روش های فعال و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

methods-of-activating-and-deactivating-irancell-greeting-song-pic-1

بسیاری از کاربران اپراتور های مختلف علاقه مندند تا موسیقی مورد علاقه خود را به عنوان آهنگ پیشواز فعال کنند. به این صورت زمانی که دیگران با شما تماس می گیرند و در حین انتظار برای برقراری تماس، به جای شنیدن صدای بوق موسیقی دلخواه شما را گوش می ‌دهند. با وجودی که چندین سال از ارائه اولیه این سرویس می‌ گذرد همچنان بسیاری از کاربران علاقه مند به استفاده از آن هستند به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش های فعال و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. در صورتی که از خدمات این اپراتور استفاده می کنید حتماً ادامه این مطلب را دنبال نمایید. همچنین می توانید در رابطه با فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول با کلیک روی لینک زیر نیز مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: چهار روش فعال کردن آهنگ پیشواز | مخصوص مشترکین همراه اول

روش های فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

سه روش مختلف برای فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل وجود دارد که شما می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کرده و آهنگ پیشواز مناسبی را برای خط ایرانسلی خود فعال نمایید:

فعال کردن آهنگ پیشواز از طریق پیامک

ساده ترین راهکار برای فعال کردن آهنگ پیشواز ارسال پیامک به سامانه ۷۵۷۵ می باشد. در واقع شما می توانید از خط ایرانسلی خود کد آهنگ پیشواز مورد نظر را به این شماره ارسال کرده و پس از چند ثانیه پیامکی حاوی فعال شدن آهنگ پیشواز دریافت نمایید.

آهنگ پیشواز ایرانسل - روش های فعال سازی

بیشتر بخوانید: دریافت ریز مکالمات ایرانسل

فعال کردن آهنگ پیشواز با استفاده از کد USSD

راهکار بعدی که در گوشی‌های معمولی و هوشمند قابل استفاده است، شماره گیری کد USSD می باشد. برای این کار می ‌توانید کد #۷۷۷* را شماره گیری نمایید.

آهنگ پیشواز ایرانسل - فعال سازی با کد ussd

پس از آن محبوب ترین آهنگ های پیشواز نمایش داده می ‌شوند که شما می توانید یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و سپس آهنگ پیشواز مورد نظر را فعال کنید. البته در این روش نیز امکان وارد کردن کد آهنگ مورد نظر وجود دارد.

فعال کردن آهنگ پیشواز های محبوب

استفاده از برنامه آهنگ پیشواز

شرکت ایرانسل برای راحتی کاربران خود برنامه ای را به عنوان آهنگ پیشواز طراحی کرده که امکان نصب آن روی گوشی های اندروید و آیفون وجود دارد. همچنین شما می توانید از نسخه تحت وب این برنامه نیز استفاده کرده و به این صورت آهنگ پیشواز مورد نظر خود را فعال نمایید. شما می توانید برای دانلود برنامه آهنگ پیشواز روی لینک کلیک نمایید. همچنین در صورتی که قصد دارید تا آهنگ پیشواز خط ایرانسل خود را غیر فعال کنید حتماً ادامه این مطلب را مطالعه نمایید چرا که روش های غیرفعال سازی در ادامه آموزش داده خواهد شد.

دانلود برنامه آهنگ پیشواز

روش های غیر فعال سازی و تغییر آهنگ پیشواز ایرانسل

غیر فعال کردن آهنگ پیشواز

صورتی که قصد داشته باشید تا آهنگ پیشواز ایرانسل را غیر فعال کنید می ‌توانید از راهکاری بسیار ساده استفاده نمایید. در واقع با ارسال عبارت END به سامانه پیامکی ۷۵۷۵ آهنگ پیشواز شما غیر فعال شده و در عرض چند ثانیه پیامکی حاوی غیر فعال سازی برای شما ارسال می شود.

بیشتر بخوانید: مشاهده صورتحساب و دریافت قبض ایرانسل

روش های تغییر آهنگ پیشواز

امکان فعال سازی آهنگ پیشواز در سیم کارت ایرانسل به صورت ماهانه و هفتگی وجود دارد. بنابراین اگر قصد داشته باشید با آهنگ پیشواز خود را تغییر دهید لازم است تا آهنگی را انتخاب نمایید که هم قیمت آهنگ قبلی باشد. بنابراین سرویس های هفتگی تنها با آهنگ هفتگی جایگزین می ‌شوند و سرویس های ماهانه را نیز می توانید به صورت رایگان با یکدیگر تعویض کنید. برای این کار ابتدا کد آهنگ پیشواز فعال و آهنگی که قصد جابجایی آن را دارید پیدا کنید. برای مثال تصور نمایید که آهنگ پیشواز فعال شما دارای کد ۱۰۰ می باشد و آهنگی که قصد جایگزین کردن آن را دارید کد ۲۰۰ را دارد. بنابراین شما می توانید عبارت “TV 100 200” را به ۷۵۷۵ ارسال نمایید. توجه داشته باشید که بین کد های آهنگ پیشواز و همچنین عبارت TV لازم است تا حتما فاصله قرار دهید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشید در رابطه با نحوه فعال، غیر فعال سازی و تغییر آهنگ پیشواز اطلاعات کاملی را به دست آورید. همچنین پیشنهاد می دهیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فعال سازی اینترنت، دریافت ریز مکالمات، دریافت صورت حساب و… از مطالب مرتبط با سیم کارت ایرانسل در سایت برتر رایانه دیدن نمایید. از همراهی شما سپاسگزاریم.