مشاهده صورتحساب و دریافت قبض ایرانسل

view-billing-and-receiving-bill-Irancell

اپراتور مخابراتی ایرانسل از اپراتور های قدرتمند در ایران می باشد که توانسته اند خطوط دائمی و اعتباری را توزیع نمایند . در صورتی که بخواهید میزان حساب خود را مدیریت نمایید و از مهلت پرداخت قبض خط همراه خود مطلع شوید مقاله امروز برتر رایانه را از دست ندهید تا بتوانید با استفاده از آموزش های لازمه به راحتی به مشاهده صورتحساب و دریافت قبض تلفن خود بپردازید ، هم چنین جهت دریافت ریز مکالمات خط دائمی و اعتباری همراه اول بر روی لینک کلیک کنید .

هم چنین بخوانید : معرفی سرویس های انتقال شارژ از خطی به خط دیگر

نحوه مشاهده صورتحساب و دریافت قبض ایرانسل

در صورتی که از مشترکین خط دائمی ایرانسل هستید و بخواهید در پایان هر دوره قبض تان را پرداخت نمایید روش های بسیاری وجود دارد که می توانید با یکی از دستورالعمل های زیر پیش بروید :

از طریق اپلیکیشن

از روش های ساده برای مشاهده صورتحساب و دریافت قبض ایرانسل خود از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده نمایید . این اپلیکیشن برای مدیریت بهتر مشترکین ایرانسلی طراحی شده است که می توانند به راحتی بسته های اینترنتی خریداری نمایند ، حساب خود را کنترل کنند و قبض موبایل ایرانسل خود را پرداخت کنند ، سؤال این است چگونه با اپلیکیشن ایرانسل من کار کنیم ؟

ابتدا این برنامه را دانلود و نصب نمایید .

برای مشاهده صورتحساب خود بر روی گزینه دریافت صورتحساب و سپس ریز کارکرد ضربه بزنید .

دوره تان را مشخص کنید و بر روی دریافت صورتحساب بزنید .

در صورتی که بخواهید بسته اینترنتی از خط ایرانسل به خط دیگر انتقال دهید بر روی مقاله آموزشی نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر را مطالعه نمایید .

از طریق وب

در صورتی که قادر به استفاده از اپلیکیشن اپراتور ایرانسل برای مشاهده صورتحساب و دریافت قبض خود نمی باشد می توانید از نسخه وب ایرانسل من استفاده کنید . برای اینکار کافی است که به سایت ایرانسل من مراجعه کنید و پس از وارد شدن به حساب مانند نسخه گوشی به قسمت مشاهده صورتحساب مراجعه کنید ، دوره مورد نظرتان را انتخاب و به دریافت قبض ایرانسل خط خود بپردازید .

از طریق سامانه اینترنتی

راه سومی که با آن می توانید قبض ایرانسل تان را دریافت کنید و قبض های تان را پرداخت نمایید استفاده از سامانه پرداخت آنلاین قبض سیم کارت دائمی است . با ورود به این سامانه می توانید با چند کلیک ساده صورتحساب تان را مشاهده و سپس به پرداخت آن بپردازید . توجه داشته باشید که آسان ترین قسمت این سامانه انتخاب بخش پرداخت با شماره تلفن است که با وارد نمودن شماره همراه و ادامه مراحل به آسانی قبض تان را مشاهده و پرداخت نمایید . هم چنین امکان پرداخت قبض ایرانسل با استفاده از کد شناسه و شناسه قبض و پرداخت آسان می شود .

سایر روش ها

در صورتی که از طریق ایمیل یا پست الکترونیکی دریافت قبض سیم کارت برای تان فعال می باشد و به صورت خودکار این قبض برایتان ارسال می شود و می توانید پرداخت نمایید . در صورت غیر فعال نبودن این روش می توانید از طریق اپلیکیشن آن را فعال کنید .

نحوه پرداخت صورتحساب ایرانسل دائمی

علاوه بر مشاهده صورتحساب خود می توانید برای پرداخت قبض ایرانسل خود با استفاده از سه روش زیر پیش بروید :

• کد #۷* را شماره گیری کنید

• به بانک مراجعه کنید

• از طریق بانکداری الکترونیکی و با استفاده از حساب بانکی شارژ خودکار تهیه نمایید

لازم به ذکر است برای مشاهده میزان بدهی خود می توانید از کد صورتحساب ایرانسل #۱*۲*۵۵۵* شماره گیری نمایید .