نحوه استفاده از برنامه آفیس بر روی ویندوز ۱۰ | آموزش آفیس

how-to-use-office-10-on-windows-10-pic-4

برنامه آفیس برای مایکروسافت آفیس قطعاً در حال پیشرفت نسبت به نسخه قبلی خود یعنی My Office است . چندین شباهت بین آنها وجود دارد ، اما برنامه Office نسخه بهتری است و در حال حاضر برای هر کاربر ویندوز ۱۰ در دسترس است . در این مقاله از برتر رایانه اطلاعات مربوط به برنامه مایکروسافت آفیس در ویندوز ۱۰ را خواهید آموخت و به آموزش گام به گام نحوه استفاده از برنامه آفیس بر روی ویندوز ۱۰ می پردازیم  .

هم چنین بخوانید : چند روش ساخت لیست کشویی در اکسل 

نحوه دانلود برنامه آفیس بر روی کامپیوتر

اگر قبلاً برنامه My Office را در دستگاه های ویندوز ۱۰ خود نصب کرده بودید ، فقط برای به دست آوردن آخرین نسخه برنامه ، فقط باید آن را از فروشگاه مایکروسافت به روز کنید . اگر هرگز برنامه Office نداشتید ، می توانید چند مرحله ساده برای نصب آن را دنبال کنید :

• برنامه Microsoft Store را راه اندازی کنید.

• آفیس Office ر ا جست و جو کنید .

برنامه آفیس Office را پیدا کنید و نصب Install را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از برنامه آفیس بر روی ویندوز ۱۰ - تصویر اول

• پس از نصب برنامه ، راه اندازی را انتخاب کنید تا شروع به استفاده از برنامه Office جدید کنید .

نحوه استفاده از برنامه آفیس بر روی ویندوز ۱۰ - تصویر دوم

⇐ قبل از جستجوی جزئیات در مورد چگونگی استفاده از برنامه جدید Office ، درک شباهت ها و تفاوت های بین برنامه قبلی My Office و برنامه Office جدید بسیار مهم است .

شباهت های بین برنامه آفیس و آفیس من 

• هر دو برنامه در فروشگاه مایکروسافت در دسترس هستند .

• هر دو برنامه به شما امکان بررسی مختصر از حساب Office 365 و همچنین دسترسی به اشتراک ها ، پرداخت ها و اطلاعات صورتحساب شما را می دهند .

• هر دو برنامه پیوندهای سریع به اسناد شما دارند.

• هر دو برنامه یک بخش برای برنامه ها دارند تا بتوانید هر یک از برنامه های اداری را راه اندازی کنید .

تفاوت های بین برنامه آفیس و آفیس من

تفاوت اصلی بین برنامه My Office و برنامه Office جدید این است که در صورت عدم شناسایی برنامه های نصب آفیس ، نسخه جدید شما را به نسخه رایگان Office Online این برنامه ها پیوند می دهد .

توجه : اگر فایل شما به صورت محلی ذخیره شده باشد ، از شما می خواهد که قبل از باز کردن آن ، آن را در OneDrive خود بارگذاری کنید.

نحوه استفاده از برنامه آفیس بر روی ویندوز ۱۰ - تصویر سوم

بیشتر بخوانید : تنظیم فاصله بین خطوط و سطر ها در ورد

برنامه جدید آفیس می تواند چه کاری انجام دهد؟

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا ، برنامه آفیس چند قابلیت و پیشرفت دیگر نیز به حساب Office شما ارائه می دهد:

دسترسی به کلیه فایل ها

برنامه آفیس به شما امکان دسترسی کامل به کلیه فایل های    Office خود را می دهد ، فارغ از مکان ذخیره این اسناد ، محلی و یا ابر . اسناد شما را از بین همه برنامه های Office خود تحت اسناد ، با جدیدترین فایل های موجود در بالای لیست ، فهرست می کند.

آموزش

این شامل لینک های آموزشی برای همه محصولات Office Online می باشد . فقط بخش پیوند کاوش همه برنامه های خود را انتخاب کنید ، سپس برنامه مورد نظر برای یادگیری را انتخاب کنید .

فایل های به اشتراک گذاشته شده

همه فایل ها با حساب Microsoft شما به اشتراک گذاشته می شوند ، بدون توجه به اینکه به برنامه Office دسترسی داشته باشید ، دسترسی به آنها را آسان می کند.

دسترسی به همه برنامه های  آفیس

شما می توانید هر برنامه Office را از یک مکان واحد راه اندازی کنید . بار دیگر ، اگر برنامه Office را بصورت محلی نصب کنید ، خود برنامه راه اندازی می شود ، در غیر این صورت ، سعی در باز کردن نسخه آنلاین آن خواهد شد.

پشتیبانی OneDrive

برنامه Office فایل ها را نیز در حساب OneDrive شما بارگذاری می کند . هر پرونده ذخیره شده در محلی می تواند در OneDrive بارگذاری شود تا در یک برنامه Office Online ویرایش شود . فقط پرونده را انتخاب کنید ، سپس بارگذاری را انتخاب کنید و باز کنید .