشتریان یا دوستان و آشنایان ارسال کنید مدت زمان بسیار زیادی مورد نیاز خواهد بود. اما برای این کار برنامه های مختلفی طراحی شده و به همین دلیل می ‌توان در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید پرداخته و به راحتی تجارت و کسب و کار خود را تبلیغ نمود. در ادامه بهترین برنامه هایی که در این زمینه ارائه شده اند معرفی خواهند شد.

بیشتر بخوانید: روش های لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل

بهترین برنامه های ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید

نرم ‌افزار Bulk SMS Plans

از بهترین برنامه های ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید می توان به Bulk SMS Plans اشاره نمود. این برنامه دارای ویژگی های بسیار مهمی از جمله ارسال پیامک همزمان به ۵ هزار نفر می باشد و در آن امکان ویرایش پیام ارسالی وجود دارد. همچنین پیامک مورد نظر می ‌تواند شامل لینک سایت یا آدرس شبکه ‌های اجتماعی شما باشد. این برنامه احتیاج به اینترنت دارد و بسته به سرعت اینترنت پیامک ها ارسال می شوند و در نهایت می توانید هزینه صرف شده برای SMS های ارسالی را مشاهده کنید.

معرفی نرم ‌افزار Bulk SMS Plans

برنامه Multi SMS Sender

در برنامه Multi SMS Sender امکان ایجاد گروه مخاطبین، حذف و یا تغییر آنها وجود دارد. به این ترتیب می توانید به بیش از شش هزار نفر پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. علاوه بر آن شما می توانید مخاطبین را در گروه های مختلف دسته بندی کرده و به این طریق پیامک های دلخواه را به آنها ارسال نمایید. به این ترتیب SMS ها بر اساس زمان و تاریخ دسته بندی خواهند شد و می توانید بررسی نمایید که پیامک مورد نظر به دست مخاطبان رسیده است یا خیر؟

معرفی برنامه Multi SMS Sender

بیشتر بخوانید: روش های بازگردانی پیامک های پاک شده

نرم افزار Bulk SMS Sender

در صورتی که از اپلیکیشن Bulk SMS Sender برای ارسال پیامک انبوه استفاده نمایید، امکان ردیابی ارسال پیام وجود دارد و می ‌توانید بررسی نمایید که SMS ها به چه تعداد از مخاطبین تان ارسال شده اند. علاوه بر آن قابلیت زمانبندی در این اپلیکیشن وجود دارد که باعث می شود تا بتوانید تاریخ مشخصی را تعیین کرده و در آن زمان پیامک ها را ارسال نمایید. در این اپلیکیشن امکان دریافت لیست مخاطبین به صورت فایل اکسل وجود دارد و به این ترتیب می توانید شماره مشتریان خود را در یک فایل مخصوص ذخیره کرده و به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

معرفی نرم افزار Bulk SMS Sender

کاربردی ترین برنامه های ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید

برنامه Group Messaging

در صورتی که به دنبال برنامه کاربردی برای ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید هستید می توانید اپلیکیشن Group Messaging را دانلود کنید. این برنامه حجم بسیار کمی دارد و به همین دلیل در هر مدل از گوشی های اندروید امکان نصب آن وجود خواهد داشت. همچنین با وجود رابط کاربری بسیار ساده این اپلیکیشن می ‌توانید به راحتی از آن استفاده کرده و پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

معرفی برنامه Group Messaging

نرم افزار Fast2SMS

نرم افزار Fast2SMS برای دو سیستم عامل اندروید و ویندوز طراحی شده و به همین دلیل می توانید آن را روی کامپیوتر خود نصب کرده و به ارسال پیامک انبوه بپردازید. البته این برنامه به صورت رایگان عرضه نمی شود اما مهلت تست چند روزه داشته و برای مدتی رایگان است.

ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید - نرم افزار Fast2SMS

بیشتر بخوانید: بکاپ گرفتن از پیامک های گوشی اندروید در اکانت جیمیل

اپلیکیشن Sandesh

در صورتی که اپلیکیشن Sandesh را برای ارسال پیامک های گروهی دانلود کنید، نمی توانید از آن در جهت SMS های تبلیغاتی استفاده نمایید چرا که امکان ارسال پیام در این برنامه به تعداد مشخص و محدودی از افراد وجود دارد. اما در صورتی که در اعیاد و مراسم های مختلف قصد تبریک یا تسلیت گفتن به عده ‌ای از افراد دوست و فامیل خود را دارید می توانید این برنامه را دانلود کرده و از پیامک‌ های آماده آن نیز استفاده نمایید.

ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید - اپلیکیشن Sandesh

اپلیکیشن Multi SMS & Group SMS

از دیگر اپلیکیشن های مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی می توان به Multi SMS & Group SMS اشاره نمود که دارای محدودیت ارسال پیام می باشد. در واقع در این برنامه نهایتاً به ۳۱۴ شماره می توانید پیامک ارسال کنید و امکان بررسی تعداد پیامک های تحویل داده شده فراهم می باشد. این برنامه دارای حجم بسیار کم است و رابط کاربری ساده ‌ای دارد.

ارسال پیامک انبوه و گروهی در اندروید - اپلیکیشن Multi SMS & Group SMS