روش تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین

method-change-address-of-profile-page-in-linkedin-pic-4

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از گوشی های هوشمند ، افراد بخش نسبتاً زیادی از روز را به استفاده از اپلیکیشن های ارتباطی اختصاص می دهند. البته گاهی اوقات این ابزار ها چندان جنبه سرگرمی ندارند و می توان از آن ها برای اهداف با اهمیت تری استفاده کرد. برای نمونه می ‌توان به لینکدین اشاره کرد که به عنوان یک پلتفرم کاربردی شناخته می‌ شود و ابزار خوبی برای کسب و کار شما است. چندین سال است که لینکدین به عنوان یک پلتفرم عالی برای روابط شغلی و حرفه ای فعالیت دارد. هنگامی که وارد این اپلیکیشن شوید آدرسی به صفحه پروفایل شما تعلق می گیرد. گاهی اوقات افراد به دلایلی ترجیح می‌ دهند این آدرس را تغییر دهند. اگر با نحوه انجام این کار آشنا نیستید در این مطلب با آموزش روش تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: ترفند های بیشتر دیده شدن در لینکدین

بررسی اهمیت تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین

از آنجایی که لینکدین امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد و از طریق این پلتفرم می‌ توان مهارت های جدید آموخت ، مشاغل را ارتقا داد و حتی یک شغل مناسب پیدا کرد ، افراد زیادی از آن برای گسترش شغل و فعالیت حرفه ای خود کمک می گیرند. نکته ای که وجود دارد این است که بعد از ایجاد حساب کاربری در لینکدین این شبکه به صورت پیشفرض و خودکار پروفایل شما را با اعداد و حروف پیچیده نمایش می دهد که البته چندان حرفه‌ ای نیست و به دلیل استفاده از کاراکتر های مختلف که مفهوم خاصی را به کاربران دیگر منتقل نمی کند ، نمی توان آن را به خاطر سپرد. در واقع اگر آدرس صفحه شما متناسب با شغل و حرفه ایی که در آن فعالیت دارید انتخاب شود ، می تواند به بهتر دیده شدن شما در لینکدین منجر گردد. به همین دلیل از آنجایی که امکان تنظیم و تغییر آدرس صفحه پروفایل در این برنامه وجود دارد پیشنهاد می کنیم بعد از ایجاد حساب کاربری URL یا همان آدرس صفحه خود را تغییر دهید. برای نمونه می توانید اسم خودتان یا شرکت و برندتان را به عنوان آدرس صفحه خود انتخاب نمایید. این کار باعث می شود کاربران به راحتی بتوانند شما را از طریق آدرس صفحه پروفایل بیابند و به شما دسترسی داشته باشند. به همین دلیل بهتر است آدرس صفحه را به گونه ای انتخاب کنید که به خاطر سپردن آن ساده باشد و مفهومی را مرتبط با شغل و حوزه فعالیت شما به افراد منتقل کند. از آنجایی که رعایت این نکته ساده می تواند در تعاملات شما با سایر کاربران بسیار موثر باشد ، در ادامه نحوه تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین را به طور کامل آموزش داده ایم.

بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله حذف اکانت لینکدین

نحوه تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین در کامپیوتر و گوشی

برای تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین در دسکتاپ مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

در مرحله اول وب سایت لینکدین را از طریق مرورگر دلخواه باز کنید و از بخش Login وارد حساب کاربری خود شوید.

بعد از اتمام این مرحله روی نماد کشویی Me که در بالا و سمت راست صفحه قرار دارد بزنید و از فهرست گزینه View profile را انتخاب نمایید.

روش تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین

سپس گزینه Edit public profile & URL را بیابید و روی آن کلیک کنید.

در ادامه روی آیکون مداد که در کنار آدرس صفحه پروفایل قرار دارد بزنید تا بتوانید URL را تغییر دهید. بعد از انجام این کار آدرس قبلی را به طور کامل پاک کنید و سپس URL مورد نظر خود را وارد نمایید. بعد از چک کردن درستی آدرس روی دکمه Save بزنید تا تغییرات اعمال گردد.

بررسی اهمیت تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین

پیشنهاد می شود مطلب مهم ترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان را نیز مطالعه نمایید.

همچنین شما از طریق اپلیکیشن لینکدین در موبایل نیز می توانید این کار را انجام دهید.

به این منظور ابتدا وارد محیط برنامه شوید و روی عکس پروفایل خود که در سمت چپ و بالای صفحه قرار دارد تپ کنید. بعد از باز شدن فهرست روی View profile بزنید تا تنظیمات حساب کاربری در لینکدین برای شما باز شود. سپس صفحه را به سمت پایین بکشید و روی آیکون مداد که در کنار قسمت Contact قرار دارد کلیک کنید تا بخش مربوط به تغییر آدرس صفحه برای شما فعال شود. روی Profile URL بزنید و مجدداً با کلیک روی آیکون مداد که مربوط به بخش URL است وارد قسمت ویرایش آدرس صفحه شوید. در مرحله آخر کافیست آدرس مورد نظر خود را تایپ کنید و بعد از بررسی آن روی دکمه Save بزنید. تنها نکته ‌ای که در مورد تغییر آدرس پروفایل در اپلیکیشن لینکدین وجود دارد انتخاب URL مناسب است.

نحوه تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین در کامپیوتر و گوشی

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.