روش های لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل

methods-cancellation-of-sms-and-paid-services-hamrahe-aval-irancell-and-rightel-pic-1

سرویس های پیامکی خطوط اپراتور های مختلف برای بسیاری از کاربران ناخوشایند است. چرا که با وجود چنین سرویس هایی دائماً پیام هایی برای افراد ارسال شده که تنها باعث پر شدن صندوق ورودی آن ها می شود. در برخی از مواقع این پیامک ها به صورت پولی هستند و با ارسال آن ها مبلغی از شارژ سیم کارت کسر می شود. به همین علت در ادامه این این مطلب قصد داریم تا روش ‌های لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل را به شما عزیزان آموزش دهیم. به این طریق می توانید تنها پیام های با اهمیت را دریافت کرده و علاوه بر آن از کسر شارژ سیم کارتتان نیز جلوگیری نمایید. لطفا تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه مدیریت اینترنت سیم کارت در اندروید

آموزش لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل

خدمات فعال

برای لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل ابتدا لازم است تا تمامی سرویس های پولی را شناسایی کنید برای این کار می‌توانید وارد قسمت تلفن موبایل خود شده و #۸۰۰* را شماره گیری نمایید. به این صورت کادری برای شما باز می‌شود که شامل ۴ گزینه می باشد. با ارسال عدد ۱ می توانید خدمات فعال سیم کارت خود را مشاهده کنید و آنها را لغو نمایید. در واقع هنگامی که شما عدد ۱ را ارسال کنید لیستی از خدمات فعال برایتان ارسال می‌شود و در صورتی که عضو هیچ سرویسی نبوده باشید این مسئله به شما اعلام خواهد شد.

لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل - سرویس ستاره هشتصد مربع

قطع خدمات محتوایی

سپس می‌توانید گزینه‌ی قطع خدمات محتوایی را انتخاب کنید. برای این کار ابتدا “ستاره ۸۰۰ مربع” را بگیرید و در کادر ایجاد شده عدد ۲ را وارد نمایید. این صورت پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی بررسی و قطع تمامی سرویس های پیامکی می‌باشد و در کمتر از ۲۴ ساعت تمامی سرویس های پولی غیر فعال خواهند شد و دیگر مبلغی از حسابتان کسر نمی شود. در نظر داشته باشید که استفاده از این روش برای اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل قابل استفاده می‌باشد و می‌توان به این طریق سرویس های پولی را در مدت زمان کوتاه غیرفعال نمود.

سوابق خدمات محتوایی

یکی از خدماتی که با استفاده از “ستاره ۸۰۰ مربع” می توانید از آن استفاده کنید دریافت سوابق خدمات محتوایی می‌باشد. برای این کار ابتدا این کد را شماره گیری کرده و سپس در کادر جدید عدد ۶ را ارسال کنید. به این صورت پیامکی مبتنی بر میزان پرداختی های شما در جهت استفاده از خدمات محتوایی ارائه می‌شود و در صورتی که قصد داشته باشید تا اطلاعات کاملتری در این رابطه به دست آورید می توانید عدد ۱ را به سرشماره ۸۰۰۷ ارسال کنید.

لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل - بررسی خدمات فعال

بیشتر بخوانید: نحوه استعلام سیم کارت های اپراتور های مخابراتی | مخصوص تمامی مشترکین

سایر راهکار های لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل

قطع تبلیغات

در صورتی که علاقه مندید تا با لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل از کسر شارژتان پیشگیری کنید و تمامی تبلیغات ارسالی را قطع نمایید، می توانید از سرویس “ستاره ۸۰۰ مربع” استفاده کنید. برای این کار تنها کافیست تا بعد از شماره گیری این کد در کادر ایجاد شده عدد ۹ را وارد نمایید. به این ترتیب صفحه جدیدی برای شما باز می شود که می ‌توانید در آن گزینه قطع تبلیغات را انتخاب نموده و عدد قرار گرفته در کنار آن را در کادر وارد کرده و روی گزینه ارسال تپ کنید. با انجام این کار در کمتر از ۲۴ ساعت تمامی تبلیغات ارسالی به گوشی موبایل شما لغو خواهند شد.

لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل - قطع خدمات فعال

تبلیغ با خط شخصی

با وجود سرویس “ستاره ۸۰۰ مربع” بسیاری از افراد پیامک های تبلیغاتی که برایشان ارسال می شد را لغو کردند. به همین علت بسیاری از شرکت ها با استفاده از خطوط شخصی اقدام به ارسال پیام تبلیغاتی نمودند. این مسئله باعث شد تا بسیاری از افراد به دنبال راهکاری برای لغو این پیامک‌ها باشند. شما می توانید بعد از شماره گیری “ستاره ۸۰۰ مربع” و ارسال عدد ۹ در صفحه جدید عدد ۴ را ارسال کرده و تبلیغ از خط شخصی را لغو کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه فعال سازی سیم کارت جدید و هدیه | مخصوص مشترکین همراه اول و ایرانسل

وصل پیامک تبلیغاتی

در صورتی که تمامی پیامک های تبلیغاتی خود را لغو کنید متاسفانه بسیاری از پیام های مهم نیز برایتان ارسال نخواهد شد. این مسئله باعث شده تا برخی از کاربران از قطع پیامک های تبلیغاتشان پشیمان شوند و قصد فعالسازی مجدد آن را داشته باشند. بنابراین می ‌توانید با ارسال عدد ۵ این سرویس را مجدداً فعال کنید.

لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل - قطع تبلیغات

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد، از همراهی تان سپاس گزاریم.