روش های دانستن تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران

methods-of-knowing-the-date-of-creation-of-an-instagram-account-pic-1

برخی از کاربران علاقه مندند تا تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران را بفهمند. این تاریخ به شما کمک می کند تا بفهمید در چه تاریخی اکانت خود را تاسیس کرده ‌اید و علاوه بر آن در صورتی که قصد خریداری حساب کاربری فرد دیگری را دارید با اطلاع از تاریخ ساخت اکانت او می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورده و بررسی کنید که پیج مورد نظر جعلی است یا خیر! در صورتی که قصد دارید به این نکته پی ببرید می توانید در گوشی موبایل اندروید یا iOS خود مراحل زیر را طی کنید. اما متاسفانه این قابلیت در نسخه اینستاگرام دسکتاپ قابل اجرا نمی باشد. در ادامه آموزش کاملی در این رابطه خدمت شما عزیزان ارائه می ‌شود که امیدواریم با استفاده از آن بتوانید تاریخ ساخت حساب کاربری خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: روش های بازگردانی پست و استوری حذف شده اینستاگرام

آموزش فهمیدن تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران

قابلیتی در اینستاگرام وجود دارد که با استفاده از آن می توانید به تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران دسترسی پیدا کنید. این قابلیت About This Account نام دارد و با وجود آن می توانید اطلاعات مهمی را به دست آورید. برای مثال در صورتی که قصد دارید اکانت خاصی را خریداری کنید پیشنهاد می دهیم تا حتما تاریخ ساخت آن را چک کرده و آنالیز کنید که با توجه به تاریخ ساخت حساب کاربری فعالیت پیج به چه صورت بوده است. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد پروفایل کاربری پیج مورد نظر شوید و در قسمت بالا و سمت راست روی سه نقطه ای که وجود دارد ضربه بزنید.

به این صورت صفحه جدیدی برای شما باز می شود که می توانید در آن روی گزینه About This Account ضربه بزنید.

سپس تمامی اطلاعات مورد نیاز شما شامل زمان ایجاد اکانت، کشور و نام ‌کاربری رسمی فرد ایجاد کننده اکانت نمایش داده می شود.

در صورتی که روی Date Joined تپ کنید تاریخ ساخت حساب کاربری برایتان نمایش داده می شود. البته برای این کار روش های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه آموزش داده می شود.

تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام دیگران

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های طراحی پست و استوری اینستاگرام

فهمیدن تاریخ ساخت حساب کاربری در نسخه وب اینستاگرام

در صورتی که نمی توانید از گوشی موبایل برای بررسی تاریخ ساخت حساب کاربری در اینستاگرام استفاده کنید، بهتر است تا این کار را در نسخه وب اینستاگرام انجام دهید. برای فهمیدن تاریخ ساخت حساب کاربری اینستاگرام خود ابتدا به قسمت پروفایل اکانت بروید و سپس وارد قسمت Settings شوید.

حال روی گزینه Privacy And Security ضربه بزنید و در مرحله بعد Account Data را انتخاب نمایید.

به این طریق صفحه جدیدی باز می شود که در آن زمان ساخته شدن حساب کاربری مشخص است.

فهمیدن تاریخ ساخت حساب کاربری از طریق اینستاگرام وب

کاربردی ترین روش های فهمیدن تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران

رجوع به اولین پست

در صورتی که نمی توانید به گزینه About This Account دسترسی پیدا کنید، بهتر است تا روش های دیگری را برای فهمیدن تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران بررسی کنید. برای مثال می توانید اولین پست حساب کاربری را پیدا کرده و زمان انتشار آن را چک کنید. البته این نوع تاریخ چندان دقیق نیست و با استفاده از آن می توانید تاریخ ساخت اکانت را به صورت حدودی تخمین بزنید.

استفاده از ابزار Age Checker

راه حل دیگری که برای این کار می توانید از آن استفاده کنید استفاده از ابزار Age Checker می باشد که با کلیک روی آن می توانید به صورت آنلاین تاریخ ساخت اینستاگرام اکانت های مختلف را چک کنید. البته در این روش یک تا دو ماه خطا وجود خواهد داشت.

بررسی ایمیل

راه حل دیگر این است که ابتدا ایمیلی که در اینستاگرام برای ساخت اکانت به کار رفته را پیدا کنید و سپس وارد صندوق ایمیل خود شوید. اولین ایمیلی که از اینستاگرام دریافت کرده اید را بررسی کرده و به این طریق تاریخ ساخت اکانت خود را پیدا کنید. البته این روش در صورتی کاربردی است که نتوانید از سایر راهکارهای ارائه شده استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش تغییر محتوای اکسپلور اینستاگرام با گزینه Not interested

پیدا کردن تاریخ ساخت حساب کاربری خود

برای اینکه تاریخ ساخت اکانت خود را بررسی کنید ابتدا وارد اینستاگرام شده و در قسمت پروفایل خود روی آیکون سه خط ضربه بزنید. حالا وارد قسمت Settings شوید.

در این بخش گزینه Security را انتخاب نمایید.

در صفحه جدید روی Access Data تپ کنید.

حال می‌توانید در بخش Date joined تاریخ ساخت حساب کاربری را مشاهده نمایید.

تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود