نکات مهم در برگزاری قرعه کشی اینستاگرام

important-points-in-holding-instagram-lottery-pic-1

برگزاری قرعه کشی اینستاگرام باعث می شود تا بتوان میزان فالور های پیج را افزایش داده و درآمد بالاتری به دست آورد. به همین دلیل امروزه بسیاری از پیج های بیزینسی یا اینفلوئنسری اقدام به طراحی مسابقات مختلف با توجه به نوع نیاز خود می کنند. بنابراین در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با مهم ترین نکاتی که لازم است تا در این زمینه رعایت کنید آشنا سازیم. به این صورت می توانید اینگیجمنت پیج خود را افزایش داده و به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید. همچنین پیشنهاد می دهیم تا از سایر مقالات موجود در سایت در رابطه با اینستاگرام و روش های افزایش فالور دیدن نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: حل مشکل تگ نشدن افراد در اینستاگرام

کاربردی ترین نکات در برگزاری قرعه کشی اینستاگرام

در صورتی که قصد برگزاری قرعه کشی اینستاگرام را دارید و علاقه مندید تا به این صورت میزان دنبال کنندگان و اینگیجمنت پیج خود را افزایش دهید لازم است به نکاتی توجه داشته باشید. در واقع توصیه می‌ کنیم تا برای جلوگیری از ایجاد ابهام حتماً قرعه ‌کشی را به صورت زنده برگزار نمایید و در تمامی مراحل فالوور ها و دنبال کنندگان را در جریان بگذارید. همچنین بهتر است تا پس از انتخاب برنده نهایی که معمولاً به صورت رندوم و در سایت های مربوطه مشخص می شود، از او بخواهید تا از جایزه دریافتی عکس گرفته و آن را برای تان ارسال کند. به این صورت می توانید عکس را استوری و پست نمایید و به این طریق اعتماد سازی بیشتری انجام دهید. همچنین برای افزایش جذابیت مسابقه بهتر است تا بعد از انجام قرعه کشی مجدداً برندگان دیگری را نیز انتخاب کنید و به کاربران فعال تر هدایایی را اختصاص دهید. این مسئله باعث می ‌شود تا بسیاری از دنبال کنندگان شما فعالیت بیشتری انجام دهند تا شاید بعد ها جزء برندگان مسابقات تان باشند. با توجه به این که بسیاری از کاربران برای انجام قرعه کشی از سایت های مخصوص استفاده می کنند. در ادامه قصد داریم تا نکاتی را در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام

مهم ترین نکات در برگزاری قرعه کشی اینستاگرام در سایت

در هنگام برگزاری قرعه کشی اینستاگرام در سایت بهتر است تا نکاتی را در نظر داشته باشید. در واقع توصیه می‌ کنیم تا با توجه به تعداد شرکت کنندگان در مسابقه و تعداد برندگان مورد نظر از سایتی که دارای امکانات کافی است استفاده نمایید. در واقع بعضی از سایت ها تنها ۱۵۰ شرکت کننده نهایی را در نظر گرفته و بین آن ها قرعه کشی می کنند، به همین دلیل ممکن است حق برخی از شرکت کنندگان ضایع شود. همچنین در صورتی که تعداد کامنت های پست مسابقه افزایش یابد در برخی از سایت ها نمی ‌توان قرعه‌ کشی را برگزار نمود. بنابراین برای انتخاب سایت مناسب در برگزاری قرعه کشی بهتر است تا حتماً تعداد کامنت ها، تعداد برندگان احتمالی و شرایطی که برای برگزاری مسابقه در نظر گرفته اید را مشخص کرده و سپس از یکی از سایت های مربوطه کمک بگیرید. همچنین برای اعتماد سازی بیشتر توصیه می‌ کنیم تا مراحل انتخاب برنده را به صورت لایو انجام دهید تا هیچ گونه ابهامی باقی نماند. البته ممکن است برخی از کاربران مسابقه اینستاگرامی را به شیوه دیگری برگزار کنند؛ در واقع استوری‌کردن پست مسابقه یکی از روش های جدید برگزاری مسابقه می باشد که باعث جذب فالوور بیشتر خواهد شد. در صورتی که از این روش استفاده کنید، سایت های کمی قادر به مشخص کردن تعداد و نفرات شرکت کننده و انتخاب از میان آن ها هستند. در چنین شرایطی توصیه می کنیم تا نام کاربری شرکت کنندگان مورد نظر خود را در اکسل وارد کرده و سپس به صورت رندوم یکی را به عنوان برنده انتخاب نمایید. امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گرفته باشد و با استفاده از آن بتوانید قرعه کشی پست اینستاگرام را به بهترین شیوه انجام داده و برنده یا برندگان نهایی را مشخص نمایید.

بیشتر بخوانید: روش های استفاده از اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری