بهترین سایت های کد تخفیف ایرانی

the-best-iranian-discount-code-sites-pic-9

با رونق گرفتن کسب و کار در فضای مجازی شرایطی برای رقابت میان کسب و کار های گوناگون ایجاد شده است. به همین علت اکثر سایت ها به دنبال راهکار هایی برای افزایش فروش خود هستند که یکی از این راهکار ها استفاده از کد تخفیف می باشد و این مسئله باعث شده تا سایت هایی به عنوان مرجع کد تخفیف ایجاد شوند. در این مطلب قصد داریم تا مهم ترین سایت های کد تخفیف ایرانی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورتی که قصد خرید اینترنتی دارید بتوانید از کد تخفیف مناسب استفاده نمایید. لطفا تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و پیشنهاد می دهیم تا از سایر آموزش های سایت نیز دیدن نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تبدیل عکس به نقاشی

معرفی مهم ترین سایت های کد تخفیف ایرانی

سایت تخفیفان

سایت تخفیفان جزء اولین سایت های کد تخفیف ایرانی بوده است که خدمات قابل قبولی را نیز ارائه می دهد. در این سایت می ‌توانید کد تخفیف سایت ها و فروشگاه های آنلاین، کد تخفیف مجموعه های مختلف مانند: سینما، مراکز تفریحی و استخر، کد تخفیف تور های مسافرتی و… را دریافت کنید. در واقع این سایت یکی از جامع ترین سایت های دریافت کد تخفیف به حساب می آید و می توان تنها مشکل آن را عدم پشتیبانی آنلاین دانست. این سایت ۱۵ شهر ایران را پوشش می دهد که انتظار می رود تا مدتی دیگر سایر شهر ها نیز در این پوشش قرار بگیرند.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت تخفیفان

سایت موپن

موپن از دیگر سایت هایی است که می توان در آن کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی را یافت. این سایت دارای پشتیبانی آنلاین است و کد تخفیف رایگان نیز ارائه می دهد. در این سایت فروشگاه های مختلف می توانند ثبت نام کرده و با موپن همکاری نمایند. البته این سایت اپلیکیشن موبایلی ندارد که این مسئله به عنوان یک مشکل به حساب می آید.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت موپن

سایت نت برگ

سایت نت برگ یکی از بهترین سایت ‌هایی است که کد تخفیف مراکز تفریحی، ورزشی، پزشکی، تئاتر، سینما، آموزشی، مسافرتی، رستوران و فست فود و… را ارائه می ‌دهد. بنابراین به عنوان یکی از مهم ترین مراجع کد تخفیف به حساب می آید و می توانید از امکانات ویژه آن استفاده کنید. این سایت دارای پشتیبانی آنلاین است و هر زمان که مشکلی ایجاد شد می ‌توانید از پشتیبانی مجموعه کمک بگیرید.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت نت برگ

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه های تغییر چهره برای اندروید

معرفی کارآمد ترین سایت های کد تخفیف ایرانی

سایت کو تخفیف

کو تخفیف جزء کارآمد ترین سایت های کد تخفیف ایرانی است که دارای اپلیکیشن نیز می باشد. شما می توانید برنامه کو تخفیف را از گوگل پلی یا مایکت دانلود کرده و از آن استفاده نمایید. در این سایت کد های تخفیف فروشگاه های اینترنتی، تاکسی های اینترنتی، سفارش غذا، اپراتور تلفن همراه، سینما و… قرار داده شده است که کاربران مختلف می توانند از آن ها استفاده کنند.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت کو تخفیف

سایت کوپن کد

کوپن کد انواع کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی را ارائه می دهد و می توان با استفاده از آن خریدی ارزان قیمت را انجام داد. این سایت در رقابت با موپن است و با توجه به خدمات مناسبش کاربران بسیاری را در سر تا سر ایران جذب کرده است.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت کوپن کد

سایت چتربازان

چتربازان یکی از سایت های کد تخفیف است که ابتدا فعالیتش را از کانال تلگرامی آغاز کرده. این سایت بیشتر فعالیتش محدود به فضای تلگرام است و مدتی است که به میزان بیشتری در فضای سایت نیز فعالیت می‌کند. در این سایت کد تخفیف های مناسبی قرار می گیرد که مطمئناً به کارتان خواهد آمد و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت چتر بازان

بیشتر بخوانید: نحوه جلوگیری از دسترسی اپلیکیشن ها به موقعیت مکانی

سایت کانال تخفیف

در کانال تخفیف کد تخفیف بیش از ۳۰۰ فروشگاه اینترنتی قرار گرفته که از آن ها می توان به فروشگاه های مرتبط با کتاب، سفارش آنلاین غذا، تاکسی اینترنتی، موسیقی و سینما، مد و لباس، سایت های خدماتی و… اشاره نمود. بنابراین شما می توانید از کد های تخفیف رایگان این سایت بهره مند شوید.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت کانال تخفیف

سایت تاپ کوپن

این سایت دارای پشتیبانی آنلاین است که باعث خواهد شد تا هر گونه مشکل و ابهام در کوتاه ترین زمان رفع شود. شما می توانید در سایت تاپ کوپن کد تخفیف های مورد نظر خود را دریافت و استفاده کنید و از خدمات قابل توجه این سایت بهره مند شوید.

سایت های کد تخفیف ایرانی - سایت تاپ کوپن