چهار روش فعال کردن آهنگ پیشواز | مخصوص مشترکین همراه اول

enable-merry-song-waiting-voice-pic-1

انتخاب آهنگ پیشواز دلنشین و مناسب حین تماس با شما علاوه بر اینکه موجب صبوری بیشتر فرد برای منتظر ماندن در پشت خط شما می باشد از شنیدن صدای آهنگ پیشواز لذت خواهید برد . انتخاب یک آهنگ پیشواز مناسب و فعال نمودن آن بر روی سیم کارت از جمله دغدغه هایی است که دارندگان سیم کارت های همراه اول دارند . در این مقاله از برتر رایانه ما به شما نحوه فعال کردن آهنگ پیشواز بر روی سیم کارت و آموزش فعال نمودن سرویس آوای انتظار همراه اول به چهار روش را به شما خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

بیشتر بخوانید : نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر

فعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول با ارسال پیامک

بهترین و ساده ترین راه برای فعال سازی آهنگ پیشواز از طریق ارسال پیامک می باشد به گونه ای شما باید آوای انتظار یا آهنگ پیشواز مورد نظرتان را به شماره پیامک ۸۹۸۹ ارسال نمایید  . در صورت داشتن آهنگ پیشواز کافیست کد مورد نظر را به همین شماره بفرستید . در صورت لغو تمامی آهنگ پیشواز ها نیز می توانید عدد ۵ را به شماره سامانه ۸۹۸۹  ارسال نمایید تا هیچ آهنگی حین تماس با شما پخش نشود .

فعال کردن آهنگ پیشواز از طریق کدهای دستوری (USSD)

می توان گفت کد های USSD پر استفاده ترین ها برای فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول می باشد . این روش در واقع سریعترین روش برای فعال سازی آهنگ پیشواز مورد نظرتان می باشد . نحوه ی فعال سازی نیز به این گونه است که ابتدا باید *۱۰*۲۲۱*کد آهنگ پیشواز # را در گوشی موبایل خود شماره گیری نمایید . جهت تغییر از کد *۱۰ *۲۲۱ * کد آهنگ پیشواز جدید# و جهت حذف نیز *۱۰* ۲۳۳ # را بگیرید .

فعال کردن آهنگ پیشواز از طریق تلفن گویا (IVR)

این روش توسط کاربران کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و جهت فعال کردن آهنگ پیشواز یا آوای انتظار همراه اول باید با سامانه ۹۹۹۰  از طریق گوشی همراه تماس بگیرید ، این تماس به صورت رایگان صورت می گیرد و پس از ارتباط با اپراتور کلید ۲ را لمس کنید تا به منوی سرویس های ویژه وصل شوید . به صورت که ابتدا کلید ۲ را به صورت ۵ مرتبه بزنید و سپس آهنگ پیشواز را وارد و کلید مربع را لمس کنید .

جهت عوض نمودن آوای انتظار نیز مانند فعال کردن آن ابتدا با سامانه ۹۹۹۰ تماس حاصل فرمایید و پس از آن روند کلید ۲ ، بعد ۲ ، بعد ۱ ، بعد از آن ۲ و مجدد ۱ را بزنید و در آخر با وارد نمودن آوای انتظار جدید و لمس کلید مربع آهنگ پیشواز تان تغییر می نماید . در صورت حذف نیز با سامانه تماس بگیرید و روند کلید ۲ ، بعد کلید ۲ ، مجدد ۲ و دوباره ۲  را دنبال نمایید .

نکته قابل توجه این است که هزینه فعال سازی این سرویس ها برابر با ۳ هزار ریال می باشد و به مدت ۳۰ یا همان یک ماهه برای شما فعال می باشد . در صورت تغییر آوای انتظار تا ۱۵ روز بعد از فعال نمودن آهنگ پیشواز به صورت رایگان می باشد . در صورت تغییر آهنگ روز شانزدهم هزینه ۳۰۰۰  ریال کسر می گردد .

با کلیک بر روی رایانه کمک مقاله های آموزشی بیشتری بخوانید .

فعال کردن آهنگ پیشواز و شنیدن آواهای انتظار از طریق اپلیکیشن همراه من

در اپلیکیشن همراه من سرویسی در اختیار کاربران همراه اول قرار گرفته است که این امکان وجود دارد که بتوانند کلیه ی آهنگ های پیشواز همراه اول را به صورت آنلاین پلی نمایند و به تمامی کد ها دسترسی پیدا نمایند . تمامی آوا ها به صورت تک تک در منوی آوای انتظار در قسمت خدمات من همراه اول دسته بندی شده است که هر کدام را بخواهید بر روی باکس آبی رنگ آن ضربه بزنید تا وارد آوای مورد نظر شوید .

در باکس هر آوایی هزینه آهنگ موردن نظر قرار داد ، هم چنین علامت پلی جهت پخش نمودن آهنگ قبل از خریداری و فعال سازی وجود دارد . در این قسمت لیستی از آواهای برتر ، آخرین آواها ، پرطرفدارترین و … وجود دارد .

در قسمت جست و جو می توانید نام آوا و کد آوا را به صورت دستی وارد نمایید تا برایتان به نمایش گذاشته شود .

فعال کردن آهنگ پیشواز از طریق کدهای دستوری (USSD)

آیکن هدفون در کنار هر آوایی این امکان را به شما می دهد تا تمامی اطلاعات مربوط به آن را مشاهده نمایید .

فعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول با ارسال پیامک

به طور کلی شما چهار روش برای فعال کردن آهنگ پیشواز یا آوای انتظار همراه اول پیش رو دارید که به طور کامل در این مقاله برای تان توضیحات کامل ارائه شد .